Detaljer
Stevne-Id2018200
Dato18 Nov 2018
ArrangørSande - Sandefjord Bueskyttere
StedSandefjord Bueskytterhall
NavnHvalSerien
BeskrivelseInternasjonalt stevne
Merknader
InvitasjonInvitasjon
ResultaterResultatliste - Individuelt Resultatliste - Individuelt
Resultatliste - Lag Resultatliste - Lag
Eliminasjon og finalerunden - Individuell plassering Eliminasjon og finalerunden - Individuell plassering
Kvalifiseringsrunde - Individuell Kvalifiseringsrunde - Individuell
Eliminasjon & finalerunder - individuelt oppsett Eliminasjon & finalerunder - individuelt oppsett
Eliminasjon og finalerunden - Individuell plassering Kvalifiseringsrunde - Individuell Skyttere Klubb Totalt Gull X/9
Barebow 1
1 2 Bøe Terje Sande Sandefjord Bueskyttere527 17 23
2 1 Berget Stig Gøran Sande Sandefjord Bueskyttere544 21 23
3 3 Wraalsen Morten Grenl Grenland Bueskyttere516 11 27
4 4 Sandbæk Johny Sande Sandefjord Bueskyttere498 13 18
5 5 Solhaug Simon Tønsb Tønsberg & Omegn Bueskyttere415 8 8
Compound 1
1 4 Tveiten Bjørn Orsteen Dramm Drammen Bueskyttere553 26 31
2 3 Ohrt Sigurd Tønsb Tønsberg & Omegn Bueskyttere556 17 32
3 2 Westby Frank Sande Sandefjord Bueskyttere559 20 39
4 1 Toth Gabor Sande Sandefjord Bueskyttere559 21 36
5 5 Tveiten Lene Orsteen Dramm Drammen Bueskyttere552 13 36
6 6 Vaagsbø Jostein Tønsb Tønsberg & Omegn Bueskyttere536 7 45
Compound 2
1 1 Holberg Henrik Tønsb Tønsberg & Omegn Bueskyttere451 3 20
Compound 3
1 1 Johansen Jan-Åge Fredr Fredrikstad Bueskyttere534 8 39
2 2 Linde-Nielsen Erik Dramm Drammen Bueskyttere467 2 23
Compound 4
1 1 Johannessen Maya Jinyao Hamer Tønsb Tønsberg & Omegn Bueskyttere441 2 12
2 2 Jensen Per Emil Fredr Fredrikstad Bueskyttere362 0 15
Instinktiv 1
1 3 Løvli Monica Grenl Grenland Bueskyttere482 12 12
2 4 Sættem Jon L. Grenl Grenland Bueskyttere472 7 16
3 1 Hagerup Trond Lauge Laugen Bueskytterklubb507 11 21
4 2 Poulsson Nicolas Anton Grenl Grenland Bueskyttere495 10 17
5 5 Hagerup Kristin Lauge Laugen Bueskytterklubb440 7 5
Langbue 1
1 1 Børrud Tor Lille Lillestrøm & Omegn Bueskyttere460 7 14
Langbue 4
1 1 Pedersen Eirik Hvale Hvaler IL - Bueskyttere199 2 1
Recurve 1
1 1 Hagen Paul André Sande Sandefjord Bueskyttere583 44 15
2 3 Fevang Laila Sande Sandefjord Bueskyttere568 35 19
3 2 Hasthi Sander Thorbjørnsen Sarps Sarpsborg Bueskyttere577 37 23
4 4 Willassen Ole Petter Fredr Fredrikstad Bueskyttere559 33 23
5 5 Bakken Tonje Grenl Grenland Bueskyttere509 12 25
Recurve 3
1 1 Gaasholt Steinar Sande Sandefjord Bueskyttere545 21 24
2 2 Kristensen Freja Emilia Rybjerg Tønsb Tønsberg & Omegn Bueskyttere502 14 15
Recurve 4
1 2 Borgaas Emil Sarps Sarpsborg Bueskyttere493 11 19
2 1 Hansen Inger Margrethe Tønsb Tønsberg & Omegn Bueskyttere523 13 26
Recurve 5
1 1 Søberg Sander Hvale Hvaler IL - Bueskyttere475 10 16