Detaljer
Stevne-Id2017486
Dato15 Apr 2018
ArrangørLauge - Laugen Bueskytterklubb
StedVinstra
NavnVårjakta dag 2
BeskrivelseNasjonalt stevne
Merknader
InvitasjonInvitasjon
ResultaterResultatliste - Individuelt Resultatliste - Individuelt
Resultatliste - Lag Resultatliste - Lag
Eliminasjon og finalerunden - Individuell plassering Kvalifiseringsrunde - Individuell Skyttere Klubb Totalt Gull X/9
Barebow 1
1 1 Standerholen Nina Andrea Lauge Laugen Bueskytterklubb418 25 9
2 2 Berget Stig Gøran Sande Sandefjord Bueskyttere383 19 6
3 3 Csakvari Orsolya Sande Sandefjord Bueskyttere358 16 5
4 4 Røsok Nils Harøy Harøy Bogeskytarlag356 15 4
5 5 Sørlie Lars Marius SOLOR Solør Bueskyttere355 15 4
6 6 Okon Zbigniew Hamar Hamar og Omegn Bueskyttere339 14 5
7 7 Baller Frank Ås Ås Bueskyttere323 9 2
8 8 Edvardsen Inger Fjelstad Hvale Hvaler IL - Bueskyttere305 7 3
9 9 Søgård Jørn Ronny SOLOR Solør Bueskyttere256 4 2
10 10 Martinsen Øystein Oslo Oslo Bueskyttere250 4 0
11 11 Haldorhamn Morten Ottesen Dramm Drammen Bueskyttere239 2 1
12 12 Jacobsen Gudveig Dramm Drammen Bueskyttere237 5 2
13 13 Fatland Ragnar Inge Oslo Oslo Bueskyttere172 1 0
Barebow 2
1 1 Johansen Kajsa Lund Dramm Drammen Bueskyttere234 5 1
2 2 Wang Rørdam Joakim Hamar Hamar og Omegn Bueskyttere157 2 2
Barebow 4
1 1 Okon Kasper Hamar Hamar og Omegn Bueskyttere240 5 0
Compound 1
1 1 Lie Eivind Klepp Klepp Bueskyttere506 46 30
2 2 Øyen Eddie Asgeir Vidar Vidar Sportsklubben - Bueskyttergr.479 32 17
3 3 Tveiten Bjørn Orsteen Dramm Drammen Bueskyttere456 31 13
4 4 Syversen Bjørn SOLOR Solør Bueskyttere450 28 16
5 5 Melgård Svein Stian SOLOR Solør Bueskyttere440 27 11
6 6 Sanda-Jenssen Jon S. SOLOR Solør Bueskyttere424 27 11
7 7 Toth Gabor Sande Sandefjord Bueskyttere420 24 9
8 8 Westby Frank Sande Sandefjord Bueskyttere418 28 8
9 9 Tveiten Lene Orsteen Dramm Drammen Bueskyttere383 25 7
10 10 Svensen June Lille Lillestrøm & Omegn Bueskyttere380 21 7
Compound 2
1 1 Lien Morten Hamar Hamar og Omegn Bueskyttere470 38 16
2 2 Lindkvist Hans Tommy Lillh Lillehammer Bueskytterklubb435 22 10
3 3 Andersen Kristoffer Dramm Drammen Bueskyttere400 23 5
Instinktiv 1
1 1 Klåpbakken Ola Lauge Laugen Bueskytterklubb402 22 11
2 2 Hagerup Trond Lauge Laugen Bueskytterklubb401 19 9
3 3 Storøien Bjørn Fjord Fjordane Bogeskytarlag399 17 6
4 4 Bryne Rolf Inge Krist Kristiansand Bueskyttere369 15 4
5 5 Olufsen Bjørn Iver SOLOR Solør Bueskyttere363 13 3
6 6 Huse Rikard Harøy Harøy Bogeskytarlag357 14 4
