Detaljer
Stevne-Id2018199
Dato 4 Nov 2018
ArrangørSande - Sandefjord Bueskyttere
StedSandefjord Bueskytterhall
NavnHvalSerien
BeskrivelseInternasjonalt stevne
Merknader
InvitasjonInvitasjon
ResultaterResultatliste - Individuelt Resultatliste - Individuelt
Resultatliste - Lag Resultatliste - Lag
Eliminasjon og finalerunden - Individuell plassering Eliminasjon og finalerunden - Individuell plassering
Kvalifiseringsrunde - Individuell Kvalifiseringsrunde - Individuell
Eliminasjon & finalerunder - individuelt oppsett Eliminasjon & finalerunder - individuelt oppsett
Eliminasjon og finalerunden - Individuell plassering Kvalifiseringsrunde - Individuell Skyttere Klubb Totalt Gull X/9
Barebow 1
1 2 Sandbæk Johny Sande Sandefjord Bueskyttere521 19 20
2 1 Bøe Terje Sande Sandefjord Bueskyttere532 21 20
3 3 Johnsen Frank Larvi Larvik Bueskyttere502 11 20
4 4 Standerholen Nina Andrea Lauge Laugen Bueskytterklubb410 5 9
Compound 1
1 3 Hjelle Ylva Vidar Vidar Sportsklubben - Bueskyttergr.564 24 36
2 1 Isnes Trym Tønsb Tønsberg & Omegn Bueskyttere579 39 21
3 4 Toth Gabor Sande Sandefjord Bueskyttere563 24 35
4 2 Tveiten Bjørn Orsteen Dramm Drammen Bueskyttere564 25 34
5 5 Hjelle Petter Vidar Vidar Sportsklubben - Bueskyttergr.558 22 34
6 6 Langved Jacobsen Emil Tønsb Tønsberg & Omegn Bueskyttere557 18 41
7 7 Vaagsbø Jostein Tønsb Tønsberg & Omegn Bueskyttere545 12 41
8 8 Tveiten Lene Orsteen Dramm Drammen Bueskyttere541 13 37
Compound 3
1 1 Linde-Nielsen Erik Dramm Drammen Bueskyttere495 4 35
Compound 4
1 1 Isnes Oda Tønsb Tønsberg & Omegn Bueskyttere566 27 32
Instinktiv 1
1 1 Pedersen Roar Auli Sande Sandefjord Bueskyttere546 23 23
2 3 Poulsson Nicolas Anton Grenl Grenland Bueskyttere505 12 21
3 2 Hagerup Trond Lauge Laugen Bueskytterklubb509 11 26
4 4 Bøe Kjell Sande Sandefjord Bueskyttere502 14 17
5 5 Fyrun Aud Mari Brimi Dramm Drammen Bueskyttere468 8 16
6 7 Hagerup Kristin Lauge Laugen Bueskytterklubb435 12 5
6 6 Asmundsen Andrè Larvi Larvik Bueskyttere445 8 11
6 8 Agersborg-Hansen Roger Grenl Grenland Bueskyttere433 7 10
Langbue 1
1 2 Linde-Nielsen Tore Skrim IL Skrim - Bueskyttere354 1 8
2 1 Føynum Ståle Larvi Larvik Bueskyttere372 2 10
3 3 Nielsen Merete Linde Skrim IL Skrim - Bueskyttere282 2 4
Recurve 1
1 2 Hasthi Sander Thorbjørnsen Sarps Sarpsborg Bueskyttere569 33 23
2 1 Hagen Paul André Sande Sandefjord Bueskyttere585 45 15
3 4 Roth Sander Sande Sandefjord Bueskyttere565 33 20
4 6 Brueland Brigitte C.B. Sande Sandefjord Bueskyttere532 18 21
5 5 Willassen Ole Petter Fredr Fredrikstad Bueskyttere553 26 25
6 3 Fevang Laila Sande Sandefjord Bueskyttere567 37 13
Recurve 2
1 2 Sandbæk Inger Sande Sandefjord Bueskyttere478 7 15
2 1 Stabell Henrik Lille Lillestrøm & Omegn Bueskyttere538 16 29
Recurve 4
1 1 Hansen Tilde Wahl ASKIM Askim Bueskytterklubb560 30 22
2 2 Hansen Inger Margrethe Tønsb Tønsberg & Omegn Bueskyttere506 12 18
3 3 Agersborg-Hansen Camilla Madelen Grenl Grenland Bueskyttere466 8 13