Detaljer
Stevne-Id2018117
Dato 6 Jan 2018
ArrangørSande - Sandefjord Bueskyttere
StedSandefjord Bueskytterhall
NavnNytt Årspila
BeskrivelseInternasjonalt stevne
MerknaderNytt Årspila.
Det skytes først et approbert stevne på 30 piler 18m
Deretter skytes det et eget approbert stevne på 60 piler 18m
Etter sammenlagt poengsum av begge stevnen på lørdag går inntil 24 skyttere i hver divisjon videre til en «Face to Face» turnering hvor det skytes 15 piler i hver match
De 12 beste går videre til finaleskyting.
InvitasjonInvitasjon
ResultaterResultatliste - Individuelt Resultatliste - Individuelt
Resultatliste - Lag Resultatliste - Lag
Eliminasjon og finalerunden - Individuell plassering Kvalifiseringsrunde - Individuell Skyttere Klubb Totalt Gull X/9
Barebow Damer
1 1 Wraalsen Marthe Grenl Grenland Bueskyttere230 6 4
2 2 Csakvari Orsolya Sande Sandefjord Bueskyttere222 4 7
Barebow Herrer
1 1 Berget Stig Gøran Sande Sandefjord Bueskyttere262 8 9
2 2 Bøe Terje Sande Sandefjord Bueskyttere256 5 12
3 3 Sandbæk Johny Sande Sandefjord Bueskyttere255 8 10
4 4 Schelander Morten Sande Sandefjord Bueskyttere252 6 8
5 5 Toth Gabor Sande Sandefjord Bueskyttere230 4 4
6 6 Falkenberg Andreas Sande Sandefjord Bueskyttere218 5 5
7 7 Wraalsen Morten Grenl Grenland Bueskyttere178 3 2
8 8 Berget-Jenssen Geir- Arne Larvi Larvik Bueskyttere170 1 3
9 9 Tonnard Bart Grenl Grenland Bueskyttere139 0 2
Compound Damer
1 1 Storelv Kristine Tinde Tinden Bueskytterklubb276 9 18
2 2 Tveiten Lene Orsteen Dramm Drammen Bueskyttere275 7 21
3 3 Johansen Kathrine Berge Bergen Bueskyttere273 9 17
Compound Herrer
1 1 Bøe Morten Sande Sandefjord Bueskyttere295 25 5
2 2 Holte Ole Jørgen Berge Bergen Bueskyttere287 17 13
3 3 Isnes Trym Tønsb Tønsberg & Omegn Bueskyttere286 16 14
4 4 Tveiten Bjørn Orsteen Dramm Drammen Bueskyttere280 10 20
5 5 Kaladamis Georgios Moss Moss Bueskyttere277 9 20
6 6 Syversen Bjørn SOLOR Solør Bueskyttere277 7 23
7 7 Westby Frank Sande Sandefjord Bueskyttere274 4 26
8 8 Ohrt Sigurd Tønsb Tønsberg & Omegn Bueskyttere273 5 23
9 9 Vaagsbø Jostein Tønsb Tønsberg & Omegn Bueskyttere264 5 18
10 10 Andersen Kristoffer Dramm Drammen Bueskyttere261 2 18
Instinktiv Damer
1 1 Hagerup Kristin Lauge Laugen Bueskytterklubb239 4 7
Instinktiv Herrer
1 1 Olsen Ole Th. Grenl Grenland Bueskyttere250 8 10
2 2 Hagerup Trond Lauge Laugen Bueskytterklubb246 9 7
Langbue Herrer
1 1 Neergaard Knut Dramm Drammen Bueskyttere255 4 12
Recurve Damer
1 1 Hillestad Katrine Stava Stavanger Bueskyttere280 11 18
2 2 Fevang Laila Sande Sandefjord Bueskyttere272 8 16
3 3 Raastad Davies Kristin Ås Ås Bueskyttere266 10 11
4 4 Bakken Tonje Grenl Grenland Bueskyttere253 7 11
5 5 Sandbæk Inger Sande Sandefjord Bueskyttere243 3 11
Recurve Herrer
2 2 Hagen Paul André Sande Sandefjord Bueskyttere299 29 1
3 3 Storelv Jon-Arne Tinde Tinden Bueskytterklubb279 14 12
4 4 Halvorsen Marius Larvi Larvik Bueskyttere274 12 12
5 5 Nordbø Øyvind Sande Sandefjord Bueskyttere274 9 16
6 6 Roth Sander VIGRA Vigra IL - Bueskyttere269 8 15
7 7 Poulsson Nicolas Anton Grenl Grenland Bueskyttere138 1 0
Recurve Rekrutt Jenter
1 1 Blindheimsvik Ida Linnea VIGRA Vigra IL - Bueskyttere263 5 17