Detaljer
Stevne-Id2018198
Dato21 Oct 2018
ArrangørSande - Sandefjord Bueskyttere
StedSandefjord Bueskytterhall
NavnHvalSerien
BeskrivelseInternasjonalt stevne
Merknader
ResultaterResultatliste - Individuelt Resultatliste - Individuelt
Resultatliste - Lag Resultatliste - Lag
Eliminasjon og finalerunden - Individuell plassering Eliminasjon og finalerunden - Individuell plassering
Kvalifiseringsrunde - Individuell Kvalifiseringsrunde - Individuell
Eliminasjon & finalerunder - individuelt oppsett Eliminasjon & finalerunder - individuelt oppsett
Eliminasjon og finalerunden - Individuell plassering Kvalifiseringsrunde - Individuell Skyttere Klubb Totalt Gull X/9
Barebow 1
1 1 Bøe Terje Sande Sandefjord Bueskyttere525 14 28
2 2 Sandbæk Johny Sande Sandefjord Bueskyttere520 12 27
3 5 Johnsen Frank Larvi Larvik Bueskyttere477 10 16
4 6 Myrstad Nikolai Lille Lillestrøm & Omegn Bueskyttere453 7 9
5 4 Wraalsen Marthe Grenl Grenland Bueskyttere479 11 13
6 7 Myrstad Veslemøy Lille Lillestrøm & Omegn Bueskyttere351 3 9
6 3 Wraalsen Morten Grenl Grenland Bueskyttere503 15 20
Compound 1
1 1 Isnes Trym Tønsb Tønsberg & Omegn Bueskyttere577 37 23
2 2 Ohrt Sigurd Tønsb Tønsberg & Omegn Bueskyttere564 26 33
3 3 Westby Frank Sande Sandefjord Bueskyttere561 24 34
4 4 Tveiten Bjørn Orsteen Dramm Drammen Bueskyttere557 18 41
5 5 Tveiten Lene Orsteen Dramm Drammen Bueskyttere551 18 36
6 6 Vaagsbø Jostein Tønsb Tønsberg & Omegn Bueskyttere536 9 46
Compound 3
1 1 Holberg Henrik Tønsb Tønsberg & Omegn Bueskyttere500 5 28
Compound 4
1 1 Isnes Oda Tønsb Tønsberg & Omegn Bueskyttere571 31 29
2 2 Johannessen Maya Jinyao Hamer Tønsb Tønsberg & Omegn Bueskyttere300 1 12
Compound 5
1 1 Askerud Noah Larvi Larvik Bueskyttere517 2 38
Felles 6
Varpe Lillian Marie Larvi Larvik Bueskyttere
Instinktiv 1
1 1 Pedersen Roar Auli Sande Sandefjord Bueskyttere526 14 29
2 2 Hagerup Trond Lauge Laugen Bueskytterklubb486 7 24
3 5 Poulsson Nicolas Anton Grenl Grenland Bueskyttere447 5 14
4 3 Asmundsen Andrè Larvi Larvik Bueskyttere468 8 12
5 7 Hagerup Kristin Lauge Laugen Bueskytterklubb434 3 8
5 6 Bøe Kjell Sande Sandefjord Bueskyttere437 7 11
7 4 Agersborg-Hansen Roger Grenl Grenland Bueskyttere449 6 12
8 8 Lunde Thomas Larvi Larvik Bueskyttere372 2 5
Instinktiv 4
1 1 Wraalsen Maren Grenl Grenland Bueskyttere344 2 5
Langbue 1
1 2 Linde-Nielsen Erik Dramm Drammen Bueskyttere300 4 5
2 1 Linde-Nielsen Tore Skrim IL Skrim - Bueskyttere384 5 7
3 3 Nielsen Merete Linde Skrim IL Skrim - Bueskyttere272 1 4
Langbue 5
1 1 Pedersen Eirik Hvale Hvaler IL - Bueskyttere391 3 12
Recurve 1
1 2 Roth Sander Sande Sandefjord Bueskyttere542 23 21
2 1 Willassen Ole Petter Fredr Fredrikstad Bueskyttere547 25 21
3 3 Roald Magnus Lagabø VIGRA Vigra IL - Bueskyttere527 13 27
Recurve 3
1 1 Jensen Mari Gunleiksrud Skrim IL Skrim - Bueskyttere537 15 26
2 2 Lystad Therese Møllerop Skrim IL Skrim - Bueskyttere519 14 28
3 3 Santha Sebastian Horte Horten Bueskyttere334 2 8
Recurve 4
1 1 Hansen Tilde Wahl ASKIM Askim Bueskytterklubb537 13 33
2 2 Blindheimsvik Ida Linnea VIGRA Vigra IL - Bueskyttere534 20 20
3 3 Hansen Inger Margrethe Tønsb Tønsberg & Omegn Bueskyttere527 16 25
4 4 Manskow Andreas Horte Horten Bueskyttere431 7 6
5 5 Grytnes William Horte Horten Bueskyttere413 6 8
6 6 Laurent-Gonnet Alrick Horte Horten Bueskyttere405 5 11
7 7 Agersborg-Hansen Camilla Madelen Grenl Grenland Bueskyttere404 1 10