Detaljer
Stevne-Id2018076
Dato28 Feb 2018
ArrangørMoss - Moss Bueskyttere
StedBueskytterhallen, Østre Øre 3. 1523 Moss
NavnKråkestevne
BeskrivelseNasjonalt stevne
Merknader
InvitasjonInvitasjon
ResultaterResultatliste - Individuelt Resultatliste - Individuelt
Resultatliste - Lag Resultatliste - Lag
Eliminasjon og finalerunden - Individuell plassering Kvalifiseringsrunde - Individuell Skyttere Klubb Totalt Gull X/9
Barebow 1
1 1 Bøe Terje Sande Sandefjord Bueskyttere524 17 23
2 2 Edvardsen Inger Fjelstad Hvale Hvaler IL - Bueskyttere478 8 16
Barebow 4
1 1 Johansen Mathias Angvik Moss Moss Bueskyttere354 3 6
Barebow 5
1 1 Johansen Marie Angvik Moss Moss Bueskyttere460 7 25
2 2 Avdal Cornelia Harriet Hvale Hvaler IL - Bueskyttere449 7 7
3 3 Henshell Ella Louise Hvale Hvaler IL - Bueskyttere365 3 3
Compound 1
1 1 Isnes Trym Tønsb Tønsberg & Omegn Bueskyttere579 39 21
2 2 Evensen Ragnar Tønsb Tønsberg & Omegn Bueskyttere568 28 32
3 3 Albrigtsen Gøran Tønsb Tønsberg & Omegn Bueskyttere566 26 34
Compound 3
1 1 Evensen Fred-Atle Sarps Sarpsborg Bueskyttere531 10 35
2 2 Lensebråten Kristine Sarps Sarpsborg Bueskyttere525 7 41
3 3 Magnussen Bjørn Egil Sarps Sarpsborg Bueskyttere518 13 34
Compound 4
1 1 Jensen Per Emil Sarps Sarpsborg Bueskyttere432 4 15
Compound 5
1 1 Magnussen-Uteng Benjamin Sarps Sarpsborg Bueskyttere541 14 38
Langbue 1
1 1 Hansen Ulf Moss Moss Bueskyttere516 12 13
2 2 Lauritsen Andreassen Daniel Moss Moss Bueskyttere507 10 20
3 3 Kvitnes Trond Ås Ås Bueskyttere463 7 15
4 4 Christiansen Line Moss Moss Bueskyttere336 3 6
Recurve 1
1 1 Hasthi Sander Thorbjørnsen Sarps Sarpsborg Bueskyttere588 48 12
2 2 Iversen Lisbeth Hvale Hvaler IL - Bueskyttere558 26 27
3 3 Nilsen Magne Fredr Fredrikstad Bueskyttere520 12 29
4 4 Refseth George Oslo Oslo Bueskyttere518 15 26
5 5 Nygaard Stine Fredr Fredrikstad Bueskyttere482 8 23
Recurve 2
1 1 Gulland Maria Fredr Fredrikstad Bueskyttere561 31 21
2 2 Måleng John Moss Moss Bueskyttere503 14 15
3 3 Asbjørnsen Celine Elisabet Fredr Fredrikstad Bueskyttere485 11 13
4 4 Ruud Sara Matilde Sarps Sarpsborg Bueskyttere476 10 14
5 5 Gjøstøl Stein Ove Sarps Sarpsborg Bueskyttere475 7 14
Recurve 3
1 1 Aune Sander Espeseth ASKIM Askim Bueskytterklubb535 15 27
2 2 Jensen Ronald Moss Moss Bueskyttere513 10 19
3 3 Nesøen Marthe Gangfløt Moss Moss Bueskyttere493 5 22
4 4 Sobocinski Marek Moss Moss Bueskyttere486 5 14
5 5 Løvskov Peter Pehrsen Moss Moss Bueskyttere240 1 2
Recurve 4
1 1 Hansen Tilde Wahl ASKIM Askim Bueskytterklubb511 16 15
2 2 Borgaas Emil Sarps Sarpsborg Bueskyttere447 8 12
3 3 Jakobsen Jesper Kolstad Moss Moss Bueskyttere342 2 6
Recurve 5
1 1 Stafseng Sofie Nybakk Sarps Sarpsborg Bueskyttere437 6 8
2 2 Olsen Adrian Wahlmann Sarps Sarpsborg Bueskyttere429 2 6
3 3 Søberg Sander Hvale Hvaler IL - Bueskyttere428 11 7