Detaljer
Stevne-Id2018023
Dato 3 Nov 2018
ArrangørHarst - Harstad Bueskyttere
StedSeljestadhallen
BeskrivelseNasjonalt stevne
MerknaderHoveddommer: Oddvin Storelv
InvitasjonInvitasjon
ResultaterResultatliste - Individuelt Resultatliste - Individuelt
Eliminasjon og finalerunden - Individuell plassering Kvalifiseringsrunde - Individuell Skyttere Klubb Totalt Gull X/9
Barebow 2
1 1 iversen Bent Ivar SORT Sortland Bueskytterklubb444 4 11
Barebow 5
1 1 Lybeck Iversen Sanna SORT Sortland Bueskytterklubb446 4 12
Compound 2
1 1 Olsen Jonas Havør Havørn/Senjahopen UIL567 27 33
2 2 Nikolaisen Kent Andreas Tinde Tinden Bueskytterklubb564 26 32
3 3 Jensen Svein Senja Senja Bueskytterklubb552 18 37
4 4 Storelv Kristine Tinde Tinden Bueskytterklubb546 15 37
5 5 Drayton Jan Havør Havørn/Senjahopen UIL544 12 41
6 6 Johansen Eirik Harst Harstad Bueskyttere540 14 35
7 7 Sørensen Yngve Havør Havørn/Senjahopen UIL534 13 37
8 8 Johansen Walter Tinde Tinden Bueskytterklubb529 10 33
Compound 3
1 1 Jensen Jon Kristian Senja Senja Bueskytterklubb515 8 29
2 2 Skarpås Kenneth TORSK Søndre Torsken Idrettslag, Bueskyttergruppe503 9 34
Compound 4
1 1 Storelv Adele Tinde Tinden Bueskytterklubb452 2 22
Compound 5
1 1 Dreyer Guro Aurora Bakken Harst Harstad Bueskyttere466 9 22
Felles 6
Støle Elise Harst Harstad Bueskyttere
Enoksen Agnethe Harst Harstad Bueskyttere
Kobierski Julian Harst Harstad Bueskyttere
Øwre Magnus Harst Harstad Bueskyttere
Lieng William Kr Harst Harstad Bueskyttere
Kilhus Stine Mari Harst Harstad Bueskyttere
Instinktiv 1
1 1 Nikolaisen Svein Tinde Tinden Bueskytterklubb496 9 16
Langbue 1
1 1 Kampen Bjørn Ivar Harst Harstad Bueskyttere501 10 21
2 2 Johansen Sven-Ove Harst Harstad Bueskyttere465 8 16
3 3 Johansen Finn Erik Harst Harstad Bueskyttere455 7 15
4 4 Johnsen Stig Rune Harst Harstad Bueskyttere276 2 3
5 5 Bordewich Marcus Harst Harstad Bueskyttere111 0 0
Langbue 4
1 1 Gundstad Leon Harst Harstad Bueskyttere376 3 6
Langbue 5
1 1 Dischington Magnus Harst Harstad Bueskyttere188 1 1
2 2 Dischington Isach Harst Harstad Bueskyttere133 1 0
Recurve 1
1 1 Lykseth Kåre SORT Sortland Bueskytterklubb552 31 18
2 2 Kvammen Alida Bodø Bodø Bueskytterforening542 16 32
3 3 Eriksen Arnt Marius SKåN Skånland og Omegn IF - Bueskyttergruppe527 18 26
4 4 Storelv Jon-Arne Tinde Tinden Bueskytterklubb527 17 24
Recurve 2
1 1 Kristiansen Elin M. Tinde Tinden Bueskytterklubb535 25 19
2 2 Hågensen Rune SORT Sortland Bueskytterklubb502 12 18
3 3 Johansen Tove Aune Harst Harstad Bueskyttere470 8 15
4 4 Fredriksen Eirik Fløya IF Fløya - Bueskyttergruppe464 8 18
Recurve 3
1 1 Rask Laila SORT Sortland Bueskytterklubb404 5 6
2 2 Lene Susann Vestly Hansen SORT Sortland Bueskytterklubb397 4 13
3 3 Jakobsen Lisa Aa Harst Harstad Bueskyttere302 2 4
4 4 Kilhus Eirik Harst Harstad Bueskyttere261 0 3
5 5 Johnsen Christine Marie Harst Harstad Bueskyttere0 0 0
Recurve 4
1 1 Storelv Amalie Tinde Tinden Bueskytterklubb531 16 26
2 2 Ludviksen Torje Tinde Tinden Bueskytterklubb522 18 23
3 3 Klo Ingrid Skretteberg Harst Harstad Bueskyttere223 4 1
Recurve 5
1 1 Enoksen Henriette Harst Harstad Bueskyttere515 9 26
2 2 Tønnesen Runar Lanes Harst Harstad Bueskyttere480 6 17
3 3 Lyng Henriette Harst Harstad Bueskyttere370 5 7
4 4 Jakobsen Mika Aanstad Harst Harstad Bueskyttere324 0 12
5 5 Norlunn Helene Harst Harstad Bueskyttere185 0 0