Detaljer
Stevne-Id2018037
Dato16 Mar 2018
18 Mar 2018
ArrangørVIGRA - Vigra IL - Bueskyttere
StedVigra
NavnNM innendørs
BeskrivelseNorsk mesterskap
MerknaderSe også info på vår facebook side Vigra IL Bueskyttere og
www.vigrail.no
InvitasjonInvitasjon
ResultaterResultatliste - Individuelt Resultatliste - Individuelt
Resultatliste - Lag Resultatliste - Lag
Eliminasjon og finalerunden - Individuell plassering Eliminasjon og finalerunden - Individuell plassering
Eliminasjon og finalerunden - Lagplassering Eliminasjon og finalerunden - Lagplassering
Kvalifiseringsrunde - Individuell Kvalifiseringsrunde - Individuell
Kvalifiseringsrunde - Lag Kvalifiseringsrunde - Lag
Eliminasjon & finalerunder - individuelt oppsett Eliminasjon & finalerunder - individuelt oppsett
Eliminasjon & finalerunder - lagoppsett Eliminasjon & finalerunder - lagoppsett
Eliminasjon og finalerunden - Individuell plassering Kvalifiseringsrunde - Individuell Skyttere Klubb Totalt Gull X/9
Barebow Damer
1 1 Lysebo Mona Larvi Larvik Bueskyttere491 5 24
2 2 Edvardsen Inger Fjelstad Hvale Hvaler IL - Bueskyttere482 8 19
3 3 Width Eva Therese Tustn Tustna IL - Bueskyttergruppe454 8 10
4 4 Strømland Marny FANA Fana Bueskytterklubb440 9 11
5 5 Standerholen Nina Andrea Lauge Laugen Bueskytterklubb437 8 11
6 6 Terland Silje Marie Lille Lillestrøm & Omegn Bueskyttere416 2 8
7 7 Molvik Jeanette Berge Bergen Bueskyttere415 3 13
8 8 Myrstad Veslemøy Lille Lillestrøm & Omegn Bueskyttere375 5 10
9 9 Andersen June Hosøy Skrim IL Skrim - Bueskyttere357 2 10
10 10 Sæle Line Andreassen Berge Bergen Bueskyttere323 4 5
11 11 Kuntze Turid Anne FANA Fana Bueskytterklubb281 3 2
12 12 Basteson Kristine FANA Fana Bueskytterklubb236 1 3
Barebow Herrer
1 1 Berget Stig Gøran Sande Sandefjord Bueskyttere536 16 29
2 2 Sandbæk Johny Sande Sandefjord Bueskyttere523 15 25
3 3 Edvardsen Rune Hvale Hvaler IL - Bueskyttere512 13 23
4 4 Bøe Terje Sande Sandefjord Bueskyttere509 13 18
5 5 Schelander Morten Sande Sandefjord Bueskyttere474 4 18
6 6 Width Jon Henning Tustn Tustna IL - Bueskyttergruppe469 5 13
7 7 Hustveit Arthur FANA Fana Bueskytterklubb442 7 9
8 8 Jensen Rune Vestn Vestnes Bueskyttere442 5 14
9 9 Okon Zbigniew Hamar Hamar og Omegn Bueskyttere441 4 10
10 10 Lien Per Kristian Tustn Tustna IL - Bueskyttergruppe436 10 10
11 11 Meisal Pedersen Ivar Jarl GOMA Goma IL - Bueskyttergruppe427 5 10
12 12 Martinsen Tom Skrei Skreia IL - Bueskyttere421 5 11
13 13 Madaus Christian Henrich Surna Surnadal IL - Bueskyttergruppe416 6 5
14 14 Sjøtun Svein-Ole Lille Lillestrøm & Omegn Bueskyttere401 7 5
15 15 Gran Anders Tønsb Tønsberg & Omegn Bueskyttere398 3 6
16 16 Tomta Gjermund VIGRA Vigra IL - Bueskyttere354 2 9
Barebow Kadett
1 1 Myrstad Nikolai Lille Lillestrøm & Omegn Bueskyttere373 1 6
Barebow Rekrutt
1 1 Loftaas Tom-Ian FANA Fana Bueskytterklubb430 5 10
2 2 Hermansson Lucas S. Larvi Larvik Bueskyttere420 2 16
3 3 Okon Kasper Hamar Hamar og Omegn Bueskyttere343 2 3
