Detaljer
Stevne-Id2018004
Dato21 Jan 2018
ArrangørSande - Sandefjord Bueskyttere
StedSandefjord Bueskytterhall
NavnHvalSerien
BeskrivelseInternasjonalt stevne
AlternativerStjernestevne
Merknader
InvitasjonInvitasjon
ResultaterResultatliste - Individuelt Resultatliste - Individuelt
Resultatliste - Lag Resultatliste - Lag
Eliminasjon og finalerunden - Individuell plassering Eliminasjon og finalerunden - Individuell plassering
Kvalifiseringsrunde - Individuell Kvalifiseringsrunde - Individuell
Eliminasjon & finalerunder - individuelt oppsett Eliminasjon & finalerunder - individuelt oppsett
Eliminasjon og finalerunden - Individuell plassering Kvalifiseringsrunde - Individuell Skyttere Klubb Totalt Gull X/9
Barebow 1
1 1 Berget Stig Gøran Sande Sandefjord Bueskyttere525 16 24
2 2 Sandbæk Johny Sande Sandefjord Bueskyttere519 14 21
3 3 Bøe Terje Sande Sandefjord Bueskyttere516 15 17
4 4 Schelander Morten Sande Sandefjord Bueskyttere509 12 22
5 5 Pedersen Roar Auli Sande Sandefjord Bueskyttere495 9 20
6 6 Wraalsen Marthe Grenl Grenland Bueskyttere461 8 16
7 7 Wraalsen Morten Grenl Grenland Bueskyttere452 2 19
8 8 Rutledal Andre Larvi Larvik Bueskyttere438 5 11
9 9 Bøe Kjell Sande Sandefjord Bueskyttere413 3 11
10 10 Myrstad Veslemøy Lille Lillestrøm & Omegn Bueskyttere141 0 0
Barebow 2
1 1 Johnsen Frank Larvi Larvik Bueskyttere493 11 13
2 2 Ludvik-Bøhmer Jan Grenl Grenland Bueskyttere469 6 15
Compound 1
1 1 Johnsen Jon William Lille Lillestrøm & Omegn Bueskyttere586 46 14
2 2 Westby Frank Sande Sandefjord Bueskyttere571 31 29
3 3 Tveiten Bjørn Orsteen Dramm Drammen Bueskyttere564 24 36
4 4 Syversen Bjørn SOLOR Solør Bueskyttere555 27 29
5 5 Melgård Svein Stian SOLOR Solør Bueskyttere554 18 40
Felles 6
Wraalsen Marcus Grenl Grenland Bueskyttere
Instinktiv 1
1 1 Hagerup Trond Lauge Laugen Bueskytterklubb497 8 15
2 2 Hagerup Kristin Lauge Laugen Bueskytterklubb464 9 8
3 3 Sættem Jon L. Grenl Grenland Bueskyttere449 5 16
4 4 Løvli Monica Grenl Grenland Bueskyttere435 4 19
Instinktiv 5
1 1 Wraalsen Maren Grenl Grenland Bueskyttere428 7 14
Langbue 1
1 1 Børrud Tor Lille Lillestrøm & Omegn Bueskyttere486 11 18
Recurve 1
1 1 Hagen Paul André Sande Sandefjord Bueskyttere575 40 16
2 2 Fevang Laila Sande Sandefjord Bueskyttere564 32 21
3 3 Willassen Ole Petter ASKIM Askim Bueskytterklubb540 22 22
4 4 Nordbø Øyvind Sande Sandefjord Bueskyttere535 19 27
Recurve 2
1 1 Moldenhauer Manfred Lille Lillestrøm & Omegn Bueskyttere515 16 17
2 2 Bjelland Heidi Larvi Larvik Bueskyttere506 9 30
3 3 Rutledal Adrian Asker Larvi Larvik Bueskyttere501 12 18
4 4 Sandbæk Inger Sande Sandefjord Bueskyttere465 5 19
5 5 Michaelsen Lisa Christine ASKIM Askim Bueskytterklubb447 7 14
6 6 Agersborg-Hansen Roger Grenl Grenland Bueskyttere446 7 12
Recurve 3
1 1 Aune Sander Espeseth ASKIM Askim Bueskytterklubb514 12 20
2 2 Johnsen Oliver Whinter Larvi Larvik Bueskyttere501 10 21
Recurve 4
1 1 Hansen Tilde Wahl ASKIM Askim Bueskytterklubb489 11 16
2 2 Agersborg-Hansen Camilla Madelen Grenl Grenland Bueskyttere398 6 10
3 3 Madsen Klara E Grenl Grenland Bueskyttere370 1 7