Detaljer
Stevne-Id2018156
Dato 1 Sep 2018
2 Sep 2018
ArrangørHEGIL - H.E.G. IL - Bueskyttergruppe
StedRøros
NavnNM - 3D
BeskrivelseNorsk mesterskap
Merknader
InvitasjonInvitasjon
ResultaterResultatliste - Individuelt Resultatliste - Individuelt
Resultatliste - Lag Resultatliste - Lag
Eliminasjon og finalerunden - Individuell plassering Eliminasjon og finalerunden - Individuell plassering
Eliminasjon og finalerunden - Lagplassering Eliminasjon og finalerunden - Lagplassering
Kvalifiseringsrunde - Individuell Kvalifiseringsrunde - Individuell
Kvalifiseringsrunde - Lag Kvalifiseringsrunde - Lag
Eliminasjon & finalerunder - individuelt oppsett Eliminasjon & finalerunder - individuelt oppsett
Eliminasjon & finalerunder - lagoppsett Eliminasjon & finalerunder - lagoppsett
Eliminasjon og finalerunden - Individuell plassering Kvalifiseringsrunde - Individuell Skyttere Klubb Totalt Gull X/9
Barebow Damer
1 5 Pedersen Maria Meisal GOMA Goma IL - Bueskyttergruppe149 0 0
2 1 Standerholen Nina Andrea Lauge Laugen Bueskytterklubb280 10 4
3 3 Lernons Henriksen Tina Helene Dramm Drammen Bueskyttere214 5 2
5 2 Edvardsen Inger Fjelstad Hvale Hvaler IL - Bueskyttere259 9 1
Barebow Herrer
1 1 Berget Stig Gøran Sande Sandefjord Bueskyttere405 22 7
2 2 Bøe Terje Sande Sandefjord Bueskyttere380 18 8
3 7 Sørlie Lars Marius SOLOR Solør Bueskyttere302 9 3
4 5 Edvardsen Rune Hvale Hvaler IL - Bueskyttere304 4 1
5 3 Halvorsen Tom Berge Bergen Bueskyttere337 12 4
6 9 Baller Frank Ås Ås Bueskyttere285 5 0
7 4 Aaseth Torjus Lillh Lillehammer Bueskytterklubb305 8 2
8 6 Søgård Jørn Ronny SOLOR Solør Bueskyttere303 8 3
9 8 Røsok Nils Harøy Harøy Bogeskytarlag285 6 4
10 10 Hovland Jørn Dramm Drammen Bueskyttere283 6 3
11 11 Fatland Ragnar Inge Oslo Oslo Bueskyttere279 4 1
12 12 Meisal Pedersen Ivar Jarl GOMA Goma IL - Bueskyttergruppe274 8 2
13 13 Hoff Victor FANA Fana Bueskytterklubb271 6 3
14 14 Okon Zbigniew Hamar Hamar og Omegn Bueskyttere264 8 1
15 15 Fjeldhaug Bjørn Otto Dramm Drammen Bueskyttere246 2 0
16 16 Sjøtun Svein-Ole Lille Lillestrøm & Omegn Bueskyttere215 4 3
17 17 Grinaker Leifsen Trond Ullen Ullensaker Bueskytterklubb212 1 1
18 18 Martinsen Øystein Oslo Oslo Bueskyttere199 5 0
19 19 Kula Mesut Oslo Oslo Bueskyttere145 3 3
Barebow Kadett
1 1 Johansen Kajsa Lund Dramm Drammen Bueskyttere82 0 0
2 2 Mahle Simen GOMA Goma IL - Bueskyttergruppe10 0 0
Barebow Rekrutt
1 2 Sandnes Victoria HEGIL H.E.G. IL - Bueskyttergruppe193 4 3
2 1 Okon Kasper Hamar Hamar og Omegn Bueskyttere304 11 5
Buejeger Buejeger
1 2 Berg Lars SOLOR Solør Bueskyttere405 23 4
2 3 Erkinharju Taisto Berge Bergen Bueskyttere403 22 6
4 4 Devold-Haagensen Stein SOLOR Solør Bueskyttere369 14 6
Compound Damer
1 1 Hjelle Ylva Vidar Vidar Sportsklubben - Bueskyttergr.394 18 9
2 2 Svensen June Lille Lillestrøm & Omegn Bueskyttere376 19 8
3 3 Tveiten Lene Orsteen Dramm Drammen Bueskyttere318 11 5
Compound Herrer
1 1 Øyen Eddie Asgeir Vidar Vidar Sportsklubben - Bueskyttergr.466 35 18
2 3 Helland Atle Berge Bergen Bueskyttere457 32 12
3 2 Fykse Gunnar Klepp Klepp Bueskyttere459 32 17
4 8 Melgård Svein Stian SOLOR Solør Bueskyttere411 22 10
5 6 Lillesæter Odd Lauge Laugen Bueskytterklubb414 23 14
