Detaljer
Stevne-Id2018090
Dato10 Aug 2018
12 Aug 2018
ArrangørFredr - Fredrikstad Bueskyttere
StedFredrikstad
NavnNM-skive
BeskrivelseNorsk mesterskap
AlternativerFinaler
Merknader
InvitasjonInvitasjon
ResultaterResultatliste - Individuelt Resultatliste - Individuelt
Resultatliste - Lag Resultatliste - Lag
Eliminasjon og finalerunden - Individuell plassering Eliminasjon og finalerunden - Individuell plassering
Eliminasjon og finalerunden - Lagplassering Eliminasjon og finalerunden - Lagplassering
Kvalifiseringsrunde - Individuell Kvalifiseringsrunde - Individuell
Kvalifiseringsrunde - Lag Kvalifiseringsrunde - Lag
Eliminasjon & finalerunder - individuelt oppsett Eliminasjon & finalerunder - individuelt oppsett
Eliminasjon & finalerunder - lagoppsett Eliminasjon & finalerunder - lagoppsett
Eliminasjon og finalerunden - Individuell plassering Kvalifiseringsrunde - Individuell Skyttere Klubb Totalt Gull X/9
Barebow Damer
1 4 Lysebo Mona Larvi Larvik Bueskyttere554 6 1
2 2 Width Eva Therese Tustn Tustna IL - Bueskyttergruppe567 10 6
3 1 Molvik Jeanette Berge Bergen Bueskyttere588 8 5
4 3 Wraalsen Marthe Grenl Grenland Bueskyttere565 12 3
5 7 Csakvari Orsolya Sande Sandefjord Bueskyttere519 7 1
6 8 Hoff Kjerstin FANA Fana Bueskytterklubb478 5 2
7 5 Edvardsen Inger Fjelstad Hvale Hvaler IL - Bueskyttere543 5 2
8 11 Myrstad Veslemøy Lille Lillestrøm & Omegn Bueskyttere450 2 1
9 6 Avdal Siw Caroline Hvale Hvaler IL - Bueskyttere529 6 3
10 9 Strømland Marny FANA Fana Bueskytterklubb471 3 1
11 10 Sæle Line Andreassen Berge Bergen Bueskyttere456 6 2
12 12 Berget-Jenssen Kirsti Larvi Larvik Bueskyttere402 2 1
Barebow Herrer
1 1 Berget Stig Gøran Sande Sandefjord Bueskyttere642 23 6
2 2 Bøe Terje Sande Sandefjord Bueskyttere630 24 7
3 4 Wraalsen Morten Grenl Grenland Bueskyttere595 7 2
4 6 Gran Anders Tønsb Tønsberg & Omegn Bueskyttere575 14 6
5 3 Edvardsen Rune Hvale Hvaler IL - Bueskyttere601 14 6
6 12 Rutledal Andre Larvi Larvik Bueskyttere529 4 1
7 10 Sandbæk Johny Sande Sandefjord Bueskyttere538 7 1
8 8 Halvorsen Tom Berge Bergen Bueskyttere553 9 1
9 7 Width Jon Henning Tustn Tustna IL - Bueskyttergruppe561 5 1
10 5 Hustveit Arthur FANA Fana Bueskytterklubb576 12 5
11 11 Sjøtun Svein-Ole Lille Lillestrøm & Omegn Bueskyttere537 8 3
12 13 Johnsen Frank Larvi Larvik Bueskyttere527 4 0
13 14 Rutledal Adrian Asker Larvi Larvik Bueskyttere523 4 2
14 18 Kula Mesut Oslo Oslo Bueskyttere391 2 1
15 9 Okon Zbigniew Hamar Hamar og Omegn Bueskyttere548 10 2
16 16 Silseth Storaker Ole Gunnar Grenl Grenland Bueskyttere483 2 2
17 15 Gjertsen Bård Artur Berge Bergen Bueskyttere510 6 2
18 17 Berget-Jenssen Geir- Arne Larvi Larvik Bueskyttere404 2 0
19 19 Solhaug Simon Tønsb Tønsberg & Omegn Bueskyttere310 0 0