7 7 Herud Linda Cathrine HEGIL H.E.G. IL - Bueskyttergruppe347 14 8
8 8 Messenlien Pål Lillh Lillehammer Bueskytterklubb345 12 0
10 10 Davidsen Kurt Skrei Skreia IL - Bueskyttere336 9 5
11 11 Huse Ingunn Harøy Harøy Bogeskytarlag335 10 3
12 12 Koloske Jens Tustn Tustna IL - Bueskyttergruppe325 9 6
13 13 Russell Roberts Eirik Dramm Drammen Bueskyttere325 6 0
14 14 Jerpåsen Jan Roger Dramm Drammen Bueskyttere319 5 1
15 15 Amundsen Lars Erik HEGIL H.E.G. IL - Bueskyttergruppe315 9 4
16 16 Huuse Gunnar Lillh Lillehammer Bueskytterklubb309 12 4
17 17 Hellwig Sven Molde Molde Bueskyttere306 11 3
18 18 Hagerup Kristin Lauge Laugen Bueskytterklubb306 8 3
19 19 Lien Liv Lauge Laugen Bueskytterklubb306 4 1
20 20 Albertsen John Øyvind Lillh Lillehammer Bueskytterklubb298 6 1
21 21 Schiele Laura Lillh Lillehammer Bueskytterklubb297 9 2
22 22 Haldorhamn Hilde Marie Dramm Drammen Bueskyttere286 11 5
24 24 Storøien Odin Fjord Fjordane Bogeskytarlag278 7 1
25 25 Gjetmundsen Gøran Skrei Skreia IL - Bueskyttere274 5 2
26 26 Johnsgård Jøran Lauge Laugen Bueskytterklubb268 3 0
27 27 Jensen Arne Lillh Lillehammer Bueskytterklubb267 6 0
28 28 Hermansson Svein Lauge Laugen Bueskytterklubb258 4 3
29 29 Brendhaugen Solveig Lauge Laugen Bueskytterklubb248 6 2
30 30 Røsok Maloku Lisbet Harøy Harøy Bogeskytarlag236 3 2
Instinktiv 2
1 1 Alm Morten Lillh Lillehammer Bueskytterklubb344 12 7
2 2 Haldorhamn Anne Marine Dramm Drammen Bueskyttere241 2 1
3 3 Sandburg Kerstin Lillh Lillehammer Bueskytterklubb240 7 1
4 4 Reiss Semb Henning Lillh Lillehammer Bueskytterklubb130 2 0
Instinktiv 4
1 1 Storøien Ragni Fjord Fjordane Bogeskytarlag268 6 1
2 2 Russell Roberts Ina Kristin Dramm Drammen Bueskyttere258 7 0
3 3 Sandburg Kari Lillh Lillehammer Bueskytterklubb156 0 0
Instinktiv 5
1 1 Bang Trym Finnøy Harøy Harøy Bogeskytarlag275 3 1
2 2 Russell Roberts Eline Dramm Drammen Bueskyttere203 1 0
Langbue 1
1 1 Neergaard Knut Dramm Drammen Bueskyttere362 11 4
2 2 Brendhaugen Kristen Lauge Laugen Bueskytterklubb286 6 3
3 3 Børrud Tor Lille Lillestrøm & Omegn Bueskyttere265 4 0
4 4 Røsok Harald Molde Molde Bueskyttere244 3 1
5 5 Finnøy Iris Harøy Harøy Bogeskytarlag206 6 1
Langbue 2
1 1 Søderlund Frank Lillh Lillehammer Bueskytterklubb379 11 3
2 2 Hviding Roy Finst Finstadbru Bueskyttere308 9 2
Recurve 2
1 1 Grosberghaugen Jon Olav Hamar Hamar og Omegn Bueskyttere322 11 2
Recurve 4
1 1 Grosberghaugen Jonas Hamar Hamar og Omegn Bueskyttere437 28 9