Detaljer
Stevne-Id2019003
Dato 5 jan. 2019
ArrangørSande - Sandefjord Bueskyttere
StedSandefjord Bueskytterhall
NavnNytt Årspila
BeskrivelseInternasjonalt stevne
Merknader
InvitasjonInvitasjon
ResultaterResultatliste - Individuelt Resultatliste - Individuelt
Resultatliste - Lag Resultatliste - Lag
Eliminasjon og finalerunden - Individuell plassering Kvalifiseringsrunde - Individuell Skyttere Klubb Totalt Gull X/9
Barebow Damer
1 1 Wraalsen Marthe Grenl Grenland Bueskyttere237 5 9
2 2 Csakvari Orsolya Sande Sandefjord Bueskyttere233 4 8
3 3 Standerholen Nina Andrea Lauge Laugen Bueskytterklubb161 0 2
Barebow Herrer
1 1 Berget Stig Gøran Sande Sandefjord Bueskyttere271 13 9
2 2 Bøe Terje Sande Sandefjord Bueskyttere263 5 17
3 3 Johnsen Frank Roger Larvi Larvik Bueskyttere252 10 5
4 4 Gran Anders Tønsb Tønsberg & Omegn Bueskyttere251 9 6
5 5 Wraalsen Morten Grenl Grenland Bueskyttere249 7 7
6 6 Solhaug Simon Tønsb Tønsberg & Omegn Bueskyttere206 4 4
Barebow Rekrutt
1 1 Amble Alexander Dramm Drammen Bueskyttere200 2 1
Compound Herrer
2 2 Faugstad Anders Klepp Klepp Bueskyttere296 26 4
3 3 Lislevand Sunniva Klepp Klepp Bueskyttere294 24 6
4 4 Isnes Trym Tønsb Tønsberg & Omegn Bueskyttere287 17 13
5 5 Westby Frank Sande Sandefjord Bueskyttere286 17 12
6 6 Tveiten Bjørn Orsteen Dramm Drammen Bueskyttere286 16 14
7 7 Rogstad Marius Sverr Sverresborg Bueskyttere283 14 15
8 8 Albrigtsen Gøran Tønsb Tønsberg & Omegn Bueskyttere281 12 17
9 9 Svensen June Lille Lillestrøm & Omegn Bueskyttere280 11 18
10 10 Makassiouk Yuri VIGRA Vigra IL - Bueskyttere280 10 20
11 11 Toth Gabor Sande Sandefjord Bueskyttere276 9 18
12 12 Sandvik Jan Olav Lille Lillestrøm & Omegn Bueskyttere273 5 23
13 13 Tveiten Lene Orsteen Dramm Drammen Bueskyttere267 3 20
14 14 Ohrt Sigurd Tønsb Tønsberg & Omegn Bueskyttere112 0 5
Compound Herrer Junior
1 1 Langved Jacobsen Emil Tønsb Tønsberg & Omegn Bueskyttere283 13 17
2 2 Vaagsbø Jostein Tønsb Tønsberg & Omegn Bueskyttere271 6 20
3 3 Linde-Nielsen Erik Dramm Drammen Bueskyttere253 3 15
Compound Rekrutt Jenter
1 1 Isnes Oda Tønsb Tønsberg & Omegn Bueskyttere281 11 19
2 2 Kjensli Rebekka Lille Lillestrøm & Omegn Bueskyttere279 10 19
Instinktiv Damer
1 1 Haldorhamn Hilde Marie Dramm Drammen Bueskyttere243 5 4
2 2 Hagerup Kristin Lauge Laugen Bueskytterklubb211 2 9
3 3 Sundberg Cecilia Grenl Grenland Bueskyttere202 2 4
4 4 Fyrun Aud Mari Brimi Dramm Drammen Bueskyttere185 2 4
Instinktiv Herrer
1 1 Hagerup Trond Lauge Laugen Bueskytterklubb244 7 6
2 2 Russell Roberts Eirik Dramm Drammen Bueskyttere244 6 6
3 3 Poulsson Nicolas Anton Grenl Grenland Bueskyttere239 6 8
Langbue Damer
1 1 Kouzguinova Lidia VIGRA Vigra IL - Bueskyttere273 9 16
Recurve Herrer
1 1 Hagen Paul André Sande Sandefjord Bueskyttere290 21 8
3 3 Raphaug Petter Sverr Sverresborg Bueskyttere277 12 14
4 4 Hillestad Katrine Stava Stavanger Bueskyttere277 12 13
5 5 Roth Sander Sande Sandefjord Bueskyttere275 15 13
6 6 Fevang Laila Sande Sandefjord Bueskyttere271 10 13
7 7 Nordmelan Ragnhild Lille Lillestrøm & Omegn Bueskyttere258 8 7
8 8 Stabell Henrik Lille Lillestrøm & Omegn Bueskyttere253 6 8
9 9 Gaasholt Steinar Sande Sandefjord Bueskyttere250 5 8
10 10 Fagerheim August Brian Hagen VIGRA Vigra IL - Bueskyttere241 7 6
Recurve Rekrutt Gutter
1 1 Hansen Inger Margrethe Tønsb Tønsberg & Omegn Bueskyttere261 4 11
2 2 Blindheimsvik Ida Linnea VIGRA Vigra IL - Bueskyttere259 5 12
3 3 Makassiouk Maxim VIGRA Vigra IL - Bueskyttere238 3 8
4 4 Wraalsen Maren Grenl Grenland Bueskyttere222 2 4