Detaljer
Stevne-Id2018146
Dato16 Jun 2018
ArrangørNordl - Nordland Bueskytterkrets
StedStorjord
NavnGrensetreffet
BeskrivelseNasjonalt stevne
Merknader
InvitasjonInvitasjon
ResultaterResultatliste - Individuelt Resultatliste - Individuelt
Resultatliste - Lag Resultatliste - Lag
Eliminasjon og finalerunden - Individuell plassering Kvalifiseringsrunde - Individuell Skyttere Klubb Totalt Gull X/9
Compound 1
1 1 Beer-Johansen Hugo Yrjar Yrjar IL - Bueskyttergruppa669 0 0
Compound 2
1 1 Drayton Jan Havør Havørn/Senjahopen UIL639 0 0
2 2 Mathisen Hans Viggo VALNE Valnesfjord IL - Bueskyttergruppe619 0 0
3 3 Stifjell Arvid Martin VALNE Valnesfjord IL - Bueskyttergruppe617 0 0
4 4 Kristensen Bente Førde Ørnes Ørnes IL - Bueskyttergruppa613 0 0
5 5 Nikolaisen Kent Andreas Tinde Tinden Bueskytterklubb598 0 0
6 6 Myrås Stian RANA Rana Bueskytterklubb596 0 0
7 7 Tidemann Kjetil Sørfo Sørfold Bueklubb595 0 0
8 8 Hansen Håvard RANA Rana Bueskytterklubb569 0 0
9 9 Johannessen Elisabeth VALNE Valnesfjord IL - Bueskyttergruppe568 0 0
10 10 Kroknes Hans Rune Ørnes Ørnes IL - Bueskyttergruppa561 0 0
11 11 Johansen Walter Tinde Tinden Bueskytterklubb548 0 0
12 12 Vading Arne Bodø Bodø Bueskytterforening538 0 0
13 13 Rasmussen Hege Bodø Bodø Bueskytterforening490 0 0
Compound 3
1 1 Gabrielsen Trine RANA Rana Bueskytterklubb511 0 0
2 2 Berglund Monica Ørnes Ørnes IL - Bueskyttergruppa433 0 0
3 3 Furnes Stefan VALNE Valnesfjord IL - Bueskyttergruppe421 0 0
Compound 4
1 1 Kristoffersen Torbjørn Bodø Bodø Bueskytterforening460 0 0
Compound 5
1 1 Furnes Synniva VALNE Valnesfjord IL - Bueskyttergruppe553 0 0
2 2 Aasheim Sondre RANA Rana Bueskytterklubb512 0 0
3 3 Hansen Live Maria VALNE Valnesfjord IL - Bueskyttergruppe456 0 0
Felles 6
Krykken Jenny VALNE Valnesfjord IL - Bueskyttergruppe
Instinktiv 1
1 1 Nikolaisen Svein Tinde Tinden Bueskytterklubb641 0 0
2 2 Hansen Martin Krogh Ørnes Ørnes IL - Bueskyttergruppa528 0 0
Recurve 1
1 1 Klingenberg Geir RANA Rana Bueskytterklubb591 0 0
2 2 Ness Tormod Bodø Bodø Bueskytterforening506 0 0
3 3 Kvammen Alida Bodø Bodø Bueskytterforening474 0 0
Recurve 3
1 1 Hansen Asbjørn RANA Rana Bueskytterklubb560 0 0
2 2 Sagrabb Robin RANA Rana Bueskytterklubb557 0 0
3 3 Rødfjell Daniel RANA Rana Bueskytterklubb452 0 0
4 4 Aasheim Brage RANA Rana Bueskytterklubb406 0 0
5 5 Asphaug Marte June Bodø Bodø Bueskytterforening370 0 0
6 6 Finneide Emilie RANA Rana Bueskytterklubb284 0 0
7 7 Karlsen Christine Marie Sørfo Sørfold Bueklubb0 0 0
Recurve 4
1 1 Ludviksen Torje Tinde Tinden Bueskytterklubb646 0 0
2 2 Klingenberg Linnea RANA Rana Bueskytterklubb477 0 0
Recurve 5
1 1 Imingen Vegard Sørfo Sørfold Bueklubb558 0 0