Detaljer
Stevne-Id2018191
Dato26 Aug 2018
ArrangørTønsb - Tønsberg & Omegn Bueskyttere
StedNauen
NavnAugustStevne
BeskrivelseNasjonalt stevne
Merknader
InvitasjonInvitasjon
ResultaterResultatliste - Individuelt Resultatliste - Individuelt
Resultatliste - Lag Resultatliste - Lag
Eliminasjon og finalerunden - Individuell plassering Kvalifiseringsrunde - Individuell Skyttere Klubb Totalt Gull X/9
Barebow 1
1 1 Berget Stig Gøran Sande Sandefjord Bueskyttere439 31 16
2 2 Bøe Terje Sande Sandefjord Bueskyttere431 29 14
3 3 Standerholen Nina Andrea Lauge Laugen Bueskytterklubb411 30 6
4 4 Edvardsen Rune Hvale Hvaler IL - Bueskyttere350 16 5
5 5 Edvardsen Inger Fjelstad Hvale Hvaler IL - Bueskyttere309 9 1
6 6 Fatland Ragnar Inge Oslo Oslo Bueskyttere298 10 0
7 7 Martinsen Øystein Oslo Oslo Bueskyttere292 12 6
8 8 Kula Mesut Oslo Oslo Bueskyttere245 12 4
Barebow 2
1 1 Storengen Stian Moss Moss Bueskyttere339 17 5
2 2 Johansen Kajsa Lund Dramm Drammen Bueskyttere226 7 0
Barebow 4
1 1 Storengen Steinar Setten Moss Moss Bueskyttere188 2 0
Compound 1
1 1 Øyen Eddie Asgeir Vidar Vidar Sportsklubben - Bueskyttergr.444 36 18
2 2 Ament Milos Hamar Hamar og Omegn Bueskyttere413 29 15
3 3 Hjelle Petter Vidar Vidar Sportsklubben - Bueskyttergr.407 29 15
4 4 Tveiten Bjørn Orsteen Dramm Drammen Bueskyttere395 28 16
5 5 Persson Sven-Ove Vidar Vidar Sportsklubben - Bueskyttergr.381 17 5
6 6 Hjelle Ylva Vidar Vidar Sportsklubben - Bueskyttergr.380 27 18
7 7 Tveiten Lene Orsteen Dramm Drammen Bueskyttere363 19 8
8 8 Svensen June Lille Lillestrøm & Omegn Bueskyttere346 19 9
Compound 4
1 1 Langved Jacobsen Emil Tønsb Tønsberg & Omegn Bueskyttere448 34 15
Instinktiv 1
1 1 Amundsen Lars Erik HEGIL H.E.G. IL - Bueskyttergruppe397 26 7
2 2 Olufsen Bjørn Iver SOLOR Solør Bueskyttere394 18 3
3 3 Bryne Rolf Inge Krist Kristiansand Bueskyttere393 25 15
4 4 Hagerup Trond Lauge Laugen Bueskytterklubb370 15 10
5 5 Herud Linda Cathrine HEGIL H.E.G. IL - Bueskyttergruppe342 14 5
6 6 Haldorhamn Hilde Marie Dramm Drammen Bueskyttere341 17 6
7 7 Sættem Jon L. Grenl Grenland Bueskyttere331 13 4
8 8 Fyrun Aud Mari Brimi Dramm Drammen Bueskyttere329 13 7
9 9 Olsen Ole Th. Grenl Grenland Bueskyttere322 16 1
10 10 Løvli Monica Grenl Grenland Bueskyttere307 6 1
11 11 Russell Roberts Eirik Dramm Drammen Bueskyttere305 12 5
12 12 Poulsson Nicolas Anton Grenl Grenland Bueskyttere287 8 1
13 13 Hagerup Kristin Lauge Laugen Bueskytterklubb272 8 2
Instinktiv 2
1 1 Ødegård Eskil HEGIL H.E.G. IL - Bueskyttergruppe371 24 8
2 2 Badendyck Vilde Oslo Oslo Bueskyttere254 7 2
Langbue 1
1 1 Anzjøn Stein Klepp Klepp Bueskyttere353 16 6
2 2 Neergaard Knut Dramm Drammen Bueskyttere342 16 4
3 3 Børrud Tor Lille Lillestrøm & Omegn Bueskyttere306 13 7
Langbue 2
1 1 Russell Roberts Solveig Dramm Drammen Bueskyttere212 3 0
Recurve 1
1 1 Roth Sander Sande Sandefjord Bueskyttere429 29 8
Recurve 2
1 1 Gjone Vigdis Skintvedt Larvi Larvik Bueskyttere234 6 0