Detaljer
Stevne-Id2018197
Dato 7 Oct 2018
ArrangørSande - Sandefjord Bueskyttere
StedSandefjord Bueskytterhall
NavnHvalSerien
BeskrivelseInternasjonalt stevne
AlternativerFinaler
Merknader
InvitasjonInvitasjon
ResultaterResultatliste - Individuelt Resultatliste - Individuelt
Resultatliste - Lag Resultatliste - Lag
Eliminasjon og finalerunden - Individuell plassering Eliminasjon og finalerunden - Individuell plassering
Kvalifiseringsrunde - Individuell Kvalifiseringsrunde - Individuell
Eliminasjon & finalerunder - individuelt oppsett Eliminasjon & finalerunder - individuelt oppsett
Eliminasjon og finalerunden - Individuell plassering Kvalifiseringsrunde - Individuell Skyttere Klubb Totalt Gull X/9
Barebow 1
1 2 Bøe Terje Sande Sandefjord Bueskyttere529 18 22
2 1 Berget Stig Gøran Sande Sandefjord Bueskyttere531 15 24
3 3 Wraalsen Morten Grenl Grenland Bueskyttere498 9 19
4 5 Gran Anders Tønsb Tønsberg & Omegn Bueskyttere478 9 15
5 4 Sandbæk Johny Sande Sandefjord Bueskyttere485 10 20
6 6 Johnsen Frank Larvi Larvik Bueskyttere436 8 8
7 10 Solhaug Simon Tønsb Tønsberg & Omegn Bueskyttere316 1 7
7 9 Silseth Storaker Ole Gunnar Grenl Grenland Bueskyttere394 2 3
9 7 Rutledal Andre Larvi Larvik Bueskyttere429 2 15
10 8 Standerholen Nina Andrea Lauge Laugen Bueskytterklubb419 7 7
Compound 1
1 2 Westby Frank Sande Sandefjord Bueskyttere558 28 30
2 1 Ohrt Sigurd Tønsb Tønsberg & Omegn Bueskyttere566 26 34
3 3 Toth Gabor Sande Sandefjord Bueskyttere550 12 46
4 4 Tveiten Bjørn Orsteen Dramm Drammen Bueskyttere545 17 39
5 5 Tveiten Lene Orsteen Dramm Drammen Bueskyttere545 12 41
Compound 3
1 1 Holberg Henrik Tønsb Tønsberg & Omegn Bueskyttere469 5 26
Compound 4
1 1 Isnes Oda Tønsb Tønsberg & Omegn Bueskyttere559 21 37
2 2 Vaagsbø Jostein Tønsb Tønsberg & Omegn Bueskyttere553 14 45
3 3 Kjensli Rebekka Lille Lillestrøm & Omegn Bueskyttere540 8 45
4 4 Johannessen Maya Jinyao Hamer Tønsb Tønsberg & Omegn Bueskyttere347 3 6
Instinktiv 1
1 1 Hagerup Trond Lauge Laugen Bueskytterklubb499 14 16
2 3 Hagerup Kristin Lauge Laugen Bueskytterklubb465 7 16
3 2 Fyrun Aud Mari Brimi Dramm Drammen Bueskyttere487 7 19
4 4 Agersborg-Hansen Roger Grenl Grenland Bueskyttere413 1 10
Instinktiv 4
1 1 Wraalsen Maren Grenl Grenland Bueskyttere371 2 5
Langbue 1
1 2 Linde-Nielsen Erik Dramm Drammen Bueskyttere255 1 3
2 1 Nielsen Merete Linde Skrim IL Skrim - Bueskyttere257 3 4
Recurve 1
1 2 Fevang Laila Sande Sandefjord Bueskyttere557 26 25
2 1 Willassen Ole Petter Fredr Fredrikstad Bueskyttere568 33 23
Recurve 2
1 1 Bakken Tonje Grenl Grenland Bueskyttere517 16 24
2 2 Sandbæk Inger Sande Sandefjord Bueskyttere444 8 12
Recurve 3
1 1 Jensen Mari Gunleiksrud Skrim IL Skrim - Bueskyttere544 22 25
Recurve 4
1 1 Nordhagen-Martinsen Filip Ullen Ullensaker Bueskytterklubb556 25 28
2 2 Hansen Inger Margrethe Tønsb Tønsberg & Omegn Bueskyttere512 12 17
3 3 Evang Sara Ullen Ullensaker Bueskytterklubb490 12 19
4 4 Agersborg-Hansen Camilla Madelen Grenl Grenland Bueskyttere438 1 10