Detaljer
Stevne-Id2018086
Dato17 Jun 2018
ArrangørDramm - Drammen Bueskyttere
StedDrammen
Navn3D stevne
BeskrivelseNasjonalt stevne
Merknader
InvitasjonInvitasjon
ResultaterResultatliste - Individuelt Resultatliste - Individuelt
Resultatliste - Lag Resultatliste - Lag
Eliminasjon og finalerunden - Individuell plassering Kvalifiseringsrunde - Individuell Skyttere Klubb Totalt Gull X/9
Barebow 1
1 1 Bøe Terje Sande Sandefjord Bueskyttere391 23 6
2 2 Berget Stig Gøran Sande Sandefjord Bueskyttere381 18 6
3 3 Sørlie Lars Marius SOLOR Solør Bueskyttere381 15 7
4 4 Standerholen Nina Andrea Lauge Laugen Bueskytterklubb375 17 5
5 5 Amundsen-Hegg Nicholas Dramm Drammen Bueskyttere362 10 4
6 6 Halvorsen Tom Berge Bergen Bueskyttere361 12 4
7 7 Csakvari Orsolya Sande Sandefjord Bueskyttere342 7 1
8 8 Baller Frank Ås Ås Bueskyttere322 6 3
9 9 Okon Zbigniew Hamar Hamar og Omegn Bueskyttere307 12 5
10 10 Edvardsen Rune Hvale Hvaler IL - Bueskyttere307 10 3
11 11 Hovland Jørn Dramm Drammen Bueskyttere303 10 4
12 12 Lernons Henriksen Tina Helene Dramm Drammen Bueskyttere265 5 1
13 13 Edvardsen Inger Fjelstad Hvale Hvaler IL - Bueskyttere263 6 1
14 14 Fatland Ragnar Inge Oslo Oslo Bueskyttere257 5 2
15 15 Haldorhamn Morten Ottesen Dramm Drammen Bueskyttere250 6 2
Barebow 2
1 1 Johansen Kajsa Lund Dramm Drammen Bueskyttere248 6 5
Barebow 4
1 1 Okon Kasper Hamar Hamar og Omegn Bueskyttere271 6 1
Barebow 5
1 1 Amble Alexander Dramm Drammen Bueskyttere198 2 0
2 2 Backlund Vegard Dramm Drammen Bueskyttere121 1 1
Compound 1
1 1 Øyen Eddie Asgeir Vidar Vidar Sportsklubben - Bueskyttergr.474 35 20
2 2 Melgård Svein Stian SOLOR Solør Bueskyttere447 28 11
3 3 Haugen Terje Angell Berge Bergen Bueskyttere444 30 20
4 4 Syversen Bjørn SOLOR Solør Bueskyttere444 30 15
5 5 Hjelle Petter Vidar Vidar Sportsklubben - Bueskyttergr.435 24 9
6 6 Westby Frank Sande Sandefjord Bueskyttere427 22 8
7 7 Toth Gabor Sande Sandefjord Bueskyttere426 25 9
8 8 Tveiten Bjørn Orsteen Dramm Drammen Bueskyttere422 23 12
9 9 Ollikainen Ari Berge Bergen Bueskyttere421 23 11
10 10 Sanda-Jenssen Jon S. SOLOR Solør Bueskyttere420 25 9
11 11 Johnsen Jon William Lille Lillestrøm & Omegn Bueskyttere415 25 9
12 12 Hjelle Ylva Vidar Vidar Sportsklubben - Bueskyttergr.410 21 13
13 13 Erkinharju Taisto Berge Bergen Bueskyttere405 22 8
14 14 Fagerlund Are Bertil Dramm Drammen Bueskyttere391 17 5
15 15 Tveiten Lene Orsteen Dramm Drammen Bueskyttere384 19 6
16 16 Svensen June Lille Lillestrøm & Omegn Bueskyttere383 20 10
17 17 Ament Milos Hamar Hamar og Omegn Bueskyttere375 18 6
18 18 Persson Sven-Ove Vidar Vidar Sportsklubben - Bueskyttergr.332 11 8
Compound 2
1 1 Rønne Gøran Oslo Oslo Bueskyttere430 25 14
2 2 Andersen Kristoffer Dramm Drammen Bueskyttere379 15 6
Compound 4
1 1 Langved Jacobsen Emil Tønsb Tønsberg & Omegn Bueskyttere435 29 10