20 20 Istad Danny Farsu Farsund IL - Bueskyttere249 0 0
Barebow Kadett
1 1 Myrstad Nikolai Lille Lillestrøm & Omegn Bueskyttere543 10 4
Barebow Rekrutt
1 1 Hermansson Lucas S. Larvi Larvik Bueskyttere579 13 3
2 3 Sivertsen Tobias Sande Sandefjord Bueskyttere531 7 5
3 4 Johansen Mathias Angvik Moss Moss Bueskyttere527 6 1
4 2 Wang Rørdam Marte Hamar Hamar og Omegn Bueskyttere532 12 3
5 5 Okon Kasper Hamar Hamar og Omegn Bueskyttere497 4 1
6 6 Storengen Steinar Setten Moss Moss Bueskyttere409 3 0
7 7 Grosberghaugen Stina Hamar Hamar og Omegn Bueskyttere308 1 0
Compound Damer
1 2 Lislevand Sunniva Klepp Klepp Bueskyttere666 30 13
2 4 Svensen June Lille Lillestrøm & Omegn Bueskyttere639 23 7
3 1 Grydeland Runa Yrjar Yrjar IL - Bueskyttergruppa678 35 10
4 3 Tveiten Lene Orsteen Dramm Drammen Bueskyttere653 25 8
5 6 Storelv Kristine Tinde Tinden Bueskytterklubb616 14 5
6 5 Johansen Kathrine Berge Bergen Bueskyttere633 18 2
7 7 Brok Tina Helen Fredr Fredrikstad Bueskyttere490 4 0
Compound Damer 50
1 1 Istad Gerd Irene Farsu Farsund IL - Bueskyttere516 5 0
2 3 Nordskag Berit Krist Kristiansand Bueskyttere495 10 3
3 2 Henriksen Eli Karin Dirdal FANA Fana Bueskytterklubb514 5 0
Compound Damer Junior
1 1 Hjelle Ylva Vidar Vidar Sportsklubben - Bueskyttergr.616 13 2
2 2 Henriksen Una Benedicte Lille Lillestrøm & Omegn Bueskyttere352 3 0
Compound Herrer
1 11 Jenssen Håkon Yrjar Yrjar IL - Bueskyttergruppa669 33 13
2 8 Hegseth Morten HEGIL H.E.G. IL - Bueskyttergruppe679 34 10
3 2 Haugseth Mads Yrjar Yrjar IL - Bueskyttergruppa693 45 20
4 5 Lie Eivind Klepp Klepp Bueskyttere686 42 16
5 1 Åmås Njål Klepp Klepp Bueskyttere699 53 16
6 7 Johnsen Jon William Lille Lillestrøm & Omegn Bueskyttere679 44 18
7 4 Tjentland Oddmund Klepp Klepp Bueskyttere689 43 14
7 3 Faugstad Anders Klepp Klepp Bueskyttere690 44 19
9 21 Fykse Gunnar Klepp Klepp Bueskyttere657 24 9
9 10 Holte Ole Jørgen Berge Bergen Bueskyttere670 30 13
11 27 Tveiten Bjørn Orsteen Dramm Drammen Bueskyttere642 21 10
12 14 Hansen Kent William Sarps Sarpsborg Bueskyttere663 28 13
13 13 Hjelanes Odd Kjetil Tustn Tustna IL - Bueskyttergruppe665 30 15
14 17 Johansen Jørgen Skeie Krist Kristiansand Bueskyttere660 24 9
15 18 Vaitelis Saulus VIGRA Vigra IL - Bueskyttere657 28 12
16 24 Kramer Haslestad Marius Bærum Bærum og Omegn Bueskyttere649 28 10
17 25 Kaladamis Georgios Moss Moss Bueskyttere647 20 7
18 22 Sannerud Stian Lille Lillestrøm & Omegn Bueskyttere656 28 9
18 23 Makassiouk Yuri VIGRA Vigra IL - Bueskyttere656 27 8
18 9 Figved Tommy Klepp Klepp Bueskyttere674 35 11
21 30 Sandvik Jan Olav Lille Lillestrøm & Omegn Bueskyttere640 24 12
21 12 Nese Oddgeir Klepp Klepp Bueskyttere666 34 9
21 15 Haugen Terje Angell Berge Bergen Bueskyttere663 27 8
