Detaljer
Stevne-Id2018080
Dato28 Nov 2018
ArrangørMoss - Moss Bueskyttere
StedBueskytterhallen, Østre Øre 3. 1523 Moss
NavnKråkestevne
BeskrivelseNasjonalt stevne
Merknader
InvitasjonInvitasjon
ResultaterResultatliste - Individuelt Resultatliste - Individuelt
Resultatliste - Lag Resultatliste - Lag
Eliminasjon og finalerunden - Individuell plassering Kvalifiseringsrunde - Individuell Skyttere Klubb Totalt Gull X/9
Barebow 1
1 1 Bøe Terje Sande Sandefjord Bueskyttere517 9 35
2 2 Edvardsen Rune Hvale Hvaler IL - Bueskyttere505 13 15
3 3 Storengen Stian Moss Moss Bueskyttere491 15 13
4 4 Edvardsen Inger Fjelstad Hvale Hvaler IL - Bueskyttere460 8 16
Barebow 4
1 1 Johansen Marie Angvik Moss Moss Bueskyttere315 1 3
2 2 Johansen Mathias Angvik Moss Moss Bueskyttere188 0 0
Barebow 5
1 1 Knutsen Christoffer ASKIM Askim Bueskytterklubb300 3 6
Compound 1
1 1 Isnes Trym Tønsb Tønsberg & Omegn Bueskyttere579 39 21
2 2 Kaladamis Georgios Moss Moss Bueskyttere562 33 15
3 3 Hjelle Petter Vidar Vidar Sportsklubben - Bueskyttergr.560 21 38
4 4 Devold-Haagensen Stein SOLOR Solør Bueskyttere545 13 39
5 5 Thorkildsen Ernst SOLOR Solør Bueskyttere530 13 36
Compound 2
1 1 Eilertsen Roger Vidar Vidar Sportsklubben - Bueskyttergr.561 24 33
Compound 3
1 1 Johansen Jan-Åge Fredr Fredrikstad Bueskyttere535 8 35
Compound 4
1 1 Jensen Per Emil Fredr Fredrikstad Bueskyttere401 10 17
Compound 5
1 1 Magnussen-Uteng Benjamin Sarps Sarpsborg Bueskyttere527 7 35
Felles 6
Ekrann Jeppe Sarps Sarpsborg Bueskyttere
Instinktiv 1
1 1 Pedersen Roar Auli Sande Sandefjord Bueskyttere544 22 23
Langbue 1
1 1 Lauritsen Andreassen Daniel Moss Moss Bueskyttere505 11 19
2 2 Hansen Ulf Moss Moss Bueskyttere485 13 17
3 3 Hviding Roy Finst Finstadbru Bueskyttere462 11 13
4 4 Christiansen Line Moss Moss Bueskyttere445 4 15
Langbue 2
1 1 Vestlund Malin Victoria Moss Moss Bueskyttere382 3 10
Recurve 1
1 1 Hasthi Sander Thorbjørnsen Sarps Sarpsborg Bueskyttere579 40 19
2 2 Gulland Maria Fredr Fredrikstad Bueskyttere571 34 23
3 3 Willassen Ole Petter Fredr Fredrikstad Bueskyttere546 29 18
Recurve 2
1 1 Vestlund Lin Kristin Moss Moss Bueskyttere540 20 26
2 2 Ruud Bjørn Sarps Sarpsborg Bueskyttere515 16 19
3 3 Baginski Linda J Lille Lillestrøm & Omegn Bueskyttere407 4 12
Recurve 3
1 1 Lensebråten Kristine Sarps Sarpsborg Bueskyttere534 14 30
2 2 Hovland-Johansen Robert ASKIM Askim Bueskytterklubb220 3 5
Recurve 4
1 1 Hansen Tilde Wahl ASKIM Askim Bueskytterklubb546 21 28
2 2 Borgaas Emil Sarps Sarpsborg Bueskyttere527 13 28
3 3 Olsen Adrian Wahlmann Sarps Sarpsborg Bueskyttere438 11 12
4 4 Henshell Ella Louise Hvale Hvaler IL - Bueskyttere358 2 6
Recurve 5
1 1 Søberg Sander Hvale Hvaler IL - Bueskyttere482 10 18
2 2 Stafseng Sofie Nybakk Sarps Sarpsborg Bueskyttere473 9 14
3 3 Hovland-Johansen Jonas ASKIM Askim Bueskytterklubb398 5 10