Detaljer
Stevne-Id2018054
Dato20 Jan 2018
ArrangørTinde - Tinden Bueskytterklubb
StedTjeldsundhallen
NavnSolpilen
BeskrivelseNasjonalt stevne
MerknaderHoved dommer Oddvin Storelv
InvitasjonInvitasjon
ResultaterResultatliste - Individuelt Resultatliste - Individuelt
Resultatliste - Lag Resultatliste - Lag
Eliminasjon og finalerunden - Individuell plassering Eliminasjon og finalerunden - Individuell plassering
Kvalifiseringsrunde - Individuell Kvalifiseringsrunde - Individuell
Eliminasjon & finalerunder - individuelt oppsett Eliminasjon & finalerunder - individuelt oppsett
Eliminasjon og finalerunden - Individuell plassering Kvalifiseringsrunde - Individuell Skyttere Klubb Totalt Gull X/9
Compound 2
1 1 Bonk Bjørn Willy Tinde Tinden Bueskytterklubb557 19 39
2 2 Johansen Finn Erik Harst Harstad Bueskyttere553 17 39
3 3 Mikalsen Viggo Harst Harstad Bueskyttere553 16 42
4 4 Storelv Kristine Tinde Tinden Bueskytterklubb551 19 33
5 5 Drayton Jan Havør Havørn/Senjahopen UIL551 15 42
6 6 Sørensen Yngve Havør Havørn/Senjahopen UIL541 12 38
7 7 Jensen Svein Senja Senja Bueskytterklubb530 10 39
8 8 Johansen Walter Tinde Tinden Bueskytterklubb476 5 18
9 9 Jensen Jon Kristian Senja Senja Bueskytterklubb467 3 24
Compound 4
1 1 Johansen Eirik Harst Harstad Bueskyttere552 15 42
2 2 Ludviksen Marthe Tinde Tinden Bueskytterklubb506 4 32
3 3 Storelv Adele Tinde Tinden Bueskytterklubb415 5 20
Compound 5
1 1 Høiland Jonathan Havør Havørn/Senjahopen UIL542 11 40
2 2 Dreyer Guro Aurora Bakken Harst Harstad Bueskyttere529 6 39
Instinktiv 1
1 1 Nikolaisen Svein Tinde Tinden Bueskytterklubb534 21 22
2 2 Jensen Anita Hennie Tinde Tinden Bueskytterklubb467 8 13
Langbue 1
1 1 Johansen Sven-Ove Harst Harstad Bueskyttere487 7 23
2 2 Taftø Jon-Harald Mikkola SORT Sortland Bueskytterklubb265 2 6
Recurve 1
1 1 Furnes Christoffer SKåN Skånland og Omegn IF - Bueskyttergruppe555 27 21
2 2 Eriksen Børge SKåN Skånland og Omegn IF - Bueskyttergruppe534 19 23
3 3 Eriksen Arnt Marius SKåN Skånland og Omegn IF - Bueskyttergruppe524 21 20
Recurve 2
1 1 Lykseth Kåre SORT Sortland Bueskytterklubb537 17 26
2 2 Jensen Preben Tinde Tinden Bueskytterklubb532 19 20
3 3 Mikalsen Bård Sigbjørn Tinde Tinden Bueskytterklubb532 15 27
4 4 Johansen Tove Aune Harst Harstad Bueskyttere498 12 21
5 5 Kristiansen Elin M. Tinde Tinden Bueskytterklubb490 8 24
6 6 Nerdal Maria Kristin Otelie SORT Sortland Bueskytterklubb471 4 14
7 7 Nydal Merethe S. SORT Sortland Bueskytterklubb349 3 8
Recurve 3
1 1 Mikkola Line SORT Sortland Bueskytterklubb470 5 19
Recurve 4
1 1 Ludviksen Torje Tinde Tinden Bueskytterklubb499 11 25
2 2 Storelv Amalie Tinde Tinden Bueskytterklubb489 7 16
3 3 Lien Hennie Tinde Tinden Bueskytterklubb403 8 13