Competition Detail
Competition Code2018177
Date12 mai 2018
OrganizerVidar - Vidar Sportsklubben - Bueskyttergr.
PlaceSørmarka
DescriptionNasjonalt stevne
Notes
Invitation PackageInvitation Package
Competition ResultsDivision/Class rank Division/Class rank
Division/Class Team rank Division/Class Team rank
Final rank Qualification rank Archer Club Total Golds X/Nines
Barebow Damer
1 1 Terland Silje Marie Lille Lillestrøm & Omegn Bueskyttere244 0 0
2 2 Myrstad Veslemøy Lille Lillestrøm & Omegn Bueskyttere211 0 0
Barebow Herrer
1 1 Myrstad Nikolai Lille Lillestrøm & Omegn Bueskyttere288 0 0
2 2 Schelander Morten Sande Sandefjord Bueskyttere272 0 0
3 3 Baller Frank Ås Ås Bueskyttere252 0 0
4 4 Okon Zbigniew Hamar Hamar og Omegn Bueskyttere238 0 0
Compound Damer
1 1 Tveiten Lene Orsteen Dramm Drammen Bueskyttere324 0 0
2 2 Svensen June Lille Lillestrøm & Omegn Bueskyttere309 0 0
Compound Damer Junior
1 1 Lislevand Sunniva Klepp Klepp Bueskyttere373 0 0
Compound Herrer
1 1 Åmås Njål Klepp Klepp Bueskyttere403 0 0
2 2 Tjentland Oddmund Klepp Klepp Bueskyttere401 0 0
4 4 Lie Eivind Klepp Klepp Bueskyttere388 0 0
5 5 Hjelle Petter Vidar Vidar Sportsklubben - Bueskyttergr.379 0 0
6 6 Øyen Eddie Asgeir Vidar Vidar Sportsklubben - Bueskyttergr.376 0 0
8 8 Tveiten Bjørn Orsteen Dramm Drammen Bueskyttere371 0 0
9 9 Sannerud Stian Lille Lillestrøm & Omegn Bueskyttere363 0 0
10 10 Trønsdal Martin Vidar Vidar Sportsklubben - Bueskyttergr.357 0 0
11 11 Tretli Tor Vidar Vidar Sportsklubben - Bueskyttergr.354 0 0
12 12 Kaladamis Georgios Moss Moss Bueskyttere343 0 0
12 12 Toth Gabor Sande Sandefjord Bueskyttere343 0 0
14 14 Evensen Ragnar Tønsb Tønsberg & Omegn Bueskyttere337 0 0
15 15 Persson Sven-Ove Vidar Vidar Sportsklubben - Bueskyttergr.316 0 0
16 16 Lien Morten Hamar Hamar og Omegn Bueskyttere313 0 0
Compound Herrer Junior
1 1 Faugstad Anders Klepp Klepp Bueskyttere384 0 0
2 2 Isnes Trym Tønsb Tønsberg & Omegn Bueskyttere354 0 0
Compound Kadett Jenter
1 1 Hjelle Ylva Vidar Vidar Sportsklubben - Bueskyttergr.344 0 0
Langbue Herrer
1 1 Børrud Tor Lille Lillestrøm & Omegn Bueskyttere285 0 0
Recurve Damer
1 1 Ridderström Line Blomén Klepp Klepp Bueskyttere304 0 0
Recurve Herrer
1 1 Ament Milos Hamar Hamar og Omegn Bueskyttere296 0 0