Detaljer
Stevne-Id2017488
Dato 2 Jun 2018
3 Jun 2018
ArrangørHarøy - Harøy Bogeskytarlag
StedHarøy
NavnNorwegian Open 2018
BeskrivelseInternasjonalt stevne
MerknaderLørdag kjører vi approbert 3D stevne med 30 mål.
Søndag skyt vi i vår egen Vikingsti med egne regler
InvitasjonInvitasjon
ResultaterResultatliste - Individuelt Resultatliste - Individuelt
Resultatliste - Lag Resultatliste - Lag
Eliminasjon og finalerunden - Individuell plassering Eliminasjon og finalerunden - Individuell plassering
Kvalifiseringsrunde - Individuell Kvalifiseringsrunde - Individuell
Eliminasjon & finalerunder - individuelt oppsett Eliminasjon & finalerunder - individuelt oppsett
Eliminasjon og finalerunden - Individuell plassering Kvalifiseringsrunde - Individuell Skyttere Klubb Totalt Gull X/9
Barebow Damer
1 1 Standerholen Nina Andrea Lauge Laugen Bueskytterklubb470 21 4
2 2 Lernons Henriksen Tina Helene Dramm Drammen Bueskyttere299 6 1
3 3 Fjeldheim Linn Julie Landstad Dramm Drammen Bueskyttere250 5 1
Barebow Herrer
1 1 Røsok Nils Harøy Harøy Bogeskytarlag424 14 3
2 2 Fjeldhaug Bjørn Otto Dramm Drammen Bueskyttere400 14 5
3 3 Fatland Ragnar Inge Oslo Oslo Bueskyttere360 12 8
4 4 Martinsen Øystein Oslo Oslo Bueskyttere309 5 0
5 5 Hovland Jørn Dramm Drammen Bueskyttere288 8 1
Compound Herrer
2 2 Lillesæter Odd Lauge Laugen Bueskytterklubb505 29 14
Instinktiv Damer
1 1 Huse Ingunn Harøy Harøy Bogeskytarlag412 10 4
2 2 Herud Linda Cathrine HEGIL H.E.G. IL - Bueskyttergruppe390 11 3
3 3 Haldorhamn Hilde Marie Dramm Drammen Bueskyttere343 10 1
4 4 Lien Liv Lauge Laugen Bueskytterklubb341 5 0
5 5 Schiele Laura Lillh Lillehammer Bueskytterklubb317 7 1
6 6 Røsok Maloku Lisbet Harøy Harøy Bogeskytarlag278 9 4
7 7 Sandø Grete Harøy Harøy Bogeskytarlag270 4 0
8 8 Brendhaugen Solveig Lauge Laugen Bueskytterklubb244 5 2
10 10 Sandnes Brusdal Magni Harøy Harøy Bogeskytarlag191 0 0
11 11 Badendyck Vilde Oslo Oslo Bueskyttere130 0 0
Instinktiv Herrer
2 2 Klåpbakken Ola Lauge Laugen Bueskytterklubb467 17 7
3 3 Storøien Bjørn Fjord Fjordane Bogeskytarlag465 18 3
4 4 Amundsen Lars Erik HEGIL H.E.G. IL - Bueskyttergruppe429 14 7
5 5 Huse Rikard Harøy Harøy Bogeskytarlag426 15 4
6 6 Storøien Odin Fjord Fjordane Bogeskytarlag374 10 3
7 7 Hellwig Sven Molde Molde Bueskyttere368 10 4
8 8 Albertsen John Øyvind Lillh Lillehammer Bueskytterklubb351 3 0
9 9 Messenlien Pål Lillh Lillehammer Bueskytterklubb350 8 0
10 10 Hermansson Svein Lauge Laugen Bueskytterklubb335 9 3
11 11 Huuse Gunnar Lillh Lillehammer Bueskytterklubb326 5 2
12 12 Koloske Jens Tustn Tustna IL - Bueskyttergruppe315 8 2
14 14 Alm Morten Lillh Lillehammer Bueskytterklubb297 6 2
15 15 Brusdal Bjørn Harøy Harøy Bogeskytarlag274 7 0
16 16 Bukkvoll Olav HEGIL H.E.G. IL - Bueskyttergruppe270 8 4
17 17 Myklebust Perry Harøy Harøy Bogeskytarlag235 5 1
Langbue Damer
1 1 Sandøy Surowiec Åshild Harøy Harøy Bogeskytarlag307 6 4
2 2 Finnøy Iris Harøy Harøy Bogeskytarlag296 5 0
3 3 Huuse Bente Lillh Lillehammer Bueskytterklubb220 2 1
Langbue Herrer
1 1 Pahlm Per Ivar FANA Fana Bueskytterklubb389 12 0
2 2 Neergaard Knut Dramm Drammen Bueskyttere387 16 6
3 3 Røsok Harald Molde Molde Bueskyttere289 8 1
4 4 Brendhaugen Kristen Lauge Laugen Bueskytterklubb286 9 1
5 5 Strømmen Terje Harda Hardanger Bogeskyttarklubb267 6 3
Recurve Herrer
1 1 Roth Sander Sande Sandefjord Bueskyttere508 30 12