Detaljer
Stevne-Id2018196
Dato23 Sep 2018
ArrangørSande - Sandefjord Bueskyttere
StedSandefjord Bueskytterhall
NavnHvalSerien
BeskrivelseInternasjonalt stevne
AlternativerFinaler
Merknader
InvitasjonInvitasjon
ResultaterResultatliste - Individuelt Resultatliste - Individuelt
Resultatliste - Lag Resultatliste - Lag
Eliminasjon og finalerunden - Individuell plassering Eliminasjon og finalerunden - Individuell plassering
Kvalifiseringsrunde - Individuell Kvalifiseringsrunde - Individuell
Eliminasjon & finalerunder - individuelt oppsett Eliminasjon & finalerunder - individuelt oppsett
Eliminasjon og finalerunden - Individuell plassering Kvalifiseringsrunde - Individuell Skyttere Klubb Totalt Gull X/9
Barebow 1
1 1 Solhaug Simon Tønsb Tønsberg & Omegn Bueskyttere349 2 4
Compound 1
1 2 Ohrt Sigurd Tønsb Tønsberg & Omegn Bueskyttere558 18 42
2 1 Isnes Trym Tønsb Tønsberg & Omegn Bueskyttere571 31 29
3 3 Steine Ole Kristian Tønsb Tønsberg & Omegn Bueskyttere488 6 25
Compound 4
1 1 Isnes Oda Tønsb Tønsberg & Omegn Bueskyttere563 20 35
2 3 Vaagsbø Jostein Tønsb Tønsberg & Omegn Bueskyttere553 17 36
3 4 Kjensli Rebekka Lille Lillestrøm & Omegn Bueskyttere549 12 44
4 2 Langved Jacobsen Emil Tønsb Tønsberg & Omegn Bueskyttere561 22 37
Instinktiv 1
1 1 Pedersen Roar Auli Sande Sandefjord Bueskyttere526 12 30
2 3 Hagerup Kristin Lauge Laugen Bueskytterklubb445 3 10
3 2 Hagerup Trond Lauge Laugen Bueskytterklubb493 6 25
Langbue 1
1 1 Nymoen Jonathan Line Lille Lillestrøm & Omegn Bueskyttere422 4 10
Recurve 1
1 1 Roth Sander Sande Sandefjord Bueskyttere555 24 27
Recurve 3
1 1 Robinsson Patrick Molstad Lille Lillestrøm & Omegn Bueskyttere500 5 11
2 2 Manskow Andreas Horte Horten Bueskyttere431 2 8
Recurve 4
1 1 Nordhagen-Martinsen Filip Ullen Ullensaker Bueskytterklubb569 36 19
2 3 Hansen Tilde Wahl ASKIM Askim Bueskytterklubb535 18 23
3 2 Blindheimsvik Ida Linnea VIGRA Vigra IL - Bueskyttere552 24 26
4 4 Braar Bastian Tønsb Tønsberg & Omegn Bueskyttere489 8 18
5 5 Hansen Inger Margrethe Tønsb Tønsberg & Omegn Bueskyttere455 5 12