21 6 Isnes Trym Tønsb Tønsberg & Omegn Bueskyttere683 41 18
21 28 Waagen Geir Yrjar Yrjar IL - Bueskyttergruppa642 16 7
26 16 Rogstad Marius Sverr Sverresborg Bueskyttere662 27 11
27 31 GUDZIUNAS Grazvydas Yrjar Yrjar IL - Bueskyttergruppa639 17 6
27 20 Trønsdal Martin Vidar Vidar Sportsklubben - Bueskyttergr.657 25 11
27 32 Hjelle Petter Vidar Vidar Sportsklubben - Bueskyttergr.632 21 4
30 19 Dubec Tomas René Fredr Fredrikstad Bueskyttere657 25 13
31 26 Svensen Bjørn Inge Lille Lillestrøm & Omegn Bueskyttere646 18 5
32 29 Lumio Mekki Oslo Oslo Bueskyttere641 25 3
33 33 Toth Gabor Sande Sandefjord Bueskyttere614 18 4
34 34 Evensen Ragnar Tønsb Tønsberg & Omegn Bueskyttere603 12 1
35 35 Helfredsen Henrik Fredr Fredrikstad Bueskyttere570 10 0
36 36 Johansen Jan-Åge Sarps Sarpsborg Bueskyttere568 11 2
37 37 Finstad Magnus Sarps Sarpsborg Bueskyttere553 10 5
Compound Herrer 50
1 3 Hagen Paul Ole Elver Elverum Bueskyttere644 25 11
2 5 Kjærland Arne Klepp Klepp Bueskyttere627 21 3
3 1 Helland Atle Berge Bergen Bueskyttere647 23 8
4 2 Stranden John Olav Yrjar Yrjar IL - Bueskyttergruppa646 22 3
5 8 Lien Morten Hamar Hamar og Omegn Bueskyttere610 18 9
5 11 Persson Sven-Ove Vidar Vidar Sportsklubben - Bueskyttergr.595 16 1
7 4 Tretli Tor Vidar Vidar Sportsklubben - Bueskyttergr.631 21 6
8 10 Mikalsen Bjørn Vidar Vidar Sportsklubben - Bueskyttergr.599 16 3
9 6 Antonsen Fred Finst Finstadbru Bueskyttere614 15 5
10 13 Albrigtsen Gøran Tønsb Tønsberg & Omegn Bueskyttere587 12 5
11 14 Hansen Pål Skrei Skreia IL - Bueskyttere534 13 4
12 12 Hoff Victor FANA Fana Bueskytterklubb588 5 2
13 9 Istad Richard Farsu Farsund IL - Bueskyttere600 15 5
14 7 Erkinharju Taisto Berge Bergen Bueskyttere612 18 3
15 15 Holte Ragnar Hvale Hvaler IL - Bueskyttere525 6 3
Compound Herrer Junior
1 1 Haraldsen Kristian Tønsb Tønsberg & Omegn Bueskyttere569 5 0
2 2 Kirkeby Melbø Thomas Fredr Fredrikstad Bueskyttere449 7 0
Compound Kadett Gutter
1 1 Figved Sander Berner Klepp Klepp Bueskyttere658 26 8
2 2 Ohrt Sigurd Tønsb Tønsberg & Omegn Bueskyttere605 19 4
3 3 Liverud Hansen Andreas Skrei Skreia IL - Bueskyttere594 13 6
Compound Rekrutt Gutter
1 1 Langved Jacobsen Emil Tønsb Tønsberg & Omegn Bueskyttere666 32 10
2 3 Vaagsbø Jostein Tønsb Tønsberg & Omegn Bueskyttere648 22 9
3 2 Sele Sander Klepp Klepp Bueskyttere649 25 8
4 4 Lie-Bjelland Ole Klepp Klepp Bueskyttere628 16 6
6 7 Jensen Per Emil Sarps Sarpsborg Bueskyttere510 3 1
7 6 Kulstad Sean Theodor Groth Sarps Sarpsborg Bueskyttere575 9 2
8 8 Løland Brage Klepp Klepp Bueskyttere0 0 0
Compound Rekrutt Jenter
1 1 Isnes Oda Tønsb Tønsberg & Omegn Bueskyttere657 26 11
2 2 Kjensli Rebekka Lille Lillestrøm & Omegn Bueskyttere581 12 6
Instinktiv Damer
