Detaljer
Stevne-Id2018263
Dato30 Sep 2018
ArrangørLauge - Laugen Bueskytterklubb
StedVinstra
NavnHøstjakta dag 2
BeskrivelseNasjonalt stevne
Merknader
InvitasjonInvitasjon
ResultaterResultatliste - Individuelt Resultatliste - Individuelt
Resultatliste - Lag Resultatliste - Lag
Eliminasjon og finalerunden - Individuell plassering Kvalifiseringsrunde - Individuell Skyttere Klubb Totalt Gull X/9
Barebow 1
1 1 Standerholen Nina Andrea Lauge Laugen Bueskytterklubb388 16 8
2 2 Baller Frank Ås Ås Bueskyttere380 18 4
3 3 Sørlie Lars Marius SOLOR Solør Bueskyttere370 19 4
4 4 Halvorsen Tom Berge Bergen Bueskyttere340 15 2
5 5 Storengen Stian Moss Moss Bueskyttere331 12 4
6 6 Søgård Jørn Ronny SOLOR Solør Bueskyttere325 8 5
7 7 Hovland Jørn Dramm Drammen Bueskyttere323 16 6
8 8 Okon Zbigniew Hamar Hamar og Omegn Bueskyttere316 8 2
9 9 Edvardsen Inger Fjelstad Hvale Hvaler IL - Bueskyttere314 7 4
10 10 Csakvari Orsolya Sande Sandefjord Bueskyttere312 8 3
11 11 Sjøtun Svein-Ole Lille Lillestrøm & Omegn Bueskyttere303 9 4
12 12 Moinichen Brandtzaeg Janne Berge Bergen Bueskyttere300 8 2
13 13 Fatland Ragnar Inge Oslo Oslo Bueskyttere278 6 0
14 14 Lernons Henriksen Tina Helene Dramm Drammen Bueskyttere266 4 1
15 15 Kula Mesut Oslo Oslo Bueskyttere266 3 0
16 16 Martinsen Øystein Oslo Oslo Bueskyttere256 7 2
Barebow 2
1 1 Elisenberg Rita Hamar Hamar og Omegn Bueskyttere264 3 0
Barebow 4
1 1 Okon Kasper Hamar Hamar og Omegn Bueskyttere260 5 2
2 2 Storengen Steinar Setten Moss Moss Bueskyttere233 5 2
Buejeger 1
1 1 Thorkildsen Ernst SOLOR Solør Bueskyttere443 31 14
3 3 Berg Lars SOLOR Solør Bueskyttere424 23 9
Compound 1
1 1 Øyen Eddie Asgeir Vidar Vidar Sportsklubben - Bueskyttergr.485 40 21
2 2 Syversen Bjørn SOLOR Solør Bueskyttere455 32 13
3 3 Lillesæter Odd Lauge Laugen Bueskytterklubb450 33 12
4 4 Melgård Svein Stian SOLOR Solør Bueskyttere441 28 13
5 5 Toth Gabor Sande Sandefjord Bueskyttere418 24 11
6 6 Ament Milos Hamar Hamar og Omegn Bueskyttere414 21 7
Instinktiv 1
1 1 Bryne Rolf Inge Krist Kristiansand Bueskyttere406 20 9
2 2 Olufsen Bjørn Iver SOLOR Solør Bueskyttere380 22 5
3 3 Hellwig Sven Molde Molde Bueskyttere371 14 3
4 4 Amundsen Lars Erik HEGIL H.E.G. IL - Bueskyttergruppe352 10 4
5 5 Haldorhamn Hilde Marie Dramm Drammen Bueskyttere347 8 2
6 6 Hagerup Trond Lauge Laugen Bueskytterklubb342 10 4
7 7 Schiele Laura Lillh Lillehammer Bueskytterklubb320 12 5
8 8 Messenlien Pål Lillh Lillehammer Bueskytterklubb317 7 5
9 9 Utgaard Roy SOLOR Solør Bueskyttere315 16 2
10 10 Huse Ingunn Harøy Harøy Bogeskytarlag313 6 4
11 11 Hermansson Svein Lauge Laugen Bueskytterklubb312 6 3
12 12 Fyrun Aud Mari Brimi Dramm Drammen Bueskyttere311 9 4
13 13 Huse Rikard Harøy Harøy Bogeskytarlag309 9 1
14 14 Albertsen John Øyvind Lillh Lillehammer Bueskytterklubb301 8 3
15 15 Lien Liv Lauge Laugen Bueskytterklubb295 9 1
16 16 Foseid Leif SOLOR Solør Bueskyttere291 5 2
17 17 Sagmoen Trond Håkon Olaussen LAND Land Bueskytterklubb289 5 1
18 18 Russell Roberts Eirik Dramm Drammen Bueskyttere281 5 3
19 19 Hagerup Kristin Lauge Laugen Bueskytterklubb260 6 0
20 20 Svendsen Renée M. HEGIL H.E.G. IL - Bueskyttergruppe259 7 1
21 21 Ophus Lene Malin HEGIL H.E.G. IL - Bueskyttergruppe255 5 4
22 22 Alm Morten Lillh Lillehammer Bueskytterklubb234 8 3
23 23 Bukkvoll Olav HEGIL H.E.G. IL - Bueskyttergruppe212 5 2
24 24 Sandø Grete Harøy Harøy Bogeskytarlag203 4 1
Instinktiv 2
1 1 Nordviken Ivar Skrei Skreia IL - Bueskyttere355 16 3
2 2 Sagvold Bjørnar Førde Førde Bogeskyttarklubb316 10 4
3 3 Hansen Lars Thomas Oslo Oslo Bueskyttere315 5 2
4 4 Sandburg Kerstin Lillh Lillehammer Bueskytterklubb239 2 0
5 5 Badendyck Vilde Oslo Oslo Bueskyttere235 5 3
6 6 Findebotten Lajla Dramm Drammen Bueskyttere225 3 0
Instinktiv 4
1 1 Russell Roberts Ina Kristin Dramm Drammen Bueskyttere228 5 2
2 2 Sandburg Kari Lillh Lillehammer Bueskytterklubb113 1 0
Instinktiv 5
1 1 Bekkos Magnus HEGIL H.E.G. IL - Bueskyttergruppe241 6 1
2 2 Russell Roberts Eline Dramm Drammen Bueskyttere221 4 1
Langbue 1
1 1 Neergaard Knut Dramm Drammen Bueskyttere290 9 2
2 2 Brendhaugen Kristen Lauge Laugen Bueskytterklubb260 5 1
3 3 Koloske Jens Tustn Tustna IL - Bueskyttergruppe252 3 1
4 4 Finnøy Iris Harøy Harøy Bogeskytarlag212 3 1
5 5 Huse Kjell Håvar Harøy Harøy Bogeskytarlag203 5 1
6 6 Sandøy Surowiec Åshild Harøy Harøy Bogeskytarlag193 3 0
Langbue 2
1 1 Russell Roberts Solveig Dramm Drammen Bueskyttere283 7 3
Recurve 2
1 1 Trøen Espen Lillh Lillehammer Bueskytterklubb343 13 4
2 2 Grosberghaugen Jon Olav Hamar Hamar og Omegn Bueskyttere298 7 1
Recurve 4
1 1 Grosberghaugen Jonas Hamar Hamar og Omegn Bueskyttere363 11 1