Detaljer
Stevne-Id2018364
Dato 8 Feb 2019
ArrangørUllen - Ullensaker Bueskytterklubb
StedMogreina, Ullensaker
NavnKveldscup
MerknaderHoveddommer: Ketil Mosbakk
Kun klasse 1-4 alle buetyper. (18 meter).
Premiering på siste kveldscup for sesongen.
InvitasjonInvitasjon
ResultaterResultatliste - Individuelt Resultatliste - Individuelt
Resultatliste - Lag Resultatliste - Lag
Eliminasjon og finalerunden - Individuell plassering Kvalifiseringsrunde - Individuell Skyttere Klubb Totalt Gull X/9
Barebow 2
1 1 Hauge Carl Erik SøRUM Sørumsand IF - Bueskyttergruppe265 7 13
2 2 Elisenberg Rita Hamar Hamar og Omegn Bueskyttere246 9 5
3 3 Dønnum Jan Egli Ullen Ullensaker Bueskytterklubb198 1 5
Barebow 4
1 1 Grosberghaugen Stina Hamar Hamar og Omegn Bueskyttere148 0 3
Compound 3
1 1 Aarmo Stig SøRUM Sørumsand IF - Bueskyttergruppe261 4 21
Instinktiv 1
1 1 Fjeldheim Ola Ullen Ullensaker Bueskytterklubb179 1 4
2 2 Evang Jan Marius Ullen Ullensaker Bueskytterklubb172 0 5
3 3 Espe Berit Ullen Ullensaker Bueskytterklubb150 2 1
Langbue 1
1 1 Børrud Tor Lille Lillestrøm & Omegn Bueskyttere224 5 6
2 2 Hviding Roy Finst Finstadbru Bueskyttere218 3 11
3 3 Ripsrud Bjørg Eva Hamar Hamar og Omegn Bueskyttere188 1 4
4 4 Johannessen Janne SøRUM Sørumsand IF - Bueskyttergruppe134 1 2
Recurve 1
1 1 Pettersen Anders Oslo Oslo Bueskyttere270 8 16
2 2 Aarhaug Jørgen SøRUM Sørumsand IF - Bueskyttergruppe260 10 11
3 3 Refseth George Oslo Oslo Bueskyttere260 10 10
Recurve 2
1 1 Mosbakk Ketil Ullen Ullensaker Bueskytterklubb278 16 7
2 2 Grosberghaugen Jonas Hamar Hamar og Omegn Bueskyttere269 10 11
3 3 Johannessen Birger Ullen Ullensaker Bueskytterklubb261 9 9
4 4 Østengen Vik-Strandli Hedvig Martine Ullen Ullensaker Bueskytterklubb258 9 7
5 5 Moldenhauer Manfred Lille Lillestrøm & Omegn Bueskyttere256 8 10
6 6 Lønn Vidar Ullen Ullensaker Bueskytterklubb255 6 9
7 7 Østengen Vik-Strandli Maria Kristina Ullen Ullensaker Bueskytterklubb249 7 8
8 8 Grøv Gunnar H. Ullen Ullensaker Bueskytterklubb243 5 8
9 9 Amundsen Sveinung Ullen Ullensaker Bueskytterklubb241 4 8
10 10 Mosbakk Gyda Ullen Ullensaker Bueskytterklubb174 1 3
Recurve 3
1 1 Harveg Hans Petter Oslo Oslo Bueskyttere266 7 14
2 2 Olsen Leif Ansgar Lille Lillestrøm & Omegn Bueskyttere260 6 11
3 3 Grime Lars Erik Ullen Ullensaker Bueskytterklubb257 5 12
4 4 Sørhagen Trine Ullen Ullensaker Bueskytterklubb231 4 8
5 5 Grosberghaugen Jon Olav Hamar Hamar og Omegn Bueskyttere216 1 4
6 6 Evang Sara Ullen Ullensaker Bueskytterklubb212 1 6
7 7 Gundersen Jan gunnar Ullen Ullensaker Bueskytterklubb195 1 4
Recurve 4
1 1 Nordhagen-Martinsen Filip Ullen Ullensaker Bueskytterklubb281 14 13
2 2 Fjeldheim Oda Emilie Ullen Ullensaker Bueskytterklubb232 5 6
3 3 Fjeldheim Ragne Marie Ullen Ullensaker Bueskytterklubb225 2 6
4 4 Bergundhaugen Bakkemo Rebekka Ullen Ullensaker Bueskytterklubb204 1 4
5 5 Braathen Fay Kristine Næss SøRUM Sørumsand IF - Bueskyttergruppe190 3 5
6 6 Vestvold Oliver Ullen Ullensaker Bueskytterklubb177 1 6
7 7 Aarmo Malika SøRUM Sørumsand IF - Bueskyttergruppe169 2 1