Detaljer
Stevne-Id2018262
Dato29 Sep 2018
ArrangørLauge - Laugen Bueskytterklubb
StedVinstra
NavnHøstjakta dag 1
BeskrivelseNasjonalt stevne
Merknader
InvitasjonInvitasjon
ResultaterResultatliste - Individuelt Resultatliste - Individuelt
Resultatliste - Lag Resultatliste - Lag
Eliminasjon og finalerunden - Individuell plassering Kvalifiseringsrunde - Individuell Skyttere Klubb Totalt Gull X/9
Barebow 1
1 1 Standerholen Nina Andrea Lauge Laugen Bueskytterklubb407 19 6
2 2 Csakvari Orsolya Sande Sandefjord Bueskyttere358 11 3
3 3 Baller Frank Ås Ås Bueskyttere357 12 3
4 4 Sørlie Lars Marius SOLOR Solør Bueskyttere345 14 4
5 5 Storengen Stian Moss Moss Bueskyttere329 18 4
6 6 Halvorsen Tom Berge Bergen Bueskyttere329 12 5
7 7 Edvardsen Inger Fjelstad Hvale Hvaler IL - Bueskyttere314 8 2
8 8 Okon Zbigniew Hamar Hamar og Omegn Bueskyttere305 10 5
9 9 Fatland Ragnar Inge Oslo Oslo Bueskyttere300 8 3
10 10 Søgård Jørn Ronny SOLOR Solør Bueskyttere292 7 1
11 11 Kula Mesut Oslo Oslo Bueskyttere283 9 4
12 12 Lernons Henriksen Tina Helene Dramm Drammen Bueskyttere282 8 4
13 13 Hovland Jørn Dramm Drammen Bueskyttere276 4 1
14 14 Sjøtun Svein-Ole Lille Lillestrøm & Omegn Bueskyttere270 6 1
15 15 Selvik Linn-Therese Berge Bergen Bueskyttere258 7 1
16 16 Martinsen Øystein Oslo Oslo Bueskyttere244 4 0
17 17 Moinichen Brandtzaeg Janne Berge Bergen Bueskyttere239 4 1
Barebow 2
1 1 Elisenberg Rita Hamar Hamar og Omegn Bueskyttere288 5 0
Barebow 4
1 1 Okon Kasper Hamar Hamar og Omegn Bueskyttere257 7 1
2 2 Storengen Steinar Setten Moss Moss Bueskyttere240 5 2
Buejeger 1
1 1 Berg Lars SOLOR Solør Bueskyttere404 19 9
Compound 1
1 1 Øyen Eddie Asgeir Vidar Vidar Sportsklubben - Bueskyttergr.477 39 15
2 2 Melgård Svein Stian SOLOR Solør Bueskyttere451 34 19
3 3 Lillesæter Odd Lauge Laugen Bueskytterklubb444 33 13
4 4 Syversen Bjørn SOLOR Solør Bueskyttere431 27 10
5 5 Ament Milos Hamar Hamar og Omegn Bueskyttere408 23 8
6 6 Holte Ole Jørgen Berge Bergen Bueskyttere403 25 13
7 7 Toth Gabor Sande Sandefjord Bueskyttere360 19 6
8 8 Svensen June Lille Lillestrøm & Omegn Bueskyttere349 17 8
9 9 Nyeggen Kai Skrei Skreia IL - Bueskyttere335 12 4
Compound 2
1 1 Rønne Gøran Oslo Oslo Bueskyttere448 31 11
Felles 6
Rønne Jørgen Martin Oslo Oslo Bueskyttere
Instinktiv 1
1 1 Klåpbakken Ola Lauge Laugen Bueskytterklubb394 16 5
2 2 Olufsen Bjørn Iver SOLOR Solør Bueskyttere374 16 4
3 3 Amundsen Lars Erik HEGIL H.E.G. IL - Bueskyttergruppe371 17 5
4 4 Bryne Rolf Inge Krist Kristiansand Bueskyttere360 13 5
5 5 Huse Ingunn Harøy Harøy Bogeskytarlag359 11 3
6 6 Haldorhamn Hilde Marie Dramm Drammen Bueskyttere347 9 7
7 7 Huse Rikard Harøy Harøy Bogeskytarlag345 11 3
