Competition Detail
Competition Code2019020
Date16 mars 2019
OrganizerVIGRA - Vigra IL - Bueskyttere
PlaceVigrahallen
NameRegions Mesterskap 2019
DescriptionRegionalt mesterskap
NotesVi vil legge tilrette for at de under rekruttnivå også kan skyte ved siden av stevnet.
Invitation PackageInvitation Package
Competition ResultsDivision/Class rank Division/Class rank
Division/Class Team rank Division/Class Team rank
Final rank Final rank
Qualification rank Qualification rank
Grids Grids
Final rank Qualification rank Archer Club Total Golds X/Nines
Barebow Damer
3 5 Skodje Cecilie VIGRA Vigra IL - Bueskyttere283 1 2
Barebow Herrer
2 1 Jensen Rune Vestn Vestnes Bueskyttere481 12 14
Barebow Herrer 50
4 3 Width Jon Henning Tustn Tustna IL - Bueskyttergruppe422 2 12
Barebow Herrer
1 2 Tomta Gjermund VIGRA Vigra IL - Bueskyttere461 8 11
5 4 Andersen Morten Ålesu Ålesund Bueskytterklubb 398 5 11
Barebow Rekrutt
1 1 Andreassen Alette Bangor Ålesu Ålesund Bueskytterklubb 463 7 12
2 2 Jensen Magnus Vestn Vestnes Bueskyttere309 2 4
Compound Herrer
1 3 Haugseth Robin Yrjar Yrjar IL - Bueskyttergruppa578 38 22
2 4 Hjelanes Odd Kjetil Tustn Tustna IL - Bueskyttergruppe573 33 27
3 1 Haugseth Mads Yrjar Yrjar IL - Bueskyttergruppa594 54 6
4 2 Jenssen Håkon Yrjar Yrjar IL - Bueskyttergruppa581 41 19
5 6 Makassiouk Yuri VIGRA Vigra IL - Bueskyttere563 23 37
6 8 Mørk Odd Martin Loen Loen IL - Bogeskyttergruppa552 19 35
7 5 Vaitelis Saulus VIGRA Vigra IL - Bueskyttere564 24 36
8 10 Nordeng Ståle Sverr Sverresborg Bueskyttere533 13 40
9 7 Rogstad Marius Sverr Sverresborg Bueskyttere562 22 38
10 11 Jønsson Leif Loen Loen IL - Bogeskyttergruppa518 6 39
11 9 Rye Bjørn-Erik VIGRA Vigra IL - Bueskyttere539 17 29
Instinktiv Damer
2 1 Huse Ingunn Harøy Harøy Bogeskytarlag521 16 19
Instinktiv Herrer 50
3 3 Hellwig Sven Molde Molde Bueskyttere481 11 15
4 4 Brusdal Bjørn Harøy Harøy Bogeskytarlag439 8 8
Instinktiv Herrer Junior
1 2 Huse Rikard Harøy Harøy Bogeskytarlag504 13 20
Langbue Damer
1 1 Kouzguinova Lidia VIGRA Vigra IL - Bueskyttere493 10 17
2 2 Zickau Stephanie VIGRA Vigra IL - Bueskyttere387 6 5
3 3 Langdal Tone Hunde Hundeidvik IL - Bueskyttergruppe374 1 6
Langbue Herrer
1 1 Neergaard Knut Dramm Drammen Bueskyttere532 20 24
2 2 Langeland Odd Arne Ålesu Ålesund Bueskytterklubb 492 13 16
3 3 Huse Kjell Håvar Harøy Harøy Bogeskytarlag444 5 12
4 4 Rørvik Per Bjørn VIGRA Vigra IL - Bueskyttere394 2 10
Recurve Damer
1 1 Alden-Håøy Berit Randi Førde Førde Bogeskyttarklubb518 11 25
2 3 Skamsar Lillian Sverr Sverresborg Bueskyttere356 2 9
3 2 Myhre Linda Ålesu Ålesund Bueskytterklubb 411 4 13
Recurve Herrer
1 2 Hogrenning Jan Ove Loen Loen IL - Bogeskyttergruppa570 34 22
2 1 Spildrejorde Stian Sverr Sverresborg Bueskyttere573 38 17
3 6 Waagen Thomas Sverr Sverresborg Bueskyttere536 24 18
4 5 kvalheim vidar NORDF Ytre Nordfjord Bueskytterklubb538 21 23
5 7 Betten Trym GOMA Goma IL - Bueskyttergruppe530 14 29
6 4 Fet Kristian Hunde Hundeidvik IL - Bueskyttergruppe539 23 22
7 3 Raphaug Petter Sverr Sverresborg Bueskyttere541 22 22
8 8 Hansen Kjetil Vestn Vestnes Bueskyttere508 15 21
9 10 Laukeland Terje Førde Førde Bogeskyttarklubb497 7 20
10 11 Roald Ole Marius VIGRA Vigra IL - Bueskyttere475 7 17
11 13 Krapka Ladislav Loen Loen IL - Bogeskyttergruppa458 6 16
12 12 Aslaksen Geir Vestn Vestnes Bueskyttere472 6 18
13 9 Sekkelsten Jan Roar Førde Førde Bogeskyttarklubb500 10 22
14 14 Setnes Ole-Joachim Vestn Vestnes Bueskyttere393 2 12
15 15 Moen Jørn Loen Loen IL - Bogeskyttergruppa267 2 4
Recurve Kadett Gutter
1 2 Fagerheim August Brian Hagen VIGRA Vigra IL - Bueskyttere404 4 8
2 1 Decyk Jan Hunde Hundeidvik IL - Bueskyttergruppe418 2 15
3 3 Melchisedekow Lukasz Ålesu Ålesund Bueskytterklubb 395 6 8
Recurve Kadett Jenter
1 1 Flølo Herrevold Julie Loen Loen IL - Bogeskyttergruppa306 0 3
2 2 Loen Maren Loen Loen IL - Bogeskyttergruppa32 0 0
Recurve Rekrutt Gutter
1 1 Makassiouk Maxim VIGRA Vigra IL - Bueskyttere538 21 22
2 2 Roald Sigurd Nikolaisen VIGRA Vigra IL - Bueskyttere480 8 14
3 4 Høibakk Åge Hunde Hundeidvik IL - Bueskyttergruppe416 4 11
4 3 Hermansen Kasper VIGRA Vigra IL - Bueskyttere466 8 10
Recurve Rekrutt Jenter
1 1 Blindheimsvik Ida Linnea VIGRA Vigra IL - Bueskyttere553 23 28
2 2 Skamsar Enya Sverr Sverresborg Bueskyttere464 9 16
3 3 Gjelsvik Veslemøy Vestn Vestnes Bueskyttere427 2 11