Detaljer
Stevne-Id2018055
Dato 3 Mar 2018
ArrangørTinde - Tinden Bueskytterklubb
StedTjeldsundhallen
NavnTindentreffet
BeskrivelseNasjonalt stevne
AlternativerFinaler
MerknaderHoved dommer Oddvin Storelv
InvitasjonInvitasjon
ResultaterResultatliste - Individuelt Resultatliste - Individuelt
Resultatliste - Lag Resultatliste - Lag
Eliminasjon og finalerunden - Individuell plassering Eliminasjon og finalerunden - Individuell plassering
Kvalifiseringsrunde - Individuell Kvalifiseringsrunde - Individuell
Eliminasjon & finalerunder - individuelt oppsett Eliminasjon & finalerunder - individuelt oppsett
Eliminasjon og finalerunden - Individuell plassering Kvalifiseringsrunde - Individuell Skyttere Klubb Totalt Gull X/9
Compound 2
1 1 Nikolaisen Kent Andreas Tinde Tinden Bueskytterklubb567 29 30
2 2 Bonk Bjørn Willy Tinde Tinden Bueskytterklubb561 24 34
3 3 Olsen Jonas Havør Havørn/Senjahopen UIL561 21 39
4 4 Drayton Jan Havør Havørn/Senjahopen UIL554 19 36
5 5 Jensen Svein Senja Senja Bueskytterklubb553 16 41
6 6 Johansen Finn Erik Harst Harstad Bueskyttere550 14 44
7 7 Mikalsen Viggo Harst Harstad Bueskyttere548 20 36
8 8 Svengdård Tony Tinde Tinden Bueskytterklubb536 11 39
9 9 Storelv Kristine Tinde Tinden Bueskytterklubb535 13 30
10 10 Olsen Johanna Havør Havørn/Senjahopen UIL524 12 34
11 11 Johansen Walter Tinde Tinden Bueskytterklubb513 9 32
13 13 Jensen Jon Kristian Senja Senja Bueskytterklubb500 5 32
Compound 3
1 1 Kristiansen Svein Erik Tinde Tinden Bueskytterklubb546 15 38
2 2 Elstad Eirik SORT Sortland Bueskytterklubb534 10 36
Compound 4
1 1 Ludviksen Marthe Tinde Tinden Bueskytterklubb546 9 48
2 2 Høiland Jonathan Havør Havørn/Senjahopen UIL473 7 23
3 3 Storelv Adele Tinde Tinden Bueskytterklubb472 2 26
Instinktiv 1
1 1 Nikolaisen Svein Tinde Tinden Bueskytterklubb533 21 18
2 2 Jensen Anita Hennie Tinde Tinden Bueskytterklubb480 4 24
Langbue 1
1 1 Johansen Sven-Ove Harst Harstad Bueskyttere494 11 17
2 2 Kampen Bjørn Ivar Harst Harstad Bueskyttere478 11 20
3 3 Berg Hilde Marie SORT Sortland Bueskytterklubb380 0 10
Recurve 1
1 1 Furnes Christoffer SKåN Skånland og Omegn IF - Bueskyttergruppe560 27 27
2 2 Storelv Jon-Arne Tinde Tinden Bueskytterklubb544 27 22
3 3 Eriksen Børge SKåN Skånland og Omegn IF - Bueskyttergruppe527 13 28
4 4 Eriksen Arnt Marius SKåN Skånland og Omegn IF - Bueskyttergruppe521 17 20
5 5 Kvammen Alida Bodø Bodø Bueskytterforening238 4 7
Recurve 2
1 1 Jensen Preben Tinde Tinden Bueskytterklubb532 18 24
2 2 Mikalsen Bård Sigbjørn Tinde Tinden Bueskytterklubb531 19 20
3 3 Lykseth Kåre SORT Sortland Bueskytterklubb529 18 19
4 4 Kristiansen Elin M. Tinde Tinden Bueskytterklubb522 17 18
5 5 Johansen Tove Aune Harst Harstad Bueskyttere442 4 11
6 6 Svendgård Julie Tinde Tinden Bueskytterklubb421 3 10
7 7 Nerdal Maria Kristin Otelie SORT Sortland Bueskytterklubb418 5 3
Recurve 3
1 1 Mikkola Line SORT Sortland Bueskytterklubb510 12 20
Recurve 4
1 1 Storelv Amalie Tinde Tinden Bueskytterklubb512 12 21
2 2 Ludviksen Torje Tinde Tinden Bueskytterklubb500 17 11
3 3 Lien Hennie Tinde Tinden Bueskytterklubb466 8 17
4 4 Lien Elise Helene Tinde Tinden Bueskytterklubb279 1 2
Recurve 5
1 1 Olsen Ranveig TORSK Søndre Torsken Idrettslag, Bueskyttergruppe299 2 4
2 2 Jørgensen Hanna Sofie TORSK Søndre Torsken Idrettslag, Bueskyttergruppe275 1 8
3 3 Erlandsen Agnethe TORSK Søndre Torsken Idrettslag, Bueskyttergruppe259 1 3
4 4 Pettersen Jessica TORSK Søndre Torsken Idrettslag, Bueskyttergruppe182 0 1
5 5 Almestad Lilly Mari TORSK Søndre Torsken Idrettslag, Bueskyttergruppe109 0 1