8 8 Kolstad Wiktor LAND Land Bueskytterklubb334 13 4
9 9 Hagerup Trond Lauge Laugen Bueskytterklubb333 14 3
10 10 Messenlien Pål Lillh Lillehammer Bueskytterklubb330 16 4
11 11 Sagmoen Trond Håkon Olaussen LAND Land Bueskytterklubb318 5 2
12 12 Hellwig Sven Molde Molde Bueskyttere308 9 5
13 13 Utgaard Roy SOLOR Solør Bueskyttere307 13 1
14 14 Fyrun Aud Mari Brimi Dramm Drammen Bueskyttere298 11 0
15 15 Hermansson Svein Lauge Laugen Bueskytterklubb298 6 2
16 16 Odden Asle Morten LAND Land Bueskytterklubb291 7 2
17 17 Albertsen John Øyvind Lillh Lillehammer Bueskytterklubb290 7 0
18 18 Foseid Leif SOLOR Solør Bueskyttere288 4 0
19 19 Jensen Arne Lillh Lillehammer Bueskytterklubb283 1 1
20 20 Schiele Laura Lillh Lillehammer Bueskytterklubb274 9 1
21 21 Hagerup Kristin Lauge Laugen Bueskytterklubb263 4 1
22 22 Bukkvoll Olav HEGIL H.E.G. IL - Bueskyttergruppe251 8 5
23 23 Russell Roberts Eirik Dramm Drammen Bueskyttere227 5 3
24 24 Sandø Grete Harøy Harøy Bogeskytarlag211 1 1
25 25 Ophus Lene Malin HEGIL H.E.G. IL - Bueskyttergruppe208 3 2
26 26 Svendsen Renée M. HEGIL H.E.G. IL - Bueskyttergruppe193 2 0
Instinktiv 2
1 1 Hansen Lars Thomas Oslo Oslo Bueskyttere350 13 5
2 2 Nordviken Ivar Skrei Skreia IL - Bueskyttere345 11 5
3 3 Godtlund Sørlie Heidi Merete SOLOR Solør Bueskyttere301 10 1
4 4 Manou Hellem Anja Lillh Lillehammer Bueskytterklubb290 9 4
5 5 Badendyck Vilde Oslo Oslo Bueskyttere252 6 2
6 6 Findebotten Lajla Dramm Drammen Bueskyttere244 8 3
7 7 Sandburg Kerstin Lillh Lillehammer Bueskytterklubb242 7 3
8 8 Nyeggen Irene Grace Skrei Skreia IL - Bueskyttere242 6 0
Instinktiv 4
1 1 Høstmælingen Einar Lillh Lillehammer Bueskytterklubb219 5 2
3 3 Russell Roberts Ina Kristin Dramm Drammen Bueskyttere206 3 2
4 4 Sandburg Kari Lillh Lillehammer Bueskytterklubb98 0 0
Instinktiv 5
1 1 Bekkos Magnus HEGIL H.E.G. IL - Bueskyttergruppe310 4 2
2 2 Russell Roberts Eline Dramm Drammen Bueskyttere190 1 1
Langbue 1
1 1 Neergaard Knut Dramm Drammen Bueskyttere356 12 2
2 2 Sandøy Surowiec Åshild Harøy Harøy Bogeskytarlag284 10 4
3 3 Børrud Tor Lille Lillestrøm & Omegn Bueskyttere274 5 0
4 4 Økern Harald Lille Lillestrøm & Omegn Bueskyttere251 4 1
5 5 Koloske Jens Tustn Tustna IL - Bueskyttergruppe248 1 0
6 6 Finnøy Iris Harøy Harøy Bogeskytarlag197 2 0
7 7 Brendhaugen Kristen Lauge Laugen Bueskytterklubb177 2 1
8 8 Huse Kjell Håvar Harøy Harøy Bogeskytarlag167 1 1
Langbue 2
1 1 Russell Roberts Solveig Dramm Drammen Bueskyttere278 7 1
Recurve 2
1 1 Trøen Espen Lillh Lillehammer Bueskytterklubb347 11 4
2 2 Grosberghaugen Jon Olav Hamar Hamar og Omegn Bueskyttere302 6 1
Recurve 4
1 1 Grosberghaugen Jonas Hamar Hamar og Omegn Bueskyttere396 21 4