Detaljer
Stevne-Id2018201
Dato 2 Dec 2018
ArrangørSande - Sandefjord Bueskyttere
StedSandefjord Bueskytterhall
NavnHvalSerien
BeskrivelseInternasjonalt stevne
Merknader
InvitasjonInvitasjon
ResultaterResultatliste - Individuelt Resultatliste - Individuelt
Resultatliste - Lag Resultatliste - Lag
Eliminasjon og finalerunden - Individuell plassering Eliminasjon og finalerunden - Individuell plassering
Kvalifiseringsrunde - Individuell Kvalifiseringsrunde - Individuell
Eliminasjon & finalerunder - individuelt oppsett Eliminasjon & finalerunder - individuelt oppsett
Eliminasjon og finalerunden - Individuell plassering Kvalifiseringsrunde - Individuell Skyttere Klubb Totalt Gull X/9
Barebow 1
1 3 Johnsen Frank Larvi Larvik Bueskyttere495 13 14
2 1 Bøe Terje Sande Sandefjord Bueskyttere514 11 21
3 2 Wraalsen Marthe Grenl Grenland Bueskyttere511 14 20
4 4 Wraalsen Morten Grenl Grenland Bueskyttere481 9 21
5 5 Solhaug Simon Tønsb Tønsberg & Omegn Bueskyttere415 4 11
Barebow 2
1 1 Nielsen Glenn Roger Sande Sandefjord Bueskyttere447 8 11
2 2 Johansen Mathias Angvik Moss Moss Bueskyttere352 1 3
Barebow 4
1 1 Johansen Marie Angvik Moss Moss Bueskyttere375 5 3
Compound 1
1 1 Haugseth Mads Yrjar Yrjar IL - Bueskyttergruppa594 54 6
2 2 Lislevand Sunniva Klepp Klepp Bueskyttere593 53 7
3 3 Faugstad Anders Klepp Klepp Bueskyttere592 52 8
4 4 Figved Sander Berner Klepp Klepp Bueskyttere584 44 16
5 5 Isnes Trym Tønsb Tønsberg & Omegn Bueskyttere579 39 21
6 6 Grydeland Runa Yrjar Yrjar IL - Bueskyttergruppa578 38 22
7 8 Johannessen Morten Fredr Fredrikstad Bueskyttere568 29 30
7 7 Torpengen Ole-Morten Tønsb Tønsberg & Omegn Bueskyttere568 30 28
9 11 Ohrt Sigurd Tønsb Tønsberg & Omegn Bueskyttere558 20 38
10 12 Westby Frank Sande Sandefjord Bueskyttere551 20 37
11 9 Langved Jacobsen Emil Tønsb Tønsberg & Omegn Bueskyttere567 27 31
12 10 Toth Gabor Sande Sandefjord Bueskyttere564 26 32
13 13 Vaagsbø Jostein Tønsb Tønsberg & Omegn Bueskyttere536 7 44
Compound 3
1 1 Johansen Jan-Åge Fredr Fredrikstad Bueskyttere547 18 39
2 2 Kongsteien Rune Tønsb Tønsberg & Omegn Bueskyttere496 5 33
Compound 4
1 2 Isnes Oda Tønsb Tønsberg & Omegn Bueskyttere558 18 39
2 1 Kjensli Rebekka Lille Lillestrøm & Omegn Bueskyttere563 24 35
3 3 Jensen Per Emil Fredr Fredrikstad Bueskyttere453 6 19
4 4 Johannessen Maya Jinyao Hamer Tønsb Tønsberg & Omegn Bueskyttere419 2 14
Compound 5
1 1 Askerud Noah Larvi Larvik Bueskyttere519 5 33
Felles 6
Chluba Josephine Tønsb Tønsberg & Omegn Bueskyttere
Instinktiv 1
1 1 Pedersen Roar Auli Sande Sandefjord Bueskyttere552 21 32
2 2 Hagerup Trond Lauge Laugen Bueskytterklubb513 12 22
3 3 Løvli Monica Grenl Grenland Bueskyttere475 5 12
4 4 Bøe Kjell Sande Sandefjord Bueskyttere469 6 17
5 6 Hagerup Kristin Lauge Laugen Bueskytterklubb425 2 13
6 5 Poulsson Nicolas Anton Grenl Grenland Bueskyttere464 6 16
6 7 Sundberg Cecilia Grenl Grenland Bueskyttere411 1 13
Langbue 1
1 1 Neergaard Knut Dramm Drammen Bueskyttere512 14 18
2 2 Børrud Tor Lille Lillestrøm & Omegn Bueskyttere464 10 14
Recurve 1
1 2 Hasthi Sander Thorbjørnsen Sarps Sarpsborg Bueskyttere577 42 15
2 1 Hagen Paul André Sande Sandefjord Bueskyttere586 46 14
3 3 Pettersen Anders Oslo Oslo Bueskyttere559 33 21
4 5 Refseth George Oslo Oslo Bueskyttere556 26 25
5 4 Roth Sander Sande Sandefjord Bueskyttere556 27 24
6 6 Gulland Maria Fredr Fredrikstad Bueskyttere553 20 33
7 9 Brueland Brigitte C.B. Sande Sandefjord Bueskyttere543 20 25
7 7 Fevang Laila Sande Sandefjord Bueskyttere550 26 23
9 10 Stabell Henrik Lille Lillestrøm & Omegn Bueskyttere524 22 18
9 11 Willassen Ole Petter Fredr Fredrikstad Bueskyttere523 22 20
9 8 Hillestad Katrine Stava Stavanger Bueskyttere550 23 26
Recurve 3
1 1 Johnsen Oliver Whinter Larvi Larvik Bueskyttere484 5 17
2 2 Londal Anette Oslo Oslo Bueskyttere291 3 2
Recurve 4
1 1 Hansen Tilde Wahl ASKIM Askim Bueskytterklubb550 24 27
2 2 Nordhagen-Martinsen Filip Ullen Ullensaker Bueskytterklubb547 29 27
3 3 Wraalsen Maren Grenl Grenland Bueskyttere455 7 12