4 4 Sandnes Victoria HEGIL H.E.G. IL - Bueskyttergruppe327 1 7
5 5 Hustveit Brage Nordin Skrim IL Skrim - Bueskyttere212 2 2
6 6 Vågsholm Margaret Synes VIGRA Vigra IL - Bueskyttere130 0 0
Compound Damer
1 1 Lislevand Sunniva Sande Sandefjord Bueskyttere589 49 11
2 2 Grydeland Runa Yrjar Yrjar IL - Bueskyttergruppa571 31 29
3 3 Svensen June Lille Lillestrøm & Omegn Bueskyttere563 23 37
4 4 Johansen Kathrine Berge Bergen Bueskyttere555 15 45
5 5 Tveiten Lene Orsteen Dramm Drammen Bueskyttere550 13 44
6 6 Kristensen Bente Førde Ørnes Ørnes IL - Bueskyttergruppa546 13 42
7 7 Storelv Kristine Tinde Tinden Bueskytterklubb543 12 40
8 8 Mikalsen Isabella Madelèn Lilliansdotter Tinde Tinden Bueskytterklubb540 13 37
Compound Damer 50
1 1 Hoff Kjerstin FANA Fana Bueskytterklubb552 19 34
2 2 Lilletvedt Solveig FANA Fana Bueskytterklubb521 8 37
3 3 Henriksen Eli Karin Dirdal FANA Fana Bueskytterklubb507 9 26
Compound Damer Junior
1 1 Henriksen Una Benedicte Lille Lillestrøm & Omegn Bueskyttere498 5 29
Compound Herrer
1 1 Åmås Njål Klepp Klepp Bueskyttere594 54 6
2 2 Faugstad Anders Klepp Klepp Bueskyttere592 52 8
3 3 Haugseth Mads Yrjar Yrjar IL - Bueskyttergruppa590 50 10
4 4 Tjentland Oddmund Klepp Klepp Bueskyttere584 44 16
5 5 Lie Eivind Klepp Klepp Bueskyttere582 42 18
6 6 Isnes Trym Tønsb Tønsberg & Omegn Bueskyttere581 41 19
7 7 Hjelanes Odd Kjetil Tustn Tustna IL - Bueskyttergruppe579 39 21
8 8 Waagen Geir Yrjar Yrjar IL - Bueskyttergruppa575 35 25
8 8 Hegseth Morten HEGIL H.E.G. IL - Bueskyttergruppe575 35 25
10 10 Jenssen Håkon Yrjar Yrjar IL - Bueskyttergruppa573 33 27
11 11 Figved Tommy Klepp Klepp Bueskyttere572 32 28
12 12 Makassiouk Yuri VIGRA Vigra IL - Bueskyttere569 30 29
13 13 Hjelle Petter Vidar Vidar Sportsklubben - Bueskyttergr.566 26 34
14 14 Beer-Johansen Hugo Yrjar Yrjar IL - Bueskyttergruppa565 25 35
14 14 Sannerud Stian Lille Lillestrøm & Omegn Bueskyttere565 25 35
14 14 Svensen Bjørn Inge Lille Lillestrøm & Omegn Bueskyttere565 25 35
17 17 Holte Ole Jørgen Berge Bergen Bueskyttere564 34 24
18 18 Haugen Terje Angell Berge Bergen Bueskyttere564 29 26
19 19 Evensen Ragnar Tønsb Tønsberg & Omegn Bueskyttere562 22 38
20 20 Vaitelis Saulus VIGRA Vigra IL - Bueskyttere561 21 39
21 21 GUDZIUNAS Grazvydas Yrjar Yrjar IL - Bueskyttergruppa560 22 36
22 22 Myklebost Fredrik Yrjar Yrjar IL - Bueskyttergruppa559 21 38
23 23 Olsen Jonas Havør Havørn/Senjahopen UIL555 17 41
23 23 Sandvik Jan Olav Lille Lillestrøm & Omegn Bueskyttere555 17 41
25 25 Tveiten Bjørn Orsteen Dramm Drammen Bueskyttere555 16 43
26 26 Rogstad Marius Sverr Sverresborg Bueskyttere554 16 42
27 27 Westby Frank Sande Sandefjord Bueskyttere548 20 37
28 28 Torpengen Ole-Morten Tønsb Tønsberg & Omegn Bueskyttere544 12 40
29 29 Myrås Stian RANA Rana Bueskytterklubb544 11 42
30 30 Breivik Einar Harøy Harøy Bogeskytarlag541 16 33
31 31 Stene Rune GOMA Goma IL - Bueskyttergruppe541 14 34
