Detaljer
Stevne-Id2018320
Dato25 Nov 2018
ArrangørVIGRA - Vigra IL - Bueskyttere
StedVigrahallen
NavnNovemberstevne
BeskrivelseNasjonalt stevne
Merknader
InvitasjonInvitasjon
ResultaterResultatliste - Individuelt Resultatliste - Individuelt
Resultatliste - Lag Resultatliste - Lag
Eliminasjon og finalerunden - Individuell plassering Eliminasjon og finalerunden - Individuell plassering
Kvalifiseringsrunde - Individuell Kvalifiseringsrunde - Individuell
Eliminasjon & finalerunder - individuelt oppsett Eliminasjon & finalerunder - individuelt oppsett
Eliminasjon og finalerunden - Individuell plassering Kvalifiseringsrunde - Individuell Skyttere Klubb Totalt Gull X/9
Barebow 1
1 1 Roald Karl Petter VIGRA Vigra IL - Bueskyttere258 7 10
Barebow 2
1 1 Tomta Gjermund VIGRA Vigra IL - Bueskyttere247 6 5
2 2 Andersen Morten Ålesu Ålesund Bueskytterklubb 218 3 5
Instinktiv 1
1 2 Huse Rikard Harøy Harøy Bogeskytarlag254 4 15
2 1 Huse Ingunn Harøy Harøy Bogeskytarlag257 7 8
Langbue 1
1 1 Fagerheim Inge VIGRA Vigra IL - Bueskyttere247 7 7
2 2 Langeland Odd Arne Ålesu Ålesund Bueskytterklubb 246 3 14
3 3 Støbakk Knut VIGRA Vigra IL - Bueskyttere233 3 9
4 4 Huse Kjell Håvar Harøy Harøy Bogeskytarlag227 4 6
5 5 Langdal Tone Hunde Hundeidvik IL - Bueskyttergruppe166 0 4
6 6 Zickau Stephanie VIGRA Vigra IL - Bueskyttere163 1 3
Langbue 5
1 1 Langeland Kamilla Ålesu Ålesund Bueskytterklubb 147 0 0
Recurve 1
1 1 Roth Sander Sande Sandefjord Bueskyttere273 11 12
2 2 Roald Magnus Lagabø VIGRA Vigra IL - Bueskyttere254 6 11
Recurve 2
1 3 Fagerheim August Brian Hagen VIGRA Vigra IL - Bueskyttere152 0 5
2 1 Roald Ole Marius VIGRA Vigra IL - Bueskyttere236 3 8
3 4 Synnes Isak Husevåg VIGRA Vigra IL - Bueskyttere147 1 3
4 2 Gundersen Michael VIGRA Vigra IL - Bueskyttere218 3 3
Recurve 3
1 1 Welle Carl Morten Hunde Hundeidvik IL - Bueskyttergruppe190 1 3
Recurve 4
1 1 Blindheimsvik Ida Linnea VIGRA Vigra IL - Bueskyttere280 16 8
2 2 Roald Sigurd Nikolaisen VIGRA Vigra IL - Bueskyttere237 3 11
3 3 Hermansen Kasper VIGRA Vigra IL - Bueskyttere225 4 4
Recurve 5
1 1 Olsvik Lysander Ålesu Ålesund Bueskytterklubb 226 0 0
2 2 Andreassen Alette Bangor Ålesu Ålesund Bueskytterklubb 157 0 0