Detaljer
Stevne-Id2018021
Dato10 Feb 2018
ArrangørHarst - Harstad Bueskyttere
StedSeljestadhallen
NavnFebruarstevne
BeskrivelseNasjonalt stevne
MerknaderHoveddommer: Oddvin Storelv
InvitasjonInvitasjon
ResultaterResultatliste - Individuelt Resultatliste - Individuelt
Resultatliste - Lag Resultatliste - Lag
Eliminasjon og finalerunden - Individuell plassering Kvalifiseringsrunde - Individuell Skyttere Klubb Totalt Gull X/9
Compound 2
1 1 Nikolaisen Kent Andreas Tinde Tinden Bueskytterklubb558 18 42
2 2 Mikalsen Viggo Harst Harstad Bueskyttere557 29 27
3 3 Drayton Jan Havør Havørn/Senjahopen UIL554 15 44
4 4 Johansen Finn Erik Harst Harstad Bueskyttere549 18 36
5 5 Storelv Kristine Tinde Tinden Bueskytterklubb547 10 47
6 6 Bonk Bjørn Willy Tinde Tinden Bueskytterklubb544 9 46
7 7 Johansen Walter Tinde Tinden Bueskytterklubb529 8 36
8 8 Sørensen Yngve Havør Havørn/Senjahopen UIL526 6 40
9 9 Mikalsen Isabella Madelèn Lilliansdotter Tinde Tinden Bueskytterklubb513 8 33
Compound 4
1 1 Johansen Eirik Harst Harstad Bueskyttere549 16 38
2 2 Ludviksen Marthe Tinde Tinden Bueskytterklubb539 13 36
3 3 Brøsholen Tobias Harst Harstad Bueskyttere521 7 38
4 4 Storelv Adele Tinde Tinden Bueskytterklubb479 3 26
Compound 5
1 1 Dreyer Guro Aurora Bakken Harst Harstad Bueskyttere525 7 36
Felles 6
Støle Elise Harst Harstad Bueskyttere
Tønnesen Torje Lanes Harst Harstad Bueskyttere
Instinktiv 1
1 1 Nikolaisen Svein Tinde Tinden Bueskytterklubb505 10 24
2 2 Jensen Anita Hennie Tinde Tinden Bueskytterklubb461 7 17
Langbue 1
1 1 Kampen Bjørn Ivar Harst Harstad Bueskyttere482 9 17
2 2 Johansen Sven-Ove Harst Harstad Bueskyttere475 6 23
3 3 Berg Hilde Marie SORT Sortland Bueskytterklubb372 1 9
4 4 Taftø Jon-Harald Mikkola SORT Sortland Bueskytterklubb228 2 4
5 5 Bordewich Marcus Harst Harstad Bueskyttere204 1 2
Langbue 4
1 1 Gundstad Leon Harst Harstad Bueskyttere281 0 4
Recurve 2
1 1 Lykseth Kåre SORT Sortland Bueskytterklubb532 15 27
2 2 Mikalsen Bård Sigbjørn Tinde Tinden Bueskytterklubb529 13 29
3 3 Jensen Preben Tinde Tinden Bueskytterklubb526 15 24
4 4 Wegner Knut Harst Harstad Bueskyttere508 7 25
5 5 Hågensen Rune SORT Sortland Bueskytterklubb479 12 18
6 6 Nerdal Maria Kristin Otelie SORT Sortland Bueskytterklubb473 7 15
7 7 Kristiansen Elin M. Tinde Tinden Bueskytterklubb472 12 11
8 8 Fredriksen Eirik Fløya IF Fløya - Bueskyttergruppe469 6 18
9 9 Svendgård Julie Tinde Tinden Bueskytterklubb453 4 12
10 10 Myhre Julie SORT Sortland Bueskytterklubb442 4 16
11 11 Nydal Merethe S. SORT Sortland Bueskytterklubb383 5 6
Recurve 3
1 1 Mikkola Line SORT Sortland Bueskytterklubb450 6 15
Recurve 4
1 1 Storelv Amalie Tinde Tinden Bueskytterklubb519 17 19
2 2 Ludviksen Torje Tinde Tinden Bueskytterklubb492 11 20
3 3 Lien Hennie Tinde Tinden Bueskytterklubb447 7 17
4 4 Klo Ingrid Skretteberg Harst Harstad Bueskyttere328 2 7
Recurve 5
1 1 Jakobsen Mika Aanstad Harst Harstad Bueskyttere254 1 1
2 2 Tønnesen Runar Lanes Harst Harstad Bueskyttere237 1 3