Detaljer
Stevne-Id2018025
Dato17 Feb 2018
ArrangørLarvi - Larvik Bueskyttere
StedBommestadhallen
NavnLarvik
BeskrivelseNasjonalt stevne
Merknader
InvitasjonInvitasjon
ResultaterResultatliste - Individuelt Resultatliste - Individuelt
Resultatliste - Lag Resultatliste - Lag
Eliminasjon og finalerunden - Individuell plassering Eliminasjon og finalerunden - Individuell plassering
Kvalifiseringsrunde - Individuell Kvalifiseringsrunde - Individuell
Eliminasjon & finalerunder - individuelt oppsett Eliminasjon & finalerunder - individuelt oppsett
Eliminasjon og finalerunden - Individuell plassering Kvalifiseringsrunde - Individuell Skyttere Klubb Totalt Gull X/9
Barebow 1
1 1 Bøe Terje Sande Sandefjord Bueskyttere521 17 22
2 2 Sandbæk Johny Sande Sandefjord Bueskyttere510 12 22
3 3 Edvardsen Rune Hvale Hvaler IL - Bueskyttere495 9 20
4 4 Johnsen Frank Larvi Larvik Bueskyttere485 9 16
5 5 Lysebo Mona Larvi Larvik Bueskyttere482 12 12
6 6 Edvardsen Inger Fjelstad Hvale Hvaler IL - Bueskyttere472 10 12
7 7 Rutledal Andre Larvi Larvik Bueskyttere403 6 5
Barebow 2
1 1 Andersen June Hosøy Skrim IL Skrim - Bueskyttere463 5 17
2 2 Jøndahl Tone Larvi Larvik Bueskyttere449 6 15
3 3 Hildebrand Torge Roman Larvi Larvik Bueskyttere329 3 5
Barebow 4
1 1 Hermansson Lucas S. Larvi Larvik Bueskyttere425 5 11
2 2 Thorsen Trym Larvi Larvik Bueskyttere410 4 13
3 3 Andersen Mina Larvi Larvik Bueskyttere358 3 6
Barebow 5
1 1 Sivertsen Tobias Sande Sandefjord Bueskyttere463 11 13
2 2 Jøndahl Celine Larvi Larvik Bueskyttere403 6 9
3 3 Askerud Noah Larvi Larvik Bueskyttere371 3 7
4 4 Hustveit Brage Nordin Skrim IL Skrim - Bueskyttere277 2 4
5 5 Andersen Tonje H Larvi Larvik Bueskyttere261 1 4
Compound 1
1 1 Isnes Trym Tønsb Tønsberg & Omegn Bueskyttere579 34 26
2 2 Westby Frank Sande Sandefjord Bueskyttere567 29 29
3 3 Tveiten Bjørn Orsteen Dramm Drammen Bueskyttere560 20 40
4 4 Tveiten Lene Orsteen Dramm Drammen Bueskyttere542 12 37
Compound 2
1 1 Johansen Jørgen Skeie Krist Kristiansand Bueskyttere560 22 36
2 2 Sandvik Jan Olav Lille Lillestrøm & Omegn Bueskyttere560 20 40
Compound 4
1 1 Kjensli Rebekka Finst Finstadbru Bueskyttere541 8 46
Instinktiv 1
1 1 Danevad Kjetil A. Krist Kristiansand Bueskyttere507 13 21
2 2 Danevad Kirsi Krist Kristiansand Bueskyttere442 3 18
3 3 Lunde Thomas Larvi Larvik Bueskyttere431 4 12
Langbue 1
1 1 Børrud Tor Lille Lillestrøm & Omegn Bueskyttere479 9 15
2 2 Pernu Martti Panu Skrim IL Skrim - Bueskyttere337 1 4
3 3 Nielsen Merete Linde Skrim IL Skrim - Bueskyttere184 1 3
Recurve 1
1 1 Hagen Paul André Sande Sandefjord Bueskyttere586 47 12
2 2 Iversen Lisbeth Hvale Hvaler IL - Bueskyttere556 24 28
3 3 Zbiciak David Hvals Hvalstad IL - Bueskyttergruppe555 26 25
4 4 Halvorsen Marius Larvi Larvik Bueskyttere552 25 24
5 5 Roth Sander VIGRA Vigra IL - Bueskyttere550 26 22
6 6 Fevang Laila Sande Sandefjord Bueskyttere547 24 22
7 7 Bentestuen Eirik Lille Lillestrøm & Omegn Bueskyttere527 15 28
Recurve 2
1 1 Nordbø Øyvind Sande Sandefjord Bueskyttere546 23 24
2 2 Padderud Thor Erik Hvals Hvalstad IL - Bueskyttergruppe534 16 18
3 3 Rutledal Adrian Asker Larvi Larvik Bueskyttere516 11 26
4 4 Sandbæk Inger Sande Sandefjord Bueskyttere500 11 16
5 5 Schwital Emmy Larvi Larvik Bueskyttere493 10 21
6 6 Lysnes Arild Larvi Larvik Bueskyttere484 9 24
7 7 Yosifi Asif Krist Kristiansand Bueskyttere479 8 18
8 8 Stray Elise Beate Krist Kristiansand Bueskyttere456 5 14
9 9 Rasmussen Paul Krist Kristiansand Bueskyttere433 9 12
Recurve 3
1 1 Stray Sara Krist Kristiansand Bueskyttere503 14 14
2 2 Lystad Therese Møllerop Skrim IL Skrim - Bueskyttere494 8 24
3 3 Brodshaug Heidi Leira Skrei Skreia IL - Bueskyttere489 8 14
4 4 Romero Rowena Sande Sandefjord Bueskyttere483 5 18
5 5 Brodshaug Aino Leira Skrei Skreia IL - Bueskyttere478 2 19
6 6 Johnsen Oliver Whinter Larvi Larvik Bueskyttere457 4 19
7 7 Hustveit Mari Nordin Skrim IL Skrim - Bueskyttere206 1 3
Recurve 4
1 1 Nordhagen-Martinsen Filip Ullen Ullensaker Bueskytterklubb536 17 24
2 2 Tsigakis Aida Hilan Krist Kristiansand Bueskyttere508 12 20