1 1 Herud Linda Cathrine HEGIL H.E.G. IL - Bueskyttergruppe658 25 8
2 3 Løvli Monica Grenl Grenland Bueskyttere579 11 4
3 7 Selvik Linn-Therese Berge Bergen Bueskyttere460 5 2
4 5 Badendyck Vilde Oslo Oslo Bueskyttere495 3 0
5 2 Nyeggen Irene Grace Skrei Skreia IL - Bueskyttere594 7 3
6 4 Danevad Kirsi Krist Kristiansand Bueskyttere525 12 1
7 6 Vonen Elise Oslo Oslo Bueskyttere479 5 0
8 8 Sundberg Cecilia Grenl Grenland Bueskyttere453 4 0
Instinktiv Herrer
1 1 Amundsen Lars Erik HEGIL H.E.G. IL - Bueskyttergruppe647 20 6
2 3 Rundhaug Ole Joar Hamar Hamar og Omegn Bueskyttere612 12 4
3 4 Bryne Rolf Inge Krist Kristiansand Bueskyttere607 15 1
4 10 Nordviken Ivar Skrei Skreia IL - Bueskyttere562 9 1
5 5 Lunde Thomas Larvi Larvik Bueskyttere604 10 6
6 8 Danevad Kjetil A. Krist Kristiansand Bueskyttere575 6 2
7 6 Bøe Kjell Sande Sandefjord Bueskyttere583 11 4
8 2 Ødegård Espen HEGIL H.E.G. IL - Bueskyttergruppe614 16 3
9 13 Moe Thor Arne Skrei Skreia IL - Bueskyttere528 7 3
10 12 Lindseth Øyvind Stava Stavanger Bueskyttere545 11 5
11 9 Engen Kristian Skrei Skreia IL - Bueskyttere565 8 2
12 11 Sættem Jon L. Grenl Grenland Bueskyttere561 8 2
13 7 Poulsson Nicolas Anton Grenl Grenland Bueskyttere578 12 2
14 17 Herlofsen Jack Krist Kristiansand Bueskyttere475 3 0
15 15 Tennefoss Baard Fredr Fredrikstad Bueskyttere511 8 4
16 14 Tømmerhoel Arne Markus HEGIL H.E.G. IL - Bueskyttergruppe518 6 4
17 19 Svellet Erik Skrei Skreia IL - Bueskyttere474 4 2
18 16 Hansen Lars Thomas Oslo Oslo Bueskyttere501 3 0
19 21 Ryen John Rasmus HEGIL H.E.G. IL - Bueskyttergruppe445 3 0
20 20 Pettersen Jon-Erik Fredr Fredrikstad Bueskyttere472 2 0
21 18 Isaksen Jan Fredrik Fredr Fredrikstad Bueskyttere474 6 3
Instinktiv Kadett
1 1 Tømmerhoel Lars Martin HEGIL H.E.G. IL - Bueskyttergruppe580 10 3
Instinktiv Rekrutt
1 1 Ødegård Eskil HEGIL H.E.G. IL - Bueskyttergruppe632 15 2
2 2 Moe Anders Skrei Skreia IL - Bueskyttere606 15 4
3 3 Wraalsen Maren Grenl Grenland Bueskyttere526 9 3
4 4 Herud Boothman Jacob HEGIL H.E.G. IL - Bueskyttergruppe292 2 0
Langbue Damer
1 2 Kouzguinova Lidia VIGRA Vigra IL - Bueskyttere505 4 2
2 1 Ellevold Gun-Helen Finst Finstadbru Bueskyttere533 5 2
3 4 Christiansen Line Moss Moss Bueskyttere451 2 0
4 6 Kristensen Freja Emilia Rybjerg Tønsb Tønsberg & Omegn Bueskyttere440 1 0
5 5 Ripsrud Bjørg Eva Hamar Hamar og Omegn Bueskyttere445 7 3
6 3 Kribe Vera Wivi-Ann Finst Finstadbru Bueskyttere482 4 1
Langbue Herrer
1 5 Anzjøn Stein Klepp Klepp Bueskyttere597 14 3
2 6 Andersen Magne Krist Kristiansand Bueskyttere597 13 5
3 1 Lauritsen Andreassen Daniel Moss Moss Bueskyttere633 16 7
4 7 Langeland Odd Arne Ålesu Ålesund Bueskytterklubb 594 11 2
5 3 Bergestuen Johnny Klepp Klepp Bueskyttere610 18 8
5 2 Neergaard Knut Dramm Drammen Bueskyttere613 13 2
