Detaljer
Stevne-Id2018359
Dato14 Dec 2018
ArrangørUllen - Ullensaker Bueskytterklubb
StedMogreina, Ullensaker
NavnKveldscup
MerknaderHoveddommer: Ketil Mosbakk
Kun klasse 1-4 alle buetyper. (18 meter).
Premiering på siste kveldscup for sesongen.
InvitasjonInvitasjon
ResultaterResultatliste - Individuelt Resultatliste - Individuelt
Resultatliste - Lag Resultatliste - Lag
Eliminasjon og finalerunden - Individuell plassering Kvalifiseringsrunde - Individuell Skyttere Klubb Totalt Gull X/9
Barebow 2
1 1 Hauge Carl Erik SøRUM Sørumsand IF - Bueskyttergruppe246 2 14
Compound 2
1 1 Ament Milos Hamar Hamar og Omegn Bueskyttere272 7 18
2 2 Johannessen Elisabeth Ullen Ullensaker Bueskytterklubb264 4 16
Instinktiv 1
1 1 Rundhaug Ole Joar Hamar Hamar og Omegn Bueskyttere232 5 6
2 2 Evang Jan Marius Ullen Ullensaker Bueskytterklubb197 2 4
3 3 Espe Berit Ullen Ullensaker Bueskytterklubb122 0 1
Langbue 1
1 1 Børrud Tor Lille Lillestrøm & Omegn Bueskyttere226 3 7
2 2 Hviding Roy Finst Finstadbru Bueskyttere223 2 9
3 3 Ripsrud Bjørg Eva Hamar Hamar og Omegn Bueskyttere199 2 5
4 4 Johannessen Janne SøRUM Sørumsand IF - Bueskyttergruppe145 2 2
Recurve 1
1 1 Burhol Simen S. Lille Lillestrøm & Omegn Bueskyttere290 21 8
2 2 Bentestuen Eirik Lille Lillestrøm & Omegn Bueskyttere279 15 9
3 3 Refseth George Oslo Oslo Bueskyttere268 9 13
4 4 Vik-Strandli Pål Ullen Ullensaker Bueskytterklubb258 9 9
5 5 Stabell Henrik Lille Lillestrøm & Omegn Bueskyttere255 5 12
Recurve 2
1 1 Mosbakk Ketil Ullen Ullensaker Bueskytterklubb274 10 14
2 2 Østengen Vik-Strandli Hedvig Martine Ullen Ullensaker Bueskytterklubb259 4 16
3 3 Johannessen Birger Ullen Ullensaker Bueskytterklubb254 6 9
4 4 Moldenhauer Manfred Lille Lillestrøm & Omegn Bueskyttere253 6 7
5 5 Lønn Vidar Ullen Ullensaker Bueskytterklubb250 3 12
6 6 Baginski Linda J Lille Lillestrøm & Omegn Bueskyttere214 3 5
Recurve 3
1 1 Amundsen Sveinung Ullen Ullensaker Bueskytterklubb261 8 12
2 2 Grime Lars Erik Ullen Ullensaker Bueskytterklubb246 5 7
3 3 Mosbakk Gyda Ullen Ullensaker Bueskytterklubb245 6 5
4 4 Grosberghaugen Jon Olav Hamar Hamar og Omegn Bueskyttere227 3 5
5 5 Sørhagen Trine Ullen Ullensaker Bueskytterklubb206 1 6
Recurve 4
1 1 Nordhagen-Martinsen Filip Ullen Ullensaker Bueskytterklubb282 13 16
2 2 Grosberghaugen Jonas Hamar Hamar og Omegn Bueskyttere272 7 14
3 3 Evang Sara Ullen Ullensaker Bueskytterklubb225 5 5
4 4 Fjeldheim Oda Emilie Ullen Ullensaker Bueskytterklubb219 3 5
5 5 Fjeldheim Ragne Marie Ullen Ullensaker Bueskytterklubb203 1 6
6 6 Bergundhaugen Bakkemo Rebekka Ullen Ullensaker Bueskytterklubb187 2 3