Detaljer
Stevne-Id2018013
Dato11 Mar 2018
ArrangørSande - Sandefjord Bueskyttere
StedSandefjord Bueskytterhall
NavnHvalSerien
BeskrivelseInternasjonalt stevne
AlternativerStjernestevne
Merknader
InvitasjonInvitasjon
ResultaterResultatliste - Individuelt Resultatliste - Individuelt
Resultatliste - Lag Resultatliste - Lag
Eliminasjon og finalerunden - Individuell plassering Kvalifiseringsrunde - Individuell Skyttere Klubb Totalt Gull X/9
Barebow 1
1 1 Berget Stig Gøran Sande Sandefjord Bueskyttere541 22 23
2 2 Edvardsen Rune Hvale Hvaler IL - Bueskyttere530 22 19
3 3 Bøe Terje Sande Sandefjord Bueskyttere506 16 17
4 4 Schelander Morten Sande Sandefjord Bueskyttere498 8 22
5 5 Sandbæk Johny Sande Sandefjord Bueskyttere496 10 19
6 6 Lysebo Mona Larvi Larvik Bueskyttere490 14 20
7 7 Wraalsen Marthe Grenl Grenland Bueskyttere480 7 21
8 8 Falkenberg Andreas Sande Sandefjord Bueskyttere474 10 10
9 9 Wraalsen Morten Grenl Grenland Bueskyttere451 10 9
10 10 Edvardsen Inger Fjelstad Hvale Hvaler IL - Bueskyttere447 8 11
11 11 Bøe Kjell Sande Sandefjord Bueskyttere437 4 13
12 12 Toth Gabor Sande Sandefjord Bueskyttere433 3 12
13 13 Rutledal Andre Larvi Larvik Bueskyttere342 0 4
Barebow 2
1 1 Johnsen Frank Larvi Larvik Bueskyttere510 12 22
2 2 Ludvik-Bøhmer Jan Grenl Grenland Bueskyttere475 6 16
3 3 Svendsen Eiril Sande Sandefjord Bueskyttere446 6 15
Barebow 4
1 1 Boye Alex Sande Sandefjord Bueskyttere406 1 14
2 2 Johansen Mathias Angvik Moss Moss Bueskyttere382 2 8
3 3 Sivertsen Tobias Sande Sandefjord Bueskyttere322 2 3
Barebow 5
1 1 Børud David Sande Sandefjord Bueskyttere455 4 14
Compound 1
1 1 Faugstad Anders Klepp Klepp Bueskyttere587 47 13
2 2 Lislevand Sunniva Sande Sandefjord Bueskyttere583 43 17
2 2 Johnsen Jon William Lille Lillestrøm & Omegn Bueskyttere583 43 17
4 4 Isnes Trym Tønsb Tønsberg & Omegn Bueskyttere580 41 18
5 5 Figved Sander Berner Klepp Klepp Bueskyttere572 32 28
6 6 Ohrt Sigurd Tønsb Tønsberg & Omegn Bueskyttere569 30 29
7 7 Hjelle Petter Vidar Vidar Sportsklubben - Bueskyttergr.564 25 34
8 8 Mikalsen Bjørn Vidar Vidar Sportsklubben - Bueskyttergr.561 24 33
8 8 Hjelle Ylva Vidar Vidar Sportsklubben - Bueskyttergr.561 24 33
10 10 Tveiten Lene Orsteen Dramm Drammen Bueskyttere558 21 36
11 11 Westby Frank Sande Sandefjord Bueskyttere555 20 37
12 12 Tveiten Bjørn Orsteen Dramm Drammen Bueskyttere547 20 37
Compound 2
1 1 Langved Jacobsen Emil Tønsb Tønsberg & Omegn Bueskyttere512 12 34
2 2 Gjone Andrè Skintvedt Larvi Larvik Bueskyttere494 4 26
Felles 6
Wraalsen Marcus Grenl Grenland Bueskyttere
Instinktiv 1
1 1 Hagerup Trond Lauge Laugen Bueskytterklubb505 14 16
2 2 Løvli Monica Grenl Grenland Bueskyttere488 7 19
3 3 Sættem Jon L. Grenl Grenland Bueskyttere472 8 18
4 4 Hagerup Kristin Lauge Laugen Bueskytterklubb472 8 14
5 5 Poulsson Nicolas Anton Grenl Grenland Bueskyttere439 3 14
Instinktiv 5
1 1 Wraalsen Maren Grenl Grenland Bueskyttere419 5 9
Langbue 1
1 1 Neergaard Knut Dramm Drammen Bueskyttere519 17 20
2 2 Lauritsen Andreassen Daniel Moss Moss Bueskyttere500 10 21
3 3 Børrud Tor Lille Lillestrøm & Omegn Bueskyttere499 16 17
4 4 Hansen Ulf Moss Moss Bueskyttere482 14 14
5 5 Christiansen Line Moss Moss Bueskyttere407 6 11
6 6 Føynum Ståle Larvi Larvik Bueskyttere390 3 9
Recurve 1
1 1 Hagen Paul André Sande Sandefjord Bueskyttere588 48 12
2 2 Zbiciak David Hvals Hvalstad IL - Bueskyttergruppe569 30 28
3 3 Halvorsen Marius Larvi Larvik Bueskyttere562 29 24
4 4 Willassen Ole Petter ASKIM Askim Bueskytterklubb559 31 20
5 5 Roth Sander VIGRA Vigra IL - Bueskyttere547 24 27
6 6 Hillestad Katrine Stava Stavanger Bueskyttere543 25 23
7 7 Fevang Laila Sande Sandefjord Bueskyttere526 9 33
Recurve 2
1 1 Mosbakk Ketil Ullen Ullensaker Bueskytterklubb552 22 29
2 2 Nordbø Øyvind Sande Sandefjord Bueskyttere541 25 17
3 3 Padderud Thor Erik Hvals Hvalstad IL - Bueskyttergruppe517 11 25
4 4 Rutledal Adrian Asker Larvi Larvik Bueskyttere513 15 22
5 5 Moldenhauer Manfred Lille Lillestrøm & Omegn Bueskyttere499 17 18
6 6 Sandbæk Inger Sande Sandefjord Bueskyttere480 5 22
7 7 Lønn Vidar Ullen Ullensaker Bueskytterklubb474 11 15
8 8 Agersborg-Hansen Roger Grenl Grenland Bueskyttere465 7 14
9 9 Bjelland Heidi Larvi Larvik Bueskyttere458 7 13
10 10 Schwital Emmy Larvi Larvik Bueskyttere455 13 9
11 11 Romero Rowena Sande Sandefjord Bueskyttere442 5 11
12 12 Gjone Vigdis Skintvedt Larvi Larvik Bueskyttere441 6 11
13 13 Michaelsen Lisa Christine ASKIM Askim Bueskytterklubb429 12 9
Recurve 4
1 1 Nordhagen-Martinsen Filip Ullen Ullensaker Bueskytterklubb531 19 21
2 2 Hansen Tilde Wahl ASKIM Askim Bueskytterklubb521 14 21
3 3 Madsen Klara E Grenl Grenland Bueskyttere433 3 15
4 4 Agersborg-Hansen Camilla Madelen Grenl Grenland Bueskyttere405 5 9
5 5 Estensen Oscar Alexander Bærum Bærum og Omegn Bueskyttere253 2 6