7 8 Hansen Ulf Moss Moss Bueskyttere582 4 2
8 4 Børrud Tor Lille Lillestrøm & Omegn Bueskyttere597 18 8
9 9 Fagerheim Inge VIGRA Vigra IL - Bueskyttere573 12 2
10 17 Støbakk Knut VIGRA Vigra IL - Bueskyttere484 3 1
11 10 Hviding Roy Finst Finstadbru Bueskyttere570 8 0
12 13 Henriksen Harald FANA Fana Bueskytterklubb534 3 1
13 15 Johnsen Knut-Inge FANA Fana Bueskytterklubb521 6 3
14 14 Føynum Ståle Larvi Larvik Bueskyttere529 6 2
15 12 Arnesen Geir Larvi Larvik Bueskyttere540 3 1
16 11 Kvitnes Trond Moss Moss Bueskyttere556 10 2
17 16 Christiansen Petter Berge Bergen Bueskyttere491 3 0
18 18 Fjellheim Kjetil Berge Bergen Bueskyttere439 6 3
Langbue Kadett
1 1 Hennissen Petter N. Lille Lillestrøm & Omegn Bueskyttere470 3 1
2 2 Vestlund Malin Victoria Moss Moss Bueskyttere433 4 2
Recurve Damer
1 6 Hillestad Katrine Stava Stavanger Bueskyttere568 10 2
2 4 Gencheva Ralitsa Sande Sandefjord Bueskyttere570 5 1
3 10 Vestlund Lin Kristin Moss Moss Bueskyttere547 8 3
4 8 Raastad Davies Kristin Fredr Fredrikstad Bueskyttere555 11 3
5 2 Iversen Lisbeth Hvale Hvaler IL - Bueskyttere600 13 5
6 1 Ridderström Line Blomén Klepp Klepp Bueskyttere607 13 4
7 3 Fevang Laila Sande Sandefjord Bueskyttere596 13 2
8 5 Brueland Brigitte C.B. Grenl Grenland Bueskyttere568 11 3
9 7 Gulland Maria Fredr Fredrikstad Bueskyttere566 8 3
10 14 Østengen Vik-Strandli Hedvig Martine Ullen Ullensaker Bueskytterklubb482 3 1
11 9 Nygaard Stine Fredr Fredrikstad Bueskyttere547 9 1
12 15 Bakken Tonje Grenl Grenland Bueskyttere478 2 1
13 11 Røe Silje R Klepp Klepp Bueskyttere543 5 0
14 12 Rusås Martine Sarps Sarpsborg Bueskyttere518 7 2
15 20 Skamsar Lillian Sverr Sverresborg Bueskyttere352 1 1
16 16 Østengen Vik-Strandli Maria Kristina Ullen Ullensaker Bueskytterklubb441 0 0
17 13 Nordmelan Ragnhild Lille Lillestrøm & Omegn Bueskyttere488 3 0
18 18 Battakh Miriam Oslo Oslo Bueskyttere421 2 0
19 17 Baginski Linda J Lille Lillestrøm & Omegn Bueskyttere427 4 3
20 19 Nesøen Marthe Gangfløt Moss Moss Bueskyttere414 2 0
Recurve Damer 50
1 1 Stray Elise Beate Krist Kristiansand Bueskyttere410 4 0
2 2 Sandbæk Inger Sande Sandefjord Bueskyttere385 2 1
Recurve Damer Junior
1 1 Sæterlid Kaia Holmen Krist Kristiansand Bueskyttere473 5 0
2 2 Asbjørnsen Celine Elisabet Fredr Fredrikstad Bueskyttere442 3 1
Recurve Herrer
1 2 Spildrejorde Stian Sverr Sverresborg Bueskyttere608 18 8
2 1 Nesteng Bård Magnus Fredr Fredrikstad Bueskyttere650 26 7
3 20 Furnes Christoffer SKåN Skånland og Omegn IF - Bueskyttergruppe566 10 3
4 14 Humlekjær Lars Erik Fredr Fredrikstad Bueskyttere589 17 4
5 5 Lindberget Sigmund Elver Elverum Bueskyttere603 13 6
6 9 Hagen Paul André Sande Sandefjord Bueskyttere598 15 7
