Detaljer
Stevne-Id2018149
Dato 3 Mar 2018
ArrangørUllen - Ullensaker Bueskytterklubb
StedKløftahallen
BeskrivelseNasjonalt stevne
Merknader
ResultaterResultatliste - Individuelt Resultatliste - Individuelt
Resultatliste - Lag Resultatliste - Lag
Eliminasjon og finalerunden - Individuell plassering Kvalifiseringsrunde - Individuell Skyttere Klubb Totalt Gull X/9
Barebow 1
1 1 Okon Zbigniew Hamar Hamar og Omegn Bueskyttere451 0 0
2 2 Myrstad Veslemøy Lille Lillestrøm & Omegn Bueskyttere391 0 0
3 3 Sjøtun Svein-Ole Lille Lillestrøm & Omegn Bueskyttere368 0 0
4 4 Myrstad Nikolai Lille Lillestrøm & Omegn Bueskyttere338 0 0
5 5 Grinaker Leifsen Trond Ullen Ullensaker Bueskytterklubb324 0 0
Barebow 2
1 1 Kula Mesut Oslo Oslo Bueskyttere363 0 0
2 2 Evang Jan Marius Ullen Ullensaker Bueskytterklubb203 0 0
Barebow 4
1 1 Okon Kasper Hamar Hamar og Omegn Bueskyttere374 0 0
Compound 1
1 1 Svensen June Lille Lillestrøm & Omegn Bueskyttere568 0 0
2 2 Sannerud Stian Lille Lillestrøm & Omegn Bueskyttere566 0 0
Compound 2
1 1 Svensen Bjørn Inge Lille Lillestrøm & Omegn Bueskyttere559 0 0
2 2 Aktas Yasin Ullen Ullensaker Bueskytterklubb531 0 0
3 3 Henriksen Una Benedicte Lille Lillestrøm & Omegn Bueskyttere457 0 0
Compound 3
1 1 Evensen Eva Merete Schei Finst Finstadbru Bueskyttere510 0 0
Compound 4
1 1 Kjensli Rebekka Finst Finstadbru Bueskyttere539 0 0
2 2 Sleire Haugen Rebecca Finst Finstadbru Bueskyttere450 0 0
Instinktiv 1
1 1 Nordviken Ivar Skrei Skreia IL - Bueskyttere433 0 0
2 2 Moe Anders Skrei Skreia IL - Bueskyttere399 0 0
3 3 Moe Thor Arne Skrei Skreia IL - Bueskyttere321 0 0
Langbue 1
1 1 Børrud Tor Lille Lillestrøm & Omegn Bueskyttere484 0 0
2 2 Hennissen Petter N. Lille Lillestrøm & Omegn Bueskyttere420 0 0
3 3 Ripsrud Bjørg Eva Hamar Hamar og Omegn Bueskyttere417 0 0
Recurve 1
1 1 Bentestuen Eirik Lille Lillestrøm & Omegn Bueskyttere557 0 0
2 2 Aarhaug Sigmund SøRUM Sørumsand IF - Bueskyttergruppe555 29 21
3 3 Burhol Simen S. Lille Lillestrøm & Omegn Bueskyttere555 28 23
4 4 Mosand Arve Skrei Skreia IL - Bueskyttere552 0 0
5 5 Tangen Kim Johan Hamar Hamar og Omegn Bueskyttere542 0 0
6 6 Radomski Lukasz Ullen Ullensaker Bueskytterklubb514 0 0
6 6 Refseth George Oslo Oslo Bueskyttere514 0 0
8 8 Sjøtun Odin Foss Lille Lillestrøm & Omegn Bueskyttere490 0 0
9 9 Nordmelan Ragnhild Lille Lillestrøm & Omegn Bueskyttere487 0 0
Recurve 2
1 1 Mosbakk Ketil Ullen Ullensaker Bueskytterklubb538 0 0
2 2 Aarhaug Jørgen SøRUM Sørumsand IF - Bueskyttergruppe526 0 0
3 3 Østengen Vik-Strandli Hedvig Martine Ullen Ullensaker Bueskytterklubb509 0 0
4 4 Moldenhauer Manfred Lille Lillestrøm & Omegn Bueskyttere501 0 0
5 5 Johannessen Birger Ullen Ullensaker Bueskytterklubb500 0 0
6 6 Berntsen Robin Lille Lillestrøm & Omegn Bueskyttere499 0 0
7 7 Østengen Vik-Strandli Maria Kristina Ullen Ullensaker Bueskytterklubb486 0 0
8 8 Johnsen Jon William Lille Lillestrøm & Omegn Bueskyttere481 0 0
9 9 Nordtvedt Johnny Lille Lillestrøm & Omegn Bueskyttere452 0 0
10 10 Baginski Linda J Lille Lillestrøm & Omegn Bueskyttere411 0 0
Recurve 3
1 1 Olsen Leif Ansgar Lille Lillestrøm & Omegn Bueskyttere522 0 0
3 3 Elverhøy Laiti Linn Hege Ullen Ullensaker Bueskytterklubb511 0 0
4 4 Bruaset Larsen Borgar Ullen Ullensaker Bueskytterklubb510 0 0
5 5 Brodshaug Heidi Leira Skrei Skreia IL - Bueskyttere503 0 0
6 6 Brodshaug Aino Leira Skrei Skreia IL - Bueskyttere502 0 0
7 7 Aarmo Stig SøRUM Sørumsand IF - Bueskyttergruppe486 0 0
7 7 Berg Kristiansen Leon Christoffer Ullen Ullensaker Bueskytterklubb486 0 0
9 9 Klumsten Jeanette Lille Lillestrøm & Omegn Bueskyttere478 0 0
11 11 Ersvik Rune SøRUM Sørumsand IF - Bueskyttergruppe465 0 0
12 12 Almaas Ingerid Oslo Oslo Bueskyttere463 0 0
13 13 Kristiansen Jarle Ullen Ullensaker Bueskytterklubb415 0 0
Recurve 4
1 1 Grosberghaugen Jonas Hamar Hamar og Omegn Bueskyttere528 0 0
2 2 Evang Sara Ullen Ullensaker Bueskytterklubb505 0 0
3 3 Nordhagen-Martinsen Filip Ullen Ullensaker Bueskytterklubb501 0 0
4 4 Andersen Rebecca Sjølie Ullen Ullensaker Bueskytterklubb437 0 0
5 5 Fjeldheim Oda Emilie Ullen Ullensaker Bueskytterklubb360 0 0
6 6 Waltoft-Olsen Emil Ullen Ullensaker Bueskytterklubb283 0 0
Recurve 5
1 1 Fjeldheim Ragne Marie Ullen Ullensaker Bueskytterklubb453 0 0
2 2 Aarmo Malika SøRUM Sørumsand IF - Bueskyttergruppe447 0 0
3 3 Grime Espen Ullen Ullensaker Bueskytterklubb430 0 0