Detaljer
Stevne-Id2018040
Dato26 May 2018
ArrangørHarda - Hardanger Bogeskyttarklubb
StedOsa, Ulvik
NavnBlømingspila Dag 1
BeskrivelseNasjonalt stevne
Merknader
InvitasjonInvitasjon
ResultaterResultatliste - Individuelt Resultatliste - Individuelt
Resultatliste - Lag Resultatliste - Lag
Eliminasjon og finalerunden - Individuell plassering Kvalifiseringsrunde - Individuell Skyttere Klubb Totalt Gull X/9
Barebow 1
1 1 Halvorsen Tom Berge Bergen Bueskyttere350 0 0
2 2 Baller Frank Ås Ås Bueskyttere336 0 0
3 3 Hoff Victor FANA Fana Bueskytterklubb318 0 0
4 4 Medhaug John Arild Berge Bergen Bueskyttere295 0 0
5 5 Hoff Kjerstin FANA Fana Bueskytterklubb202 0 0
Barebow 4
1 1 Myntevik Kårevik Olav Emil Berge Bergen Bueskyttere341 0 0
Buejeger 1
1 1 Vikør Aun Egil Harda Hardanger Bogeskyttarklubb427 0 0
Compound 1
1 1 Fykse Gunnar Klepp Klepp Bueskyttere462 0 0
2 2 Haugen Terje Angell Berge Bergen Bueskyttere448 0 0
3 3 Helland Atle Berge Bergen Bueskyttere446 0 0
4 4 Erkinharju Taisto Berge Bergen Bueskyttere434 0 0
5 5 Helle Trond Harda Hardanger Bogeskyttarklubb414 0 0
6 6 Nese Oddgeir Klepp Klepp Bueskyttere405 0 0
Instinktiv 1
1 1 Klåpbakken Ola Lauge Laugen Bueskytterklubb367 0 0
2 2 Storøien Bjørn Fjord Fjordane Bogeskytarlag360 0 0
3 3 Bryne Rolf Inge Krist Kristiansand Bueskyttere356 0 0
4 4 Dybedokken Stein Oddvar Harda Hardanger Bogeskyttarklubb343 0 0
5 5 Gjerde Øyvind Harda Hardanger Bogeskyttarklubb331 0 0
6 6 Bakke Terje Berge Bergen Bueskyttere326 0 0
7 7 Holmedal Hans Einar Berge Bergen Bueskyttere316 0 0
8 8 Thorsen Anders Berge Bergen Bueskyttere289 0 0
9 9 Haldorhamn Hilde Marie Dramm Drammen Bueskyttere286 0 0
10 10 Lien Liv Lauge Laugen Bueskytterklubb279 0 0
11 11 Johnsen Frank Berge Bergen Bueskyttere272 0 0
12 12 Hovden Jan Otto Fjord Fjordane Bogeskytarlag252 0 0
13 13 Røssland Cato Berge Bergen Bueskyttere223 0 0
Instinktiv 2
3 3 Strømmen Kjersti Harda Hardanger Bogeskyttarklubb246 0 0
4 4 Vik Larsen Andreas FANA Fana Bueskytterklubb119 0 0
Instinktiv 4
1 1 Tveit Sindre Harda Hardanger Bogeskyttarklubb299 0 0
2 2 Nyløy Espelid Lars Rikol Harda Hardanger Bogeskyttarklubb288 0 0
3 3 Tellnes Aarekol Kari Harda Hardanger Bogeskyttarklubb255 0 0
4 4 Løkaas Ådne Harda Hardanger Bogeskyttarklubb253 0 0
Langbue 1
1 1 Neergaard Knut Dramm Drammen Bueskyttere336 0 0
2 2 Andersen Harald Harda Hardanger Bogeskyttarklubb316 0 0
3 3 Erdal Ove Harda Hardanger Bogeskyttarklubb311 0 0
4 4 Anzjøn Stein Klepp Klepp Bueskyttere310 0 0
5 5 Pahlm Per Ivar FANA Fana Bueskytterklubb306 0 0
6 6 Hansen Kristian Klepp Klepp Bueskyttere291 0 0
7 7 Strømmen Terje Harda Hardanger Bogeskyttarklubb247 0 0
8 8 Gertz Hans Dieter Berge Bergen Bueskyttere189 0 0
9 9 Fjellheim Kjetil Berge Bergen Bueskyttere188 0 0
Langbue 2
1 1 Henriksen Harald FANA Fana Bueskytterklubb184 0 0
Recurve 2
1 1 Henriksen Eli Karin Dirdal FANA Fana Bueskytterklubb374 0 0
2 2 Tøsdal Karl-Ludvik FANA Fana Bueskytterklubb372 0 0