6 7 Sanda-Jenssen Jon S. SOLOR Solør Bueskyttere412 20 6
7 5 Syversen Bjørn SOLOR Solør Bueskyttere421 20 9
8 4 Sannerud Stian Lille Lillestrøm & Omegn Bueskyttere435 28 7
9 9 Hjelle Petter Vidar Vidar Sportsklubben - Bueskyttergr.408 24 11
10 10 Hamsund Bjørn Thomas Fausk Fauske Helsesportlag393 19 3
11 11 Haugen Terje Angell Berge Bergen Bueskyttere388 18 12
12 12 Tveiten Bjørn Orsteen Dramm Drammen Bueskyttere380 18 8
13 13 Lien Morten Hamar Hamar og Omegn Bueskyttere373 12 4
14 14 Ament Milos Hamar Hamar og Omegn Bueskyttere372 13 4
15 15 Waagen Geir Yrjar Yrjar IL - Bueskyttergruppa354 17 9
16 16 Rogstad Marius Sverr Sverresborg Bueskyttere352 10 4
17 17 Persson Sven-Ove Vidar Vidar Sportsklubben - Bueskyttergr.326 12 5
18 18 Bergsodden Pål Espen Lillh Lillehammer Bueskytterklubb294 8 2
19 19 Beer-Johansen Sigmund Tustn Tustna IL - Bueskyttergruppe261 6 1
Compound Kadett Gutter
1 1 Langved Jacobsen Emil Tønsb Tønsberg & Omegn Bueskyttere368 15 6
Instinktiv Damer
1 2 Haldorhamn Hilde Marie Dramm Drammen Bueskyttere281 10 4
2 1 Herud Linda Cathrine HEGIL H.E.G. IL - Bueskyttergruppe357 18 5
3 5 Schiele Laura Lillh Lillehammer Bueskytterklubb233 4 2
4 7 Hagerup Kristin Lauge Laugen Bueskytterklubb227 1 0
5 3 Lien Liv Lauge Laugen Bueskytterklubb266 7 2
6 4 Brendhaugen Solveig Lauge Laugen Bueskytterklubb252 3 1
7 6 Svendsen Renée M. HEGIL H.E.G. IL - Bueskyttergruppe231 2 1
8 8 Ophus Lene Malin HEGIL H.E.G. IL - Bueskyttergruppe223 4 0
9 9 Huse Ingunn Harøy Harøy Bogeskytarlag209 3 0
10 10 Røsok Maloku Lisbet Harøy Harøy Bogeskytarlag182 2 0
11 11 Sandnes Brusdal Magni Harøy Harøy Bogeskytarlag81 3 0
Instinktiv Herrer
1 5 Hagerup Trond Lauge Laugen Bueskytterklubb325 8 3
2 8 Bryne Rolf Inge Krist Kristiansand Bueskyttere309 9 6
3 4 Amundsen Lars Erik HEGIL H.E.G. IL - Bueskyttergruppe331 10 5
4 6 Olufsen Bjørn Iver SOLOR Solør Bueskyttere322 12 5
5 2 Bakke Terje Berge Bergen Bueskyttere339 11 3
6 7 Storøien Bjørn Fjord Fjordane Bogeskytarlag320 10 2
7 3 Larsen Øystein SOLOR Solør Bueskyttere336 11 2
8 1 Klåpbakken Ola Lauge Laugen Bueskytterklubb359 13 1
9 9 Holmedal Hans Einar Berge Bergen Bueskyttere289 3 0
10 10 Huse Rikard Harøy Harøy Bogeskytarlag288 4 1
11 11 Albertsen John Øyvind Lillh Lillehammer Bueskytterklubb286 7 1
12 12 Huuse Gunnar Lillh Lillehammer Bueskytterklubb285 12 5
13 13 Messenlien Pål Lillh Lillehammer Bueskytterklubb285 8 0
14 14 Johnsgård Roger Lauge Laugen Bueskytterklubb274 6 3
15 15 Hellwig Sven Molde Molde Bueskyttere271 8 1
16 16 Johnsen Frank Berge Bergen Bueskyttere264 3 2
17 17 Foseid Leif SOLOR Solør Bueskyttere259 6 2
18 18 Odden Asle Morten LAND Land Bueskytterklubb251 4 2
19 19 Hermansson Svein Lauge Laugen Bueskytterklubb249 4 0
20 20 Brusdal Bjørn Harøy Harøy Bogeskytarlag238 6 1
21 21 Ødegård Espen HEGIL H.E.G. IL - Bueskyttergruppe237 7 1
22 22 Alm Morten Lillh Lillehammer Bueskytterklubb234 4 2
23 23 Jensen Arne Lillh Lillehammer Bueskytterklubb225 6 1
24 24 Tømmerhoel Arne Markus HEGIL H.E.G. IL - Bueskyttergruppe213 4 1
25 25 Russell Roberts Eirik Dramm Drammen Bueskyttere213 2 0
26 26 Kolstad Wiktor LAND Land Bueskytterklubb206 3 1
