Competition Detail
Competition Code2019026
Date22 juni 2019
23 juni 2019
OrganizerHarøy - Harøy Bogeskytarlag
PlaceHarøy
NameNorwegian Open 2019
DescriptionInternasjonalt stevne
NotesApprobert stevne på 30 mål lørdag,
Søndagen er ikke approbert, med ein runde i vikingstien med egne regler.
Invitation PackageInvitation Package
Competition ResultsDivision/Class rank Division/Class rank
Division/Class Team rank Division/Class Team rank
Final rank Final rank
Qualification rank Qualification rank
Grids Grids
Final rank Qualification rank Archer Club Total Golds X/Nines
Barebow Damer
1 1 Standerholen Nina Andrea Lauge Laugen Bueskytterklubb357 13 4
Barebow Herrer
1 3 Baller Frank Ås Ås Bueskyttere424 17 3
2 4 Johannessen Jens Erik Lauge Laugen Bueskytterklubb409 15 2
3 1 Sørlie Lars Marius SOLOR Solør Bueskyttere458 20 7
4 2 Røsok Nils Harøy Harøy Bogeskytarlag431 13 4
5 5 Madaus Christian Henrich Surna Surnadal IL - Bueskyttergruppe381 7 1
6 6 Ulstrup Isak Oslo Oslo Bueskyttere338 7 2
7 7 Torslett Hans Surna Surnadal IL - Bueskyttergruppe330 8 2
8 8 Fatland Ragnar Inge Oslo Oslo Bueskyttere328 6 1
9 9 Fjeldhaug Bjørn Otto Dramm Drammen Bueskyttere325 10 4
10 10 Martinsen Øystein Oslo Oslo Bueskyttere272 4 1
Compound Herrer
1 1 Rogstad Marius Sverr Sverresborg Bueskyttere440 20 7
Instinktiv Damer
1 1 Haldorhamn Hilde Marie Dramm Drammen Bueskyttere365 12 2
2 3 Huse Ingunn Harøy Harøy Bogeskytarlag320 7 1
3 4 Lien Liv Lauge Laugen Bueskytterklubb303 6 1
4 2 Schiele Laura Lillh Lillehammer Bueskytterklubb327 11 5
5 5 Hagerup Kristin Lauge Laugen Bueskytterklubb300 6 1
6 6 Sandø Grete Harøy Harøy Bogeskytarlag283 5 1
7 7 Badendyck Vilde Oslo Oslo Bueskyttere233 5 3
8 8 Nergaard Monicha HEGIL H.E.G. IL - Bueskyttergruppe213 3 1
9 9 Brendhaugen Solveig Lauge Laugen Bueskytterklubb207 5 0
Instinktiv Herrer
2 4 Storøien Bjørn Fjord Fjordane Bogeskytarlag431 20 4
3 2 Klåpbakken Ola Lauge Laugen Bueskytterklubb451 16 4
5 5 Sagvold Bjørnar Fjord Fjordane Bogeskytarlag405 12 3
6 6 Hellwig Sven Molde Molde Bueskyttere