2 2 Hyge Simen Tønsb Tønsberg & Omegn Bueskyttere337 12 4
Instinktiv 1
1 1 Bakke Terje Berge Bergen Bueskyttere395 15 2
2 2 Storøien Bjørn Fjord Fjordane Bogeskytarlag383 17 4
3 3 Klåpbakken Ola Lauge Laugen Bueskytterklubb375 16 9
4 4 Herud Linda Cathrine HEGIL H.E.G. IL - Bueskyttergruppe370 19 5
5 5 Dybedokken Stein Oddvar Harda Hardanger Bogeskyttarklubb367 13 4
6 6 Hagerup Trond Lauge Laugen Bueskytterklubb362 15 8
7 7 Bryne Rolf Inge Krist Kristiansand Bueskyttere355 10 3
8 8 Huse Rikard Harøy Harøy Bogeskytarlag321 12 5
9 9 Amundsen Lars Erik HEGIL H.E.G. IL - Bueskyttergruppe316 11 3
10 10 Olufsen Bjørn Iver SOLOR Solør Bueskyttere314 9 3
11 11 Schiele Laura Lillh Lillehammer Bueskytterklubb310 9 5
12 12 Haldorhamn Hilde Marie Dramm Drammen Bueskyttere306 8 4
13 13 Messenlien Pål Lillh Lillehammer Bueskytterklubb303 10 3
14 14 Storøien Odin Fjord Fjordane Bogeskytarlag288 6 2
15 15 Holmedal Hans Einar Berge Bergen Bueskyttere282 5 1
16 16 Russell Roberts Eirik Dramm Drammen Bueskyttere276 8 3
17 17 Hagerup Kristin Lauge Laugen Bueskytterklubb264 4 2
18 18 Huse Ingunn Harøy Harøy Bogeskytarlag248 3 0
19 19 Lien Liv Lauge Laugen Bueskytterklubb247 4 2
20 20 Jensen Arne Lillh Lillehammer Bueskytterklubb243 1 0
21 21 Tømmerhoel Lars Martin HEGIL H.E.G. IL - Bueskyttergruppe240 5 2
22 22 Alm Morten Lillh Lillehammer Bueskytterklubb211 6 1
23 23 Rundhaug Ole Joar Hamar Hamar og Omegn Bueskyttere210 4 1
24 24 Tømmerhoel Arne Markus HEGIL H.E.G. IL - Bueskyttergruppe196 3 2
Instinktiv 2
1 1 Fyrun Aud Mari Brimi Dramm Drammen Bueskyttere372 19 7
2 2 Findebotten Lajla Dramm Drammen Bueskyttere283 7 1
3 3 Tomescu-Baciu Alina Oslo Oslo Bueskyttere265 5 2
4 4 Larsen Endre Vik Oslo Oslo Bueskyttere210 6 1
5 5 Haldorhamn Anne Marine Dramm Drammen Bueskyttere209 5 4
Instinktiv 4
1 1 Russell Roberts Ina Kristin Dramm Drammen Bueskyttere238 5 0
Instinktiv 5
1 1 Russell Roberts Eline Dramm Drammen Bueskyttere220 4 0
2 2 Herud Boothman Jacob HEGIL H.E.G. IL - Bueskyttergruppe178 3 1
Langbue 1
1 1 Pahlm Per Ivar FANA Fana Bueskytterklubb344 15 4
2 2 Hansen Kristian Klepp Klepp Bueskyttere337 15 5
3 3 Erdal Ove Harda Hardanger Bogeskyttarklubb327 11 1
4 4 Neergaard Knut Dramm Drammen Bueskyttere324 12 3
5 5 Anzjøn Stein Klepp Klepp Bueskyttere316 13 4
6 6 Børrud Tor Lille Lillestrøm & Omegn Bueskyttere289 7 1
7 7 Jerpåsen Jan Roger Dramm Drammen Bueskyttere282 6 3
8 8 Finnøy Iris Harøy Harøy Bogeskytarlag249 6 4
9 9 Nyhaug Karlsen Rune Dramm Drammen Bueskyttere237 4 1
Recurve 2
1 1 Grosberghaugen Jon Olav Hamar Hamar og Omegn Bueskyttere376 14 5
Recurve 4
1 1 Grosberghaugen Jonas Hamar Hamar og Omegn Bueskyttere393 23 9
2 2 Østensen Henrik Dramm Drammen Bueskyttere342 17 4
3 3 Backlund Sindre Dramm Drammen Bueskyttere258 3 1