Detaljer
Stevne-Id2018190
Dato25 Aug 2018
ArrangørTønsb - Tønsberg & Omegn Bueskyttere
StedNauen
NavnAugustStevne
BeskrivelseNasjonalt stevne
Merknader
InvitasjonInvitasjon
ResultaterResultatliste - Individuelt Resultatliste - Individuelt
Resultatliste - Lag Resultatliste - Lag
Eliminasjon og finalerunden - Individuell plassering Kvalifiseringsrunde - Individuell Skyttere Klubb Totalt Gull X/9
Barebow 1
1 1 Bøe Terje Sande Sandefjord Bueskyttere415 27 14
2 2 Berget Stig Gøran Sande Sandefjord Bueskyttere399 28 8
3 3 Standerholen Nina Andrea Lauge Laugen Bueskytterklubb369 15 7
4 4 Myrstad Nikolai Lille Lillestrøm & Omegn Bueskyttere355 14 6
5 5 Sjøtun Svein-Ole Lille Lillestrøm & Omegn Bueskyttere335 14 7
6 6 Fjeldhaug Bjørn Otto Dramm Drammen Bueskyttere263 15 8
Barebow 2
1 1 Johansen Kajsa Lund Dramm Drammen Bueskyttere262 6 3
2 2 Myrstad Veslemøy Lille Lillestrøm & Omegn Bueskyttere220 6 1
Compound 1
1 1 Tveiten Bjørn Orsteen Dramm Drammen Bueskyttere442 29 9
2 2 Ament Milos Hamar Hamar og Omegn Bueskyttere416 21 11
3 3 Tveiten Lene Orsteen Dramm Drammen Bueskyttere355 21 7
Compound 4
1 1 Langved Jacobsen Emil Tønsb Tønsberg & Omegn Bueskyttere434 28 12
2 2 Vaagsbø Jostein Tønsb Tønsberg & Omegn Bueskyttere360 18 8
Instinktiv 1
1 1 Herud Linda Cathrine HEGIL H.E.G. IL - Bueskyttergruppe381 20 8
2 2 Hagerup Trond Lauge Laugen Bueskytterklubb380 19 11
3 3 Olufsen Bjørn Iver SOLOR Solør Bueskyttere357 13 8
4 4 Bryne Rolf Inge Krist Kristiansand Bueskyttere342 14 8
5 5 Amundsen Lars Erik HEGIL H.E.G. IL - Bueskyttergruppe328 17 5
6 6 Fyrun Aud Mari Brimi Dramm Drammen Bueskyttere313 16 8
7 7 Russell Roberts Eirik Dramm Drammen Bueskyttere300 13 7
8 8 Haldorhamn Hilde Marie Dramm Drammen Bueskyttere294 13 7
9 9 Hagerup Kristin Lauge Laugen Bueskytterklubb228 3 2
10 10 Flatby John Ullen Ullensaker Bueskytterklubb148 3 2
Instinktiv 2
1 1 Ødegård Eskil HEGIL H.E.G. IL - Bueskyttergruppe407 17 7
2 2 Lunde Thomas Larvi Larvik Bueskyttere324 12 4
3 3 Asmundsen Andrè Larvi Larvik Bueskyttere311 10 2
4 4 Evang Jan Marius Ullen Ullensaker Bueskytterklubb202 4 1
Langbue 1
1 1 Anzjøn Stein Klepp Klepp Bueskyttere377 23 9
2 2 Neergaard Knut Dramm Drammen Bueskyttere293 14 5
3 3 Økern Harald Lille Lillestrøm & Omegn Bueskyttere243 10 3
Langbue 2
1 1 Russell Roberts Solveig Dramm Drammen Bueskyttere291 7 1
2 2 Føynum Ståle Larvi Larvik Bueskyttere289 12 3
Recurve 1
1 1 Roth Sander Sande Sandefjord Bueskyttere419 27 9
Recurve 4
1 1 Evang Sara Ullen Ullensaker Bueskytterklubb367 19 5
2 2 Andersen Rebecca Sjølie Ullen Ullensaker Bueskytterklubb357 15 4
3 3 Fjeldheim Oda Emilie Ullen Ullensaker Bueskytterklubb236 6 1
Recurve 5
1 1 Fjeldheim Ragne Marie Ullen Ullensaker Bueskytterklubb185 8 5