Detaljer
Stevne-Id2018192
Dato17 Nov 2018
ArrangørTønsb - Tønsberg & Omegn Bueskyttere
StedTønsberghallen
NavnNovember Stevne
BeskrivelseNasjonalt stevne
Merknader
InvitasjonInvitasjon
ResultaterResultatliste - Individuelt Resultatliste - Individuelt
Resultatliste - Lag Resultatliste - Lag
Eliminasjon og finalerunden - Individuell plassering Eliminasjon og finalerunden - Individuell plassering
Kvalifiseringsrunde - Individuell Kvalifiseringsrunde - Individuell
Eliminasjon & finalerunder - individuelt oppsett Eliminasjon & finalerunder - individuelt oppsett
Eliminasjon og finalerunden - Individuell plassering Kvalifiseringsrunde - Individuell Skyttere Klubb Totalt Gull X/9
Barebow 1
1 1 Berget Stig Gøran Sande Sandefjord Bueskyttere554 25 25
2 2 Bøe Terje Sande Sandefjord Bueskyttere528 15 24
3 6 Wraalsen Morten Grenl Grenland Bueskyttere468 8 9
4 5 Johnsen Frank Larvi Larvik Bueskyttere485 12 15
5 3 Sandbæk Johny Sande Sandefjord Bueskyttere508 13 23
5 4 Wraalsen Marthe Grenl Grenland Bueskyttere491 8 22
7 8 Andersen Asbjørn Larvi Larvik Bueskyttere455 7 10
7 7 Silseth Storaker Ole Gunnar Grenl Grenland Bueskyttere460 6 16
9 10 Solhaug Simon Tønsb Tønsberg & Omegn Bueskyttere382 4 7
10 9 Hovland Jørn Dramm Drammen Bueskyttere403 5 8
10 11 Lernons Henriksen Tina Helene Dramm Drammen Bueskyttere329 2 3
Barebow 2
1 1 Johansen Kajsa Lund Dramm Drammen Bueskyttere347 2 7
2 2 Nilsson Inger Marie Tønsb Tønsberg & Omegn Bueskyttere336 4 6
Barebow 4
1 1 Thorsen Trym Larvi Larvik Bueskyttere468 7 19
2 2 Andersen Mina Larvi Larvik Bueskyttere454 6 14
Barebow 5
1 1 Amble Alexander Dramm Drammen Bueskyttere448 4 10
2 2 Varpe Lillian Marie Larvi Larvik Bueskyttere0 0 0
Compound 1
1 2 Westby Frank Sande Sandefjord Bueskyttere559 22 36
2 1 Ohrt Sigurd Tønsb Tønsberg & Omegn Bueskyttere566 27 32
3 3 Svensen June Lille Lillestrøm & Omegn Bueskyttere554 16 42
5 5 Hjelle Ylva Vidar Vidar Sportsklubben - Bueskyttergr.0 0 0
5 5 Hjelle Petter Vidar Vidar Sportsklubben - Bueskyttergr.0 0 0
5 5 Devold-Haagensen Stein SOLOR Solør Bueskyttere0 0 0
Compound 2
1 1 Torpengen Ole-Morten Tønsb Tønsberg & Omegn Bueskyttere560 20 40
2 2 Vaagsbø Jostein Tønsb Tønsberg & Omegn Bueskyttere544 12 39
4 4 Gjone Andrè Skintvedt Larvi Larvik Bueskyttere498 5 18
4 4 Holberg Henrik Tønsb Tønsberg & Omegn Bueskyttere0 0 0
Compound 3
1 1 Kongsteien Rune Tønsb Tønsberg & Omegn Bueskyttere486 5 26
Compound 4
1 1 Langved Jacobsen Emil Tønsb Tønsberg & Omegn Bueskyttere580 40 20
2 2 Isnes Oda Tønsb Tønsberg & Omegn Bueskyttere561 21 39
3 3 Johannessen Maya Jinyao Hamer Tønsb Tønsberg & Omegn Bueskyttere377 2 11
Compound 5
1 1 Andersen Iselin Fredr Fredrikstad Bueskyttere530 8 37
2 2 Nilsson Morten Tønsb Tønsberg & Omegn Bueskyttere505 6 33
3 3 Chluba Josephine Tønsb Tønsberg & Omegn Bueskyttere401 1 11
Instinktiv 1
1 1 Pedersen Roar Auli Sande Sandefjord Bueskyttere545 18 29
2 2 Poulsson Nicolas Anton Grenl Grenland Bueskyttere499 9 25
3 3 Hagerup Trond Lauge Laugen Bueskytterklubb493 5 17
4 4 Haldorhamn Hilde Marie Dramm Drammen Bueskyttere484 8 20
5 5 Bøe Kjell Sande Sandefjord Bueskyttere418 4 10
6 7 Hagerup Kristin Lauge Laugen Bueskytterklubb416 1 10
6 6 Russell Roberts Eirik Dramm Drammen Bueskyttere418 2 12
8 8 Asmundsen Andrè Larvi Larvik Bueskyttere0 0 0
Langbue 1
1 1 Neergaard Knut Dramm Drammen Bueskyttere524 16 24
2 3 Børrud Tor Lille Lillestrøm & Omegn Bueskyttere458 11 13
3 2 Hviding Roy Finst Finstadbru Bueskyttere464 3 19
4 5 Ellevold Gun-Helen Finst Finstadbru Bueskyttere359 2 11
5 4 Arnesen Geir Larvi Larvik Bueskyttere452 7 15
6 6 Kribe Vera Wivi-Ann Finst Finstadbru Bueskyttere316 2 4
Recurve 1
1 1 Fevang Laila Sande Sandefjord Bueskyttere570 33 24
2 3 Bentestuen Eirik Lille Lillestrøm & Omegn Bueskyttere556 29 20
3 2 Hagen Paul André Sande Sandefjord Bueskyttere565 27 31
Recurve 2
1 2 Østengen Vik-Strandli Hedvig Martine Ullen Ullensaker Bueskytterklubb530 14 26
2 1 Bakken Tonje Grenl Grenland Bueskyttere533 18 27
3 3 Østengen Vik-Strandli Maria Kristina Ullen Ullensaker Bueskytterklubb491 12 18
4 4 Seip Øyvind Vidar Vidar Sportsklubben - Bueskyttergr.451 12 13
Recurve 3
1 1 Harveg Hans Petter Oslo Oslo Bueskyttere509 14 16
2 2 Kristensen Freja Emilia Rybjerg Tønsb Tønsberg & Omegn Bueskyttere505 12 20
3 3 Johnsen Oliver Whinter Larvi Larvik Bueskyttere486 7 22
Recurve 4
1 1 Hansen Inger Margrethe Tønsb Tønsberg & Omegn Bueskyttere533 18 23
2 2 Manskow Andreas Horte Horten Bueskyttere479 6 16
3 3 Braar Bastian Tønsb Tønsberg & Omegn Bueskyttere477 9 14
4 4 Wraalsen Maren Grenl Grenland Bueskyttere459 6 12
5 5 Grytnes William Horte Horten Bueskyttere456 7 10