7 7 Pettersen Anders Oslo Oslo Bueskyttere601 15 1
8 11 Aarhaug Sigmund SøRUM Sørumsand IF - Bueskyttergruppe596 6 3
9 10 Mosand Arve Skrei Skreia IL - Bueskyttere598 10 3
10 6 Roth Sander Sande Sandefjord Bueskyttere602 15 5
11 4 Nesset Jon Ivar Ørje Ørje IL - Bueskyttergruppe604 13 5
12 8 Burhol Simen S. Lille Lillestrøm & Omegn Bueskyttere600 12 2
13 21 Aarhaug Jørgen SøRUM Sørumsand IF - Bueskyttergruppe560 11 0
14 3 Willassen Ole Petter ASKIM Askim Bueskytterklubb607 12 3
15 17 Nilsen Magne Fredr Fredrikstad Bueskyttere585 14 2
16 18 Raphaug Petter Sverr Sverresborg Bueskyttere579 5 2
17 15 Hasthi Sander Thorbjørnsen Sarps Sarpsborg Bueskyttere588 10 1
18 25 Andersen Espen Andreas Bærum Bærum og Omegn Bueskyttere529 9 4
19 23 Olsen Bjørnar Bærum Bærum og Omegn Bueskyttere542 7 1
20 26 Tangen Kim Johan Hamar Hamar og Omegn Bueskyttere522 10 3
21 24 Storelv Jon-Arne Tinde Tinden Bueskytterklubb530 5 2
22 16 Rusås Per-Olav Sarps Sarpsborg Bueskyttere586 10 3
23 29 Berntsen Robin Lille Lillestrøm & Omegn Bueskyttere487 2 1
24 30 Lønn Vidar Ullen Ullensaker Bueskytterklubb486 5 1
25 22 Klingsheim Joakim Klepp Klepp Bueskyttere557 8 0
26 13 Skjelanger Kristoffer Berge Bergen Bueskyttere590 6 2
27 19 Bentestuen Eirik Lille Lillestrøm & Omegn Bueskyttere572 10 2
28 12 Refseth George Oslo Oslo Bueskyttere590 11 5
29 28 Sletsjøe Thomas Thon Larvi Larvik Bueskyttere499 5 1
30 27 Ruud Bjørn Sarps Sarpsborg Bueskyttere502 1 1
31 31 Dekeyser Wim Hvals Hvalstad IL - Bueskyttergruppe475 2 2
32 32 Eriksen Arnt Marius SKåN Skånland og Omegn IF - Bueskyttergruppe471 4 3
33 33 Flaglien Lars Petter Dramm Drammen Bueskyttere464 8 3
34 34 Ulstrup Isak Oslo Oslo Bueskyttere456 5 1
35 35 Roald Ole Marius VIGRA Vigra IL - Bueskyttere446 4 1
36 36 Hansen Stein-Erik Hamar Hamar og Omegn Bueskyttere430 4 1
37 37 Syverstad Per Erik Oslo Oslo Bueskyttere400 2 0
38 38 Wæraas Patrick Geita Geitastrand IL - Bueskyttere389 2 0
39 39 Anda Pål Stava Stavanger Bueskyttere367 1 0
Recurve Herrer 50
1 14 Vik-Strandli Pål Ullen Ullensaker Bueskytterklubb417 2 0
2 1 Mosbakk Ketil Ullen Ullensaker Bueskytterklubb564 6 1
3 4 Hogrenning Jan Ove Loen Loen IL - Bogeskyttergruppa540 7 1
4 3 Dalan Jan Arne Fredr Fredrikstad Bueskyttere551 5 1
5 9 Sæterlid Egil K Krist Kristiansand Bueskyttere513 4 1
6 10 Vatne Geir Sverr Sverresborg Bueskyttere502 5 1
7 11 Moldenhauer Manfred Lille Lillestrøm & Omegn Bueskyttere500 4 1
8 5 Stabell Henrik Lille Lillestrøm & Omegn Bueskyttere530 10 2
9 7 Johannessen Birger Ullen Ullensaker Bueskytterklubb524 4 1
10 6 Tøsdal Magnar FANA Fana Bueskytterklubb526 7 5
11 2 Haakonsen Haakon SKUDE Skudeneshavn Bueskytterklubb551 6 1
12 14 Nyeggen Kai Skrei Skreia IL - Bueskyttere417 2 0
13 8 Nordskag Wiggo Krist Kristiansand Bueskyttere516 6 2