32 32 Brenden Roger Hamar Hamar og Omegn Bueskyttere539 12 37
33 33 Skau Henning Skrim IL Skrim - Bueskyttere525 9 40
34 34 Finnøy Daniel Olve Harøy Harøy Bogeskytarlag523 6 36
35 35 Kroknes Hans Rune Ørnes Ørnes IL - Bueskyttergruppa522 8 39
36 36 Andersen Øyvind Loen Loen IL - Bogeskyttergruppa515 14 40
37 37 Vikane Erling FANA Fana Bueskytterklubb472 2 31
Compound Herrer 50
1 1 Stranden John Olav Yrjar Yrjar IL - Bueskyttergruppa573 33 27
2 2 Kjærland Arne Klepp Klepp Bueskyttere571 31 29
3 3 Drayton Jan Havør Havørn/Senjahopen UIL564 26 32
4 4 Helland Atle Berge Bergen Bueskyttere563 24 35
5 5 Johansen John Olav Fredr Fredrikstad Bueskyttere561 22 37
6 6 Mikalsen Bjørn Vidar Vidar Sportsklubben - Bueskyttergr.558 18 42
7 7 Schumann-Olsen Bow Berge Bergen Bueskyttere555 17 41
8 8 Tidemann Kjetil Sørfo Sørfold Bueklubb550 12 46
9 9 Olsson Erik Ørje Ørje IL - Bueskyttergruppe544 15 35
10 10 Svengdård Tony Tinde Tinden Bueskytterklubb531 11 37
11 11 Johansen Walter Tinde Tinden Bueskytterklubb529 7 39
12 12 Sørensen Yngve Havør Havørn/Senjahopen UIL529 5 41
13 13 Hansen Pål Skrei Skreia IL - Bueskyttere523 6 38
Compound Herrer Junior
1 1 Haraldsen Kristian Tønsb Tønsberg & Omegn Bueskyttere560 22 36
2 2 Gjone Andrè Skintvedt Larvi Larvik Bueskyttere503 7 31
Compound Kadett Gutter
1 1 Figved Sander Berner Klepp Klepp Bueskyttere578 38 22
2 2 Nikolaisen Kent Andreas Tinde Tinden Bueskytterklubb576 37 22
3 3 Ohrt Sigurd Tønsb Tønsberg & Omegn Bueskyttere570 30 30
4 4 Liverud Hansen Andreas Skrei Skreia IL - Bueskyttere541 13 43
Compound Kadett Jenter
1 1 Hjelle Ylva Vidar Vidar Sportsklubben - Bueskyttergr.550 15 42
Compound Rekrutt Gutter
1 1 Sele Sander Klepp Klepp Bueskyttere565 25 35
2 2 Langved Jacobsen Emil Tønsb Tønsberg & Omegn Bueskyttere541 12 37
3 3 Løland Brage Klepp Klepp Bueskyttere541 7 47
4 4 Vaagsbø Jostein Tønsb Tønsberg & Omegn Bueskyttere540 12 39
5 5 Hyge Simen Tønsb Tønsberg & Omegn Bueskyttere533 7 41
6 6 Skogen Henningsen Joachim Yrjar Yrjar IL - Bueskyttergruppa524 9 37
7 7 Høiland Jonathan Havør Havørn/Senjahopen UIL507 6 25
8 8 Olsen Sigurd Havør Havørn/Senjahopen UIL495 5 29
9 9 Bekkeheien Lars André Klepp Klepp Bueskyttere481 2 28
Compound Rekrutt Jenter
1 1 Isnes Oda Tønsb Tønsberg & Omegn Bueskyttere546 9 48
2 2 Viborg Kathrine Alice Sørfo Sørfold Bueklubb540 9 44
3 3 Kjensli Rebekka Finst Finstadbru Bueskyttere538 8 42
4 4 Ludviksen Marthe Tinde Tinden Bueskytterklubb527 6 38
Instinktiv Damer
1 1 Herud Linda Cathrine HEGIL H.E.G. IL - Bueskyttergruppe534 19 21
2 2 Jensen Anita Hennie Tinde Tinden Bueskytterklubb501 14 14
3 3 Nyeggen Irene Grace Skrei Skreia IL - Bueskyttere482 8 10
4 4 Huse Ingunn Harøy Harøy Bogeskytarlag456 5 13
5 5 Danevad Kirsi Krist Kristiansand Bueskyttere438 4 14
6 6 Selvik Linn-Therese Berge Bergen Bueskyttere427 6 13
7 7 Lien Liv Lauge Laugen Bueskytterklubb392 4 10
8 8 Finnøy Iris Harøy Harøy Bogeskytarlag369 2 5
9 9 Sandø Grete Harøy Harøy Bogeskytarlag349 1 7
