Detaljer
Stevne-Id2018079
Dato24 Oct 2018
ArrangørMoss - Moss Bueskyttere
StedBueskytterhallen, Østre Øre 3. 1523 Moss
NavnKråkestevne
BeskrivelseNasjonalt stevne
Merknader
InvitasjonInvitasjon
ResultaterResultatliste - Individuelt Resultatliste - Individuelt
Resultatliste - Lag Resultatliste - Lag
Eliminasjon og finalerunden - Individuell plassering Kvalifiseringsrunde - Individuell Skyttere Klubb Totalt Gull X/9
Barebow 1
1 1 Bøe Terje Sande Sandefjord Bueskyttere511 13 24
2 2 Storengen Stian Moss Moss Bueskyttere479 12 16
3 3 Edvardsen Inger Fjelstad Hvale Hvaler IL - Bueskyttere460 6 17
Barebow 2
1 1 Helgesen Andreas Sarps Sarpsborg Bueskyttere490 7 16
Barebow 4
1 1 Johansen Mathias Angvik Moss Moss Bueskyttere368 5 5
2 2 Johansen Marie Angvik Moss Moss Bueskyttere267 1 2
Compound 1
1 1 Isnes Trym Tønsb Tønsberg & Omegn Bueskyttere575 35 25
2 2 Thorkildsen Ernst SOLOR Solør Bueskyttere539 8 44
3 3 Devold-Haagensen Stein SOLOR Solør Bueskyttere487 10 26
Compound 4
1 1 Kulstad Sean Theodor Groth Sarps Sarpsborg Bueskyttere448 5 20
Compound 5
1 1 Magnussen-Uteng Benjamin Sarps Sarpsborg Bueskyttere549 13 44
Felles 6
Håland Ruben Chan Sarps Sarpsborg Bueskyttere
Instinktiv 1
1 1 Jensen Tor Willy Fredr Fredrikstad Bueskyttere410 5 17
Langbue 1
1 1 Kvitnes Trond Moss Moss Bueskyttere463 5 16
2 2 Hansen Ulf Moss Moss Bueskyttere460 7 10
3 3 Christiansen Line Moss Moss Bueskyttere439 5 14
Langbue 4
1 1 Pedersen Eirik Hvale Hvaler IL - Bueskyttere270 2 4
Recurve 1
1 1 Hasthi Sander Thorbjørnsen Sarps Sarpsborg Bueskyttere568 36 18
2 2 Roth Sander Sande Sandefjord Bueskyttere565 37 14
3 3 Rusås Per-Olav Sarps Sarpsborg Bueskyttere549 20 30
4 4 Gulland Maria Fredr Fredrikstad Bueskyttere540 20 22
5 5 Nilsen Magne Fredr Fredrikstad Bueskyttere524 20 17
6 6 Nygaard Stine Fredr Fredrikstad Bueskyttere509 11 25
Recurve 2
1 1 Ruud Bjørn Sarps Sarpsborg Bueskyttere536 23 21
2 2 Vestlund Lin Kristin Moss Moss Bueskyttere504 18 16
3 3 Ruud Sara Matilde Sarps Sarpsborg Bueskyttere431 3 11
4 4 Baginski Linda J Lille Lillestrøm & Omegn Bueskyttere393 8 11
Recurve 3
1 1 Lensebråten Kristine Sarps Sarpsborg Bueskyttere519 19 19
2 2 Nesøen Marthe Gangfløt Moss Moss Bueskyttere508 14 23
3 3 Murberg Jan Petter Sarps Sarpsborg Bueskyttere408 7 20
Recurve 4
1 1 Hansen Tilde Wahl ASKIM Askim Bueskytterklubb561 25 31
2 2 Borgaas Emil Sarps Sarpsborg Bueskyttere515 15 20
3 3 Kjerstison Emil Müller Sarps Sarpsborg Bueskyttere377 4 7
4 4 Olsen Adrian Wahlmann Sarps Sarpsborg Bueskyttere367 3 4