27 27 Flovikholm Vidar GOMA Goma IL - Bueskyttergruppe205 3 1
28 28 Dalen Olav Andre Lauge Laugen Bueskytterklubb193 4 1
29 29 Rundhaug Ole Joar Hamar Hamar og Omegn Bueskyttere131 1 0
30 30 Myrvoll Stian GOMA Goma IL - Bueskyttergruppe121 0 0
31 31 Flatby John Ullen Ullensaker Bueskytterklubb115 1 1
32 32 Evang Jan Marius Ullen Ullensaker Bueskytterklubb69 1 0
Instinktiv Kadett
1 1 Tømmerhoel Lars Martin HEGIL H.E.G. IL - Bueskyttergruppe254 7 2
2 3 Storøien Odin Fjord Fjordane Bogeskytarlag165 2 0
3 2 Johnsgård Jøran Lauge Laugen Bueskytterklubb176 4 0
Instinktiv Rekrutt
1 1 Ødegård Eskil HEGIL H.E.G. IL - Bueskyttergruppe400 22 6
2 2 Pedersen Dalen Daniel Lauge Laugen Bueskytterklubb302 6 3
3 3 Herud Boothman Jacob HEGIL H.E.G. IL - Bueskyttergruppe192 6 1
Langbue Damer
1 2 Finnøy Iris Harøy Harøy Bogeskytarlag156 2 1
2 1 Huuse Bente Lillh Lillehammer Bueskytterklubb158 0 0
Langbue Herrer
1 3 Pahlm Per Ivar FANA Fana Bueskytterklubb307 4 1
2 5 Neergaard Knut Dramm Drammen Bueskyttere269 6 1
3 4 Hansen Kristian Klepp Klepp Bueskyttere274 7 4
4 1 Anzjøn Stein Klepp Klepp Bueskyttere341 9 4
5 6 Andersen Harald Harda Hardanger Bogeskyttarklubb257 7 4
6 7 Brendhaugen Kristen Lauge Laugen Bueskytterklubb234 6 1
7 2 Erdal Ove Harda Hardanger Bogeskyttarklubb320 9 4
8 8 Egtvedt Morten Sverr Sverresborg Bueskyttere230 4 2
9 9 Børrud Tor Lille Lillestrøm & Omegn Bueskyttere206 4 1
10 10 Dahl Carl André FANA Fana Bueskytterklubb204 5 3
11 11 Strømmen Terje Harda Hardanger Bogeskyttarklubb192 2 0
12 12 Økern Harald Lille Lillestrøm & Omegn Bueskyttere191 1 0
13 13 Koloske Jens Tustn Tustna IL - Bueskyttergruppe180 1 0
14 14 Seljevold Bjørn Inge SOLOR Solør Bueskyttere177 2 1
15 15 Lie Jon Åsmund Jørgensen FANA Fana Bueskytterklubb146 2 1
16 16 Gjertsen Christian Klepp Klepp Bueskyttere124 1 0
17 17 Johannessen Birger Ullen Ullensaker Bueskytterklubb54 0 0
Recurve Damer
1 1 Jystad Siv Lille Lillestrøm & Omegn Bueskyttere355 12 2
2 4 Baginski Linda J Lille Lillestrøm & Omegn Bueskyttere275 5 0
3 2 Østengen Vik-Strandli Hedvig Martine Ullen Ullensaker Bueskytterklubb326 10 2
4 3 Østengen Vik-Strandli Maria Kristina Ullen Ullensaker Bueskytterklubb297 8 6
5 5 Hoff Kjerstin FANA Fana Bueskytterklubb245 3 1
6 6 Gjone Vigdis Skintvedt Larvi Larvik Bueskyttere158 4 1
Recurve Herrer
1 1 Burhol Simen S. Lille Lillestrøm & Omegn Bueskyttere453 32 11
2 6 Vik-Strandli Pål Ullen Ullensaker Bueskytterklubb341 12 4
3 2 Rusås Per-Olav Sarps Sarpsborg Bueskyttere404 22 8
4 4 Pettersen Anders Oslo Oslo Bueskyttere393 21 7
5 5 Raphaug Petter Sverr Sverresborg Bueskyttere343 13 3
6 8 Indset Jon HEGIL H.E.G. IL - Bueskyttergruppe307 7 1
7 3 Roth Sander Sande Sandefjord Bueskyttere402 23 9
7 7 Lønn Vidar Ullen Ullensaker Bueskytterklubb317 12 3
9 9 Søgnen Bjørn Reinhardt EIDSV Eidsvoll Bueskyttere280 9 4
10 10 Trøen Espen Lillh Lillehammer Bueskytterklubb206 4 2
Recurve Kadett Gutter
1 1 Betten Trym GOMA Goma IL - Bueskyttergruppe215 4 3
Recurve Rekrutt Gutter
1 1 Grosberghaugen Jonas Hamar Hamar og Omegn Bueskyttere391 19 7
Recurve Rekrutt Jenter
1 1 Evang Sara Ullen Ullensaker Bueskytterklubb360 17 5
2 2 Fjeldheim Oda Emilie Ullen Ullensaker Bueskytterklubb251 4 1