Instinktiv Herrer
1 1 Nikolaisen Svein Tinde Tinden Bueskytterklubb522 15 24
2 2 Danevad Kjetil A. Krist Kristiansand Bueskyttere500 7 22
3 3 Huse Rikard Harøy Harøy Bogeskytarlag499 15 16
4 4 Engen Kristian Skrei Skreia IL - Bueskyttere478 9 11
5 5 Amundsen Lars Erik HEGIL H.E.G. IL - Bueskyttergruppe472 8 14
6 6 Johnsgård Roger Lauge Laugen Bueskytterklubb465 7 14
7 7 Ødegård Espen HEGIL H.E.G. IL - Bueskyttergruppe451 4 18
8 8 Hellwig Sven Molde Molde Bueskyttere448 7 13
9 9 Brusdal Bjørn Harøy Harøy Bogeskytarlag415 3 12
10 10 Davidsen Kurt Skrei Skreia IL - Bueskyttere409 2 8
11 11 Nordviken Ivar Skrei Skreia IL - Bueskyttere398 5 10
12 12 Moe Thor Arne Skrei Skreia IL - Bueskyttere377 1 12
13 13 Nordskag Wiggo Krist Kristiansand Bueskyttere345 2 4
14 14 Myklebust Perry Harøy Harøy Bogeskytarlag320 3 5
15 15 Vik Larsen Andreas FANA Fana Bueskytterklubb302 2 5
Instinktiv Kadett
1 1 Tømmerhoel Lars Martin HEGIL H.E.G. IL - Bueskyttergruppe500 11 16
2 2 Johnsgård Jøran Lauge Laugen Bueskytterklubb450 2 12
3 3 Raanes Ina Madelen Sverr Sverresborg Bueskyttere393 5 6
Instinktiv Rekrutt
1 1 Moe Anders Skrei Skreia IL - Bueskyttere478 9 20
2 2 Ødegård Eskil HEGIL H.E.G. IL - Bueskyttergruppe462 7 9
Langbue Damer
1 1 Kouzguinova Lidia VIGRA Vigra IL - Bueskyttere427 4 10
2 2 Ripsrud Bjørg Eva Hamar Hamar og Omegn Bueskyttere422 6 8
3 3 Nielsen Merete Linde Skrim IL Skrim - Bueskyttere230 1 3
Langbue Herrer
1 1 Neergaard Knut Dramm Drammen Bueskyttere516 11 20
2 2 Bergestuen Johnny Klepp Klepp Bueskyttere507 11 19
3 3 Langeland Odd Arne Ålesu Ålesund Bueskytterklubb 498 8 22
4 4 Dahl Carl André FANA Fana Bueskytterklubb496 13 12
5 5 Fagerheim Inge VIGRA Vigra IL - Bueskyttere494 10 22
6 6 Børrud Tor Lille Lillestrøm & Omegn Bueskyttere491 16 14
7 7 Pahlm Per Ivar FANA Fana Bueskytterklubb491 9 21
8 8 Anzjøn Stein Klepp Klepp Bueskyttere486 11 15
9 9 Hoff Victor FANA Fana Bueskytterklubb471 5 21
10 10 Egtvedt Morten Sverr Sverresborg Bueskyttere461 5 15
11 11 Eidhammer Arnfinn Molde Molde Bueskyttere459 4 15
12 12 Henriksen Harald FANA Fana Bueskytterklubb436 3 11
13 13 Hansen Kristian Klepp Klepp Bueskyttere427 6 8
14 14 Christiansen Petter Berge Bergen Bueskyttere411 2 8
15 15 Johnsen Knut-Inge FANA Fana Bueskytterklubb405 3 7
16 16 Rørvik Per Bjørn VIGRA Vigra IL - Bueskyttere397 3 9
17 17 Røsvik Jan Idar VIGRA Vigra IL - Bueskyttere348 1 9
18 18 Henriksen Steffen FANA Fana Bueskytterklubb333 4 3
19 19 Linde-Nielsen Erik Skrim IL Skrim - Bueskyttere252 1 1
Langbue Kadett
1 1 Hennissen Petter N. Lille Lillestrøm & Omegn Bueskyttere409 5 7
Langbue Rekrutt
1 1 Herud Boothman Jacob HEGIL H.E.G. IL - Bueskyttergruppe74 0 0
Recurve Damer
1 1 Ridderström Line Blomén Klepp Klepp Bueskyttere551 22 28
2 2 Hillestad Katrine Stava Stavanger Bueskyttere547 25 26
3 3 Raastad Davies Kristin Ås Ås Bueskyttere547 22 24
4 4 Gulland Maria Fredr Fredrikstad Bueskyttere543 24 21
