Detaljer
Stevne-Id2018042
Dato 3 Feb 2018
ArrangørStava - Stavanger Bueskyttere
StedStavanger Idrettshall, Stavanger
NavnKrystallstevnet 2018
BeskrivelseNasjonalt stevne
MerknaderKrystallstevnet Lørdag 2x720 runde
InvitasjonInvitasjon
ResultaterResultatliste - Individuelt Resultatliste - Individuelt
Resultatliste - Lag Resultatliste - Lag
Eliminasjon og finalerunden - Individuell plassering Kvalifiseringsrunde - Individuell Skyttere Klubb Totalt Gull X/9
Compound 1
1 1 Faugstad Anders Klepp Klepp Bueskyttere1418 122 64
2 2 Åmås Njål Klepp Klepp Bueskyttere1408 112 60
3 3 Tjentland Oddmund Klepp Klepp Bueskyttere1401 106 46
4 4 Lie Eivind Klepp Klepp Bueskyttere1385 94 36
5 5 Lislevand Sunniva Sande Sandefjord Bueskyttere1381 98 45
6 6 Isnes Trym Tønsb Tønsberg & Omegn Bueskyttere1368 87 27
7 7 Figved Tommy Klepp Klepp Bueskyttere1362 77 25
8 8 Holte Ole Jørgen Berge Bergen Bueskyttere1359 72 27
9 9 Figved Sander Berner Klepp Klepp Bueskyttere1349 62 25
10 10 Svensen June Lille Lillestrøm & Omegn Bueskyttere1333 64 17
11 11 Fykse Gunnar Klepp Klepp Bueskyttere1332 66 21
12 12 Nese Oddgeir Klepp Klepp Bueskyttere1327 60 20
13 13 Kjærland Arne Klepp Klepp Bueskyttere1318 46 15
Compound 2
1 1 Helland Atle Berge Bergen Bueskyttere1345 70 23
2 2 Mydland Morten Klepp Klepp Bueskyttere1318 60 22
3 3 Haugen Terje Angell Berge Bergen Bueskyttere1287 38 14
4 4 Erkinharju Taisto Berge Bergen Bueskyttere1270 35 10
5 5 Schumann-Olsen Bow Berge Bergen Bueskyttere1248 43 13
6 6 Ollikainen Ari Berge Bergen Bueskyttere1245 38 9
7 7 Hoff Victor FANA Fana Bueskytterklubb1227 37 9
8 8 Johansen Kathrine Berge Bergen Bueskyttere1226 38 8
9 9 Strohmeier Tore Berge Bergen Bueskyttere1207 25 6
10 10 Hoff Kjerstin FANA Fana Bueskytterklubb1145 16 5
11 11 Olsen Alf Stava Stavanger Bueskyttere928 9 3
Recurve 1
4 4 Nesset Jon Ivar ASKIM Askim Bueskytterklubb1252 36 7
5 5 Hasthi Sander Thorbjørnsen Sarps Sarpsborg Bueskyttere1232 24 16
7 7 Roth Sander VIGRA Vigra IL - Bueskyttere1209 21 5
8 8 Hillestad Katrine Stava Stavanger Bueskyttere1208 27 10
9 9 Ridderström Line Blomén Klepp Klepp Bueskyttere1124 17 4
10 10 Røe Silje R Stava Stavanger Bueskyttere1068 12 4
12 12 Nordmelan Ragnhild Lille Lillestrøm & Omegn Bueskyttere1037 15 7
Recurve 2
1 1 Becht Andreas Stava Stavanger Bueskyttere1158 14 4
2 2 Olufsen Ole-Kristian Stava Stavanger Bueskyttere1123 16 4
3 3 Moldenhauer Manfred Lille Lillestrøm & Omegn Bueskyttere1042 7 2
4 4 Ingebrigtsen Susanne Basteson FANA Fana Bueskytterklubb981 11 2
5 5 Taranger Roy FANA Fana Bueskytterklubb980 12 1