14 13 Gundersen Michael VIGRA Vigra IL - Bueskyttere437 4 0
15 12 Lier Lasse Fredr Fredrikstad Bueskyttere455 5 2
16 16 Akkøk Mehmet Naci Oslo Oslo Bueskyttere354 4 2
17 17 Rasmussen Paul Krist Kristiansand Bueskyttere185 2 2
Recurve Herrer Junior
1 1 Zbiciak David Hvals Hvalstad IL - Bueskyttergruppe555 8 3
2 2 Sjøtun Odin Foss Lille Lillestrøm & Omegn Bueskyttere469 4 0
3 4 Yosifi Asif Krist Kristiansand Bueskyttere241 0 0
4 3 Føynum Markus Larvi Larvik Bueskyttere248 0 0
Recurve Kadett Gutter
1 1 Tessand-Jensen Karl Martin Bærum Bærum og Omegn Bueskyttere544 7 3
2 7 Fagerheim August Brian Hagen VIGRA Vigra IL - Bueskyttere414 1 0
3 4 Orvedal Asbjørn Olav FANA Fana Bueskytterklubb464 5 3
4 3 Roald Magnus Lagabø VIGRA Vigra IL - Bueskyttere479 4 2
5 6 Wangsvik Magnus Nordhagen Krist Kristiansand Bueskyttere455 6 1
6 5 Padderud Thor Erik Hvals Hvalstad IL - Bueskyttergruppe464 3 1
7 2 Synnes Isak Husevåg VIGRA Vigra IL - Bueskyttere496 5 1
8 8 Vågsholm Oskar Synes VIGRA Vigra IL - Bueskyttere380 4 1
9 9 Wang Rørdam Joakim Hamar Hamar og Omegn Bueskyttere271 1 1
Recurve Kadett Jenter
1 2 Brodshaug Aino Leira Skrei Skreia IL - Bueskyttere418 3 0
2 4 Ruud Sara Matilde Sarps Sarpsborg Bueskyttere356 4 0
3 6 Mosbakk Gyda Ullen Ullensaker Bueskytterklubb235 1 0
4 1 Hustveit Malin Bratlund FANA Fana Bueskytterklubb447 2 1
5 3 Johansen Bettina Moberg FANA Fana Bueskytterklubb367 2 1
6 5 Stray Sara Krist Kristiansand Bueskyttere342 1 1
Recurve Rekrutt Gutter
1 1 Haakonsen Hans Kristian SKUDE Skudeneshavn Bueskytterklubb641 19 7
2 3 Nordhagen-Martinsen Filip Ullen Ullensaker Bueskytterklubb591 9 2
3 2 Grosberghaugen Jonas Hamar Hamar og Omegn Bueskyttere595 8 4
4 4 Tøsdal Karl-Ludvik FANA Fana Bueskytterklubb545 5 2
5 8 Makassiouk Maxim VIGRA Vigra IL - Bueskyttere420 3 2
6 6 Braar Bastian Tønsb Tønsberg & Omegn Bueskyttere500 2 0
7 7 Roald Sigurd Nikolaisen VIGRA Vigra IL - Bueskyttere463 5 1
8 5 Borgaas Emil Sarps Sarpsborg Bueskyttere539 17 5
9 9 Spydevold Andreas Finst Finstadbru Bueskyttere386 0 0
10 10 Olsen Adrian Wahlmann Sarps Sarpsborg Bueskyttere305 0 0
11 11 Amundsen Gellein Kim Andre Fredr Fredrikstad Bueskyttere108 0 0
Recurve Rekrutt Jenter
1 1 Blindheimsvik Ida Linnea VIGRA Vigra IL - Bueskyttere636 16 7
2 6 Hansen Inger Margrethe Tønsb Tønsberg & Omegn Bueskyttere485 6 2
3 2 Storelv Amalie Tinde Tinden Bueskytterklubb589 15 5
4 5 Sæle Kristina Berge Bergen Bueskyttere507 0 0
5 7 Fjeldheim Oda Emilie Ullen Ullensaker Bueskytterklubb454 5 1
6 4 Evang Sara Ullen Ullensaker Bueskytterklubb533 6 1
7 3 Hansen Tilde Wahl ASKIM Askim Bueskytterklubb542 3 3
8 8 Skamsar Enya Sverr Sverresborg Bueskyttere444 5 2
9 9 Henshell Ella Louise Hvale Hvaler IL - Bueskyttere52 0 0