5 5 Fevang Laila Sande Sandefjord Bueskyttere543 23 23
6 6 Iversen Lisbeth Hvale Hvaler IL - Bueskyttere534 20 21
7 7 Stensbye Beate Røyset Lille Lillestrøm & Omegn Bueskyttere529 15 28
8 8 Nygaard Stine Fredr Fredrikstad Bueskyttere526 10 28
9 9 Østengen Vik-Strandli Hedvig Martine Ullen Ullensaker Bueskytterklubb525 12 28
10 10 Nordmelan Ragnhild Lille Lillestrøm & Omegn Bueskyttere521 13 24
11 11 Kvammen Alida Bodø Bodø Bueskytterforening520 22 21
12 12 Herrmann Carola Hunde Hundeidvik IL - Bueskyttergruppe494 12 20
13 13 Laukeland Laila Johansen Førde Førde Bogeskyttarklubb462 8 18
14 14 Hogrenning Åse Katrin Loen Loen IL - Bogeskyttergruppa456 7 8
15 15 Segtnan Torill Anita Førde Førde Bogeskyttarklubb455 6 17
16 16 Waage Hilde Stava Stavanger Bueskyttere453 11 9
17 17 Romero Rowena Sande Sandefjord Bueskyttere452 4 14
18 18 Hove Anne Othilie Loen Loen IL - Bogeskyttergruppa446 5 14
19 19 Nerdal Maria Kristin Otelie SORT Sortland Bueskytterklubb439 5 10
20 20 Michaelsen Lisa Christine ASKIM Askim Bueskytterklubb438 9 14
21 21 Gjone Vigdis Skintvedt Larvi Larvik Bueskyttere438 9 8
22 22 Alden-Håøy Berit Randi Førde Førde Bogeskyttarklubb430 7 8
23 23 Hatledal Karoline Loen Loen IL - Bogeskyttergruppa429 6 12
24 24 Skamsar Lillian Sverr Sverresborg Bueskyttere407 4 9
25 25 Klumsten Jeanette Lille Lillestrøm & Omegn Bueskyttere398 5 7
26 26 Baginski Linda J Lille Lillestrøm & Omegn Bueskyttere396 3 11
27 27 Schwital Emmy Larvi Larvik Bueskyttere394 4 10
28 28 Myhre Linda Ålesu Ålesund Bueskytterklubb 372 3 11
29 29 Hustveit Mari Nordin Skrim IL Skrim - Bueskyttere115 2 2
Recurve Damer 50
1 1 Bjelland Heidi Larvi Larvik Bueskyttere511 14 19
2 2 Sandbæk Inger Sande Sandefjord Bueskyttere473 6 17
3 3 Lystad Therese Møllerop Skrim IL Skrim - Bueskyttere337 3 3
Recurve Damer Junior
1 1 Røe Silje R Stava Stavanger Bueskyttere530 15 26
2 2 Sæterlid Kaia Holmen Krist Kristiansand Bueskyttere522 20 19
3 3 Flo Johanne Rosalinn VIGRA Vigra IL - Bueskyttere494 14 19
4 4 Myhre Julie SORT Sortland Bueskytterklubb474 7 19
5 5 Bakstad Turil Ullen Ullensaker Bueskytterklubb466 8 14
6 6 Holen Julie Iren Hunde Hundeidvik IL - Bueskyttergruppe435 6 10
7 7 Brodshaug Heidi Leira Skrei Skreia IL - Bueskyttere432 7 13
8 8 Ingebrigtsen Susanne Basteson FANA Fana Bueskytterklubb412 9 10
9 9 Elverhøy Laiti Linn Hege Ullen Ullensaker Bueskytterklubb395 4 6
10 10 Finneide Emilie RANA Rana Bueskytterklubb310 1 5
11 11 Olsson Jennifer Emsell Ørje Ørje IL - Bueskyttergruppe288 1 4
Recurve Herrer
1 1 Hagen Paul André Sande Sandefjord Bueskyttere585 45 15
2 2 Hasthi Sander Thorbjørnsen Sarps Sarpsborg Bueskyttere581 42 17
3 3 Nesset Jon Ivar ASKIM Askim Bueskytterklubb573 36 21
4 4 Halvorsen Marius Larvi Larvik Bueskyttere563 31 22
5 5 Mosand Arve Skrei Skreia IL - Bueskyttere562 33 19
6 6 Burhol Simen S. Lille Lillestrøm & Omegn Bueskyttere562 33 18
7 7 Eriksen Eilif SKåN Skånland og Omegn IF - Bueskyttergruppe561 30 23
8 8 Humlekjær Lars Erik Fredr Fredrikstad Bueskyttere560 29 23
9 9 Bentestuen Eirik Lille Lillestrøm & Omegn Bueskyttere556 25 27
10 10 Willassen Ole Petter ASKIM Askim Bueskytterklubb555 32 20
11 11 Raphaug Petter Sverr Sverresborg Bueskyttere555 28 20
12 12 Aarhaug Sigmund SøRUM Sørumsand IF - Bueskyttergruppe551 23 26
13 13 Lykseth Kåre SORT Sortland Bueskytterklubb548 28 23
14 14 Nordbø Øyvind Sande Sandefjord Bueskyttere547 25 19
15 15 Eriksen Børge SKåN Skånland og Omegn IF - Bueskyttergruppe546 26 22
16 16 Dekeyser Wim Hvals Hvalstad IL - Bueskyttergruppe544 24 20
17 17 Skjelanger Kristoffer Berge Bergen Bueskyttere542 19 27
18 18 Jensen Preben Tinde Tinden Bueskytterklubb541 23 20
19 19 Furnes Christoffer SKåN Skånland og Omegn IF - Bueskyttergruppe537 24 20
20 20 Spildrejorde Stian Sverr Sverresborg Bueskyttere535 18 25
21 21 Brandseth Runar Ekse FANA Fana Bueskytterklubb535 18 23
22 22 Aarhaug Jørgen SøRUM Sørumsand IF - Bueskyttergruppe532 14 28
23 23 Rusås Per-Olav Sarps Sarpsborg Bueskyttere531 26 24
24 24 Mikalsen Bård Sigbjørn Tinde Tinden Bueskytterklubb530 18 23
25 25 Waagen Thomas Sverr Sverresborg Bueskyttere529 19 21
26 26 Silden Bjarne NORDF Ytre Nordfjord Bueskytterklubb526 13 25
27 27 Katalynas Tomas Hunde Hundeidvik IL - Bueskyttergruppe522 17 24
28 28 Tangen Kim Johan Hamar Hamar og Omegn Bueskyttere522 16 23
29 29 Berntsen Robin Lille Lillestrøm & Omegn Bueskyttere519 14 22
30 30 Alvestad Ralf Hunde Hundeidvik IL - Bueskyttergruppe511 17 17
31 31 Eriksen Arnt Marius SKåN Skånland og Omegn IF - Bueskyttergruppe510 17 22
32 32 Klingenberg Geir RANA Rana Bueskytterklubb509 15 17
33 33 Kjærland Jan Ove Berge Bergen Bueskyttere508 12 23
34 34 Roald Karl Petter VIGRA Vigra IL - Bueskyttere500 9 20
35 35 Laukeland Terje Førde Førde Bogeskyttarklubb499 14 13
36 36 Radomski Lukasz Ullen Ullensaker Bueskytterklubb497 15 16
37 37 Suur-Hamari Jouni NORDF Ytre Nordfjord Bueskytterklubb488 11 18
38 38 Hågensen Rune SORT Sortland Bueskytterklubb487 10 11
39 39 Fredriksen Eirik Fløya IF Fløya - Bueskyttergruppe485 10 16
40 40 Edvardsen Kenneth NORDF Ytre Nordfjord Bueskytterklubb485 9 21
41 41 kvalheim vidar NORDF Ytre Nordfjord Bueskytterklubb485 7 17
42 42 Balon Mateusz Hunde Hundeidvik IL - Bueskyttergruppe484 7 22
43 43 Sagrabb Robin RANA Rana Bueskytterklubb481 6 17
44 44 Krapka Ladislav Loen Loen IL - Bogeskyttergruppa479 14 16
45 45 Hansen Stein-Erik Hamar Hamar og Omegn Bueskyttere479 13 18
46 46 Lønn Vidar Ullen Ullensaker Bueskytterklubb478 10 15
47 47 Rødfjell Daniel RANA Rana Bueskytterklubb474 10 19
48 48 Spydevold Eric Finst Finstadbru Bueskyttere467 11 10
49 49 Nordtvedt Johnny Lille Lillestrøm & Omegn Bueskyttere439 8 12
50 50 Rørvik Jan Ståle VIGRA Vigra IL - Bueskyttere434 9 12
51 51 Røberg Alexander Loen Loen IL - Bogeskyttergruppa430 3 13
52 52 Wæraas Patrick Geita Geitastrand IL - Bueskyttere426 2 11
53 53 Tenold Jan FANA Fana Bueskytterklubb348 6 4
Recurve Herrer 50
1 1 Hogrenning Jan Ove Loen Loen IL - Bogeskyttergruppa547 22 25
2 2 Sekkelsten Jan Roar Førde Førde Bogeskyttarklubb524 13 26
3 3 Grøtta Kay Vestn Vestnes Bueskyttere522 15 25
4 4 Mosbakk Ketil Ullen Ullensaker Bueskytterklubb515 18 17
5 5 Vatne Geir Sverr Sverresborg Bueskyttere510 16 14
6 6 Norkin Nikita Bærum Bærum og Omegn Bueskyttere507 14 17
7 7 Åmås Norulf Klepp Klepp Bueskyttere507 11 25
8 8 Måleng John Moss Moss Bueskyttere504 14 17
9 9 Taranger Roy FANA Fana Bueskytterklubb504 9 22
10 10 Vik-Strandli Pål Ullen Ullensaker Bueskytterklubb500 11 21
11 11 Moldenhauer Manfred Lille Lillestrøm & Omegn Bueskyttere498 11 21
12 12 Aslaksen Geir Vestn Vestnes Bueskyttere494 14 17
13 13 Sæterlid Egil K Krist Kristiansand Bueskyttere494 12 14
14 14 Kjelsberg Bent Ove HEGIL H.E.G. IL - Bueskyttergruppe494 5 26
15 15 Lysnes Arild Larvi Larvik Bueskyttere492 9 22
16 16 Olufsen Ole-Kristian Stava Stavanger Bueskyttere486 9 13
17 17 Herud Petter ASKIM Askim Bueskytterklubb480 9 18
18 18 Gundersen Michael VIGRA Vigra IL - Bueskyttere470 7 18
19 19 Nyeggen Kai Skrei Skreia IL - Bueskyttere466 11 9
20 20 Tøsdal Magnar FANA Fana Bueskytterklubb465 5 16
21 21 Tokle Jan Iver Vestn Vestnes Bueskyttere463 7 13
22 22 Olsen Leif Ansgar Lille Lillestrøm & Omegn Bueskyttere459 8 14
23 23 Karlsen Jan Harald Sørfo Sørfold Bueklubb452 11 14
24 24 Støbakk Knut VIGRA Vigra IL - Bueskyttere450 6 16
25 25 Uggedal Kjell Arne VIGRA Vigra IL - Bueskyttere447 6 11
26 26 Rasmussen Paul Krist Kristiansand Bueskyttere417 3 13
27 27 Molnes Terje Ingvald VIGRA Vigra IL - Bueskyttere323 3 7
Recurve Herrer Junior
1 1 Klingsheim Joakim Klepp Klepp Bueskyttere549 26 26
2 2 Roth Sander VIGRA Vigra IL - Bueskyttere548 20 32
3 3 Fet Kristian Hunde Hundeidvik IL - Bueskyttergruppe545 23 28
4 4 Alvestad Simen Hunde Hundeidvik IL - Bueskyttergruppe545 18 30
5 5 Olufsen Sindre Leidland Stava Stavanger Bueskyttere542 24 20
6 6 Zbiciak David Hvals Hvalstad IL - Bueskyttergruppe533 20 23
7 7 Rutledal Adrian Asker Larvi Larvik Bueskyttere520 14 24
8 8 Madaus Narve Surna Surnadal IL - Bueskyttergruppe515 12 23
9 9 Krohn Kristian Hunde Hundeidvik IL - Bueskyttergruppe492 13 13
10 10 Sjøtun Odin Foss Lille Lillestrøm & Omegn Bueskyttere488 11 20
11 11 Bruaset Larsen Borgar Ullen Ullensaker Bueskytterklubb450 7 12
Recurve Kadett Gutter
1 1 Roald Magnus Lagabø VIGRA Vigra IL - Bueskyttere533 20 20
2 2 Synnes Isak Husevåg VIGRA Vigra IL - Bueskyttere502 8 26
3 3 Padderud Thor Erik Hvals Hvalstad IL - Bueskyttergruppe494 11 18
4 4 Eiken Fredrik Emblem VIGRA Vigra IL - Bueskyttere494 8 23
5 5 Wangsvik Magnus Nordhagen Krist Kristiansand Bueskyttere475 7 15
6 6 Orvedal Asbjørn Olav FANA Fana Bueskytterklubb470 5 19
7 7 Aune Sander Espeseth ASKIM Askim Bueskytterklubb469 9 13
8 8 Fagerheim August Brian Hagen VIGRA Vigra IL - Bueskyttere465 7 13
9 9 Betten Trym GOMA Goma IL - Bueskyttergruppe452 3 17
10 10 Heier Elias Fagerbakken ASKIM Askim Bueskytterklubb444 8 13
11 11 Vågsholm Oskar Synes VIGRA Vigra IL - Bueskyttere424 6 12
12 12 Laukeland Steffen Førde Førde Bogeskyttarklubb407 5 10
13 13 Melchisedekow Lukasz Ålesu Ålesund Bueskytterklubb 152 0 1
Recurve Kadett Jenter
1 1 Kristiansen Elin M. Tinde Tinden Bueskytterklubb527 16 26
2 2 Johansen Bettina Moberg FANA Fana Bueskytterklubb513 13 23
3 3 Hustveit Malin Bratlund FANA Fana Bueskytterklubb506 13 15
4 4 Ruud Sara Matilde Sarps Sarpsborg Bueskyttere499 14 14
5 5 Brodshaug Aino Leira Skrei Skreia IL - Bueskyttere494 9 21
6 6 Mosbakk Gyda Ullen Ullensaker Bueskytterklubb477 8 20
7 7 Benjaminsen Oda Amalie Førde Førde Bogeskyttarklubb456 8 5
8 8 Eide Sara Førde Førde Bogeskyttarklubb399 3 8
9 9 Svendgård Julie Tinde Tinden Bueskytterklubb394 5 8
Recurve Rekrutt Gutter
1 1 Ludviksen Torje Tinde Tinden Bueskytterklubb547 23 25
2 2 Tøsdal Karl-Ludvik FANA Fana Bueskytterklubb527 21 27
3 3 Grosberghaugen Jonas Hamar Hamar og Omegn Bueskyttere524 11 28
4 4 Storvik Herman Nerland Ålesu Ålesund Bueskytterklubb 522 17 16
5 5 Nordhagen-Martinsen Filip Ullen Ullensaker Bueskytterklubb507 12 21
6 6 Gravdahl Tobias ASKIM Askim Bueskytterklubb500 12 22
7 7 Spydevold Andreas Finst Finstadbru Bueskyttere496 11 19
8 8 Decyk Jan Hunde Hundeidvik IL - Bueskyttergruppe495 10 20
9 9 Langdal Halvor Hunde Hundeidvik IL - Bueskyttergruppe488 10 22
10 10 Braar Bastian Tønsb Tønsberg & Omegn Bueskyttere467 10 15
11 11 Myhre Edvardsen Ruben NORDF Ytre Nordfjord Bueskytterklubb466 3 19
12 12 Långsveds Martin Fisketjønn Stava Stavanger Bueskyttere464 5 18
13 13 Borgaas Emil Sarps Sarpsborg Bueskyttere463 6 23
14 14 Landsvik Torjus Ovedal Stava Stavanger Bueskyttere462 9 14
15 15 Makassiouk Maxim VIGRA Vigra IL - Bueskyttere457 6 19
16 16 Roald Sigurd Nikolaisen VIGRA Vigra IL - Bueskyttere457 2 21
17 17 Heier Daniel Fagerbakken ASKIM Askim Bueskytterklubb456 5 21
18 18 Lauridsen Thor Vestn Vestnes Bueskyttere452 11 9
19 19 Tenold Theodor A. FANA Fana Bueskytterklubb362 3 5
20 20 Rørvik Janick Hurlimann VIGRA Vigra IL - Bueskyttere335 2 12
21 21 Røsvik Johannes Holmberg VIGRA Vigra IL - Bueskyttere185 1 1
Recurve Rekrutt Jenter
1 1 Storelv Amalie Tinde Tinden Bueskytterklubb562 29 24
2 2 Blindheimsvik Ida Linnea VIGRA Vigra IL - Bueskyttere552 24 26
3 3 Hansen Tilde Wahl ASKIM Askim Bueskytterklubb506 10 28
4 4 Evang Sara Ullen Ullensaker Bueskytterklubb503 15 22
5 5 Sæle Kristina Berge Bergen Bueskyttere497 9 18
6 6 Asphaug Amalie Vikestrand FANA Fana Bueskytterklubb496 9 22
7 7 Tsigakis Aida Hilan Krist Kristiansand Bueskyttere495 21 17
8 8 Hansen Inger Margrethe Tønsb Tønsberg & Omegn Bueskyttere467 5 13
9 9 Fjeldheim Oda Emilie Ullen Ullensaker Bueskytterklubb429 2 13
10 10 Lien Hennie Tinde Tinden Bueskytterklubb403 7 11
11 11 Roald Maria VIGRA Vigra IL - Bueskyttere390 0 8
12 12 Skamsar Enya Sverr Sverresborg Bueskyttere382 2 15
13 13 Oppedal Mira Sortland Førde Førde Bogeskyttarklubb356 4 7