Detaljer
Stevne-Id2018147
Dato17 Jun 2018
ArrangørNordl - Nordland Bueskytterkrets
StedStorjord
NavnGrensejakta
BeskrivelseNasjonalt stevne
Merknader
InvitasjonInvitasjon
ResultaterResultatliste - Individuelt Resultatliste - Individuelt
Resultatliste - Lag Resultatliste - Lag
Eliminasjon og finalerunden - Individuell plassering Kvalifiseringsrunde - Individuell Skyttere Klubb Totalt Gull X/9
Compound 1
1 1 Lie Eivind Klepp Klepp Bueskyttere474 0 0
2 2 Beer-Johansen Hugo Yrjar Yrjar IL - Bueskyttergruppa389 0 0
Compound 2
1 1 Hamsund Bjørn Thomas Fausk Fauske Helsesportlag478 0 0
2 2 Nikolaisen Kent Andreas Tinde Tinden Bueskytterklubb430 0 0
3 3 Mathisen Hans Viggo VALNE Valnesfjord IL - Bueskyttergruppe420 0 0
4 4 Johannessen Elisabeth VALNE Valnesfjord IL - Bueskyttergruppe407 0 0
5 5 Drayton Jan Havør Havørn/Senjahopen UIL386 0 0
6 6 Stifjell Arvid Martin VALNE Valnesfjord IL - Bueskyttergruppe378 0 0
7 7 Myrås Stian RANA Rana Bueskytterklubb377 0 0
8 8 Kristensen Bente Førde Ørnes Ørnes IL - Bueskyttergruppa366 0 0
9 9 Johansen Walter Tinde Tinden Bueskytterklubb363 0 0
10 10 Vading Arne Bodø Bodø Bueskytterforening360 0 0
11 11 Kroknes Hans Rune Ørnes Ørnes IL - Bueskyttergruppa355 0 0
12 12 Hansen Håvard RANA Rana Bueskytterklubb350 0 0
13 13 Berglund Monica Ørnes Ørnes IL - Bueskyttergruppa338 0 0
14 14 Furnes Stefan VALNE Valnesfjord IL - Bueskyttergruppe337 0 0
15 15 Rasmussen Hege Bodø Bodø Bueskytterforening282 0 0
16 16 Tidemann Kjetil Sørfo Sørfold Bueklubb258 0 0
Compound 4
2 2 Kristoffersen Torbjørn Bodø Bodø Bueskytterforening247 0 0
Compound 5
1 1 Furnes Synniva VALNE Valnesfjord IL - Bueskyttergruppe218 0 0
2 2 Hansen Live Maria VALNE Valnesfjord IL - Bueskyttergruppe180 0 0
Felles 6
Krykken Jenny VALNE Valnesfjord IL - Bueskyttergruppe
Instinktiv 1
1 1 Nikolaisen Svein Tinde Tinden Bueskytterklubb263 0 0
2 2 Brendhaugen Solveig Lauge Laugen Bueskytterklubb188 0 0
Langbue 1
1 1 Brendhaugen Kristen Lauge Laugen Bueskytterklubb224 0 0
Recurve 1
1 1 Klingenberg Geir RANA Rana Bueskytterklubb346 0 0
2 2 Kvammen Alida Bodø Bodø Bueskytterforening341 0 0
Recurve 2
1 1 Rødfjell Daniel RANA Rana Bueskytterklubb337 0 0
2 2 Sagrabb Robin RANA Rana Bueskytterklubb299 0 0
3 3 Finneide Emilie RANA Rana Bueskytterklubb266 0 0