Detaljer
Stevne-Id2018071
Dato24 Jan 2018
ArrangørMoss - Moss Bueskyttere
StedMoss
NavnKråkestevne
BeskrivelseNasjonalt stevne
Merknader
InvitasjonInvitasjon
ResultaterResultatliste - Individuelt Resultatliste - Individuelt
Resultatliste - Lag Resultatliste - Lag
Eliminasjon og finalerunden - Individuell plassering Kvalifiseringsrunde - Individuell Skyttere Klubb Totalt Gull X/9
Barebow 1
1 1 Bøe Terje Sande Sandefjord Bueskyttere519 14 23
Barebow 2
1 1 Antonsen Kjell ASKIM Askim Bueskytterklubb480 9 14
2 2 Storengen Stian Moss Moss Bueskyttere356 2 6
Barebow 4
1 1 Johansen Mathias Angvik Moss Moss Bueskyttere388 1 6
Barebow 5
1 1 Johansen Marie Angvik Moss Moss Bueskyttere486 8 14
2 2 Avdal Cornelia Harriet Hvale Hvaler IL - Bueskyttere453 9 11
3 3 Henshell Ella Louise Hvale Hvaler IL - Bueskyttere411 1 14
Compound 1
1 1 Isnes Trym Tønsb Tønsberg & Omegn Bueskyttere581 41 19
2 2 Albrigtsen Gøran Tønsb Tønsberg & Omegn Bueskyttere564 24 36
Compound 3
1 1 Magnussen Bjørn Egil Sarps Sarpsborg Bueskyttere481 7 26
Felles 6
Ekrann Jeppe Sarps Sarpsborg Bueskyttere
Instinktiv 1
1 1 Vonen Elise Oslo Oslo Bueskyttere368 8 16
2 2 Badendyck Vilde Oslo Oslo Bueskyttere367 4 7
Langbue 1
1 1 Hansen Ulf Moss Moss Bueskyttere511 16 21
2 2 Lauritsen Andreassen Daniel Moss Moss Bueskyttere492 8 18
3 3 Kvitnes Trond Ås Ås Bueskyttere467 8 15
4 4 Christiansen Kivijervi Line Moss Moss Bueskyttere419 4 6
Recurve 1
1 1 Hasthi Sander Thorbjørnsen Sarps Sarpsborg Bueskyttere580 40 20
2 2 Iversen Lisbeth Hvale Hvaler IL - Bueskyttere547 23 24
3 3 Refseth George Oslo Oslo Bueskyttere545 17 34
4 4 Willassen Ole Petter ASKIM Askim Bueskytterklubb534 16 27
Recurve 2
1 1 Ruud Bjørn Sarps Sarpsborg Bueskyttere530 18 22
2 2 Michaelsen Lisa Christine ASKIM Askim Bueskytterklubb487 7 22
Recurve 3
1 1 Aune Sander Espeseth ASKIM Askim Bueskytterklubb515 13 19
2 2 Ewings Simon Oslo Oslo Bueskyttere504 8 22
3 3 Almaas Ingerid Oslo Oslo Bueskyttere477 5 20
4 4 Nesøen Marthe Gangfløt Moss Moss Bueskyttere458 3 15
5 5 Barsjø Joel Svapnil Moss Moss Bueskyttere441 6 12
6 6 Sobocinski Marek Moss Moss Bueskyttere407 5 6
7 7 Femtehjell Nikolay Barrusten Slevig Sarps Sarpsborg Bueskyttere330 0 6
Recurve 4
1 1 Hansen Tilde Wahl ASKIM Askim Bueskytterklubb514 11 25
2 2 Borgaas Emil Sarps Sarpsborg Bueskyttere457 6 11
Recurve 5
1 1 Søberg Sander Hvale Hvaler IL - Bueskyttere463 10 18
2 2 Stafseng Sofie Nybakk Sarps Sarpsborg Bueskyttere446 7 15
3 3 Olsen Adrian Wahlmann Sarps Sarpsborg Bueskyttere439 1 12
4 4 Gran Sigve Frandsen Moss Moss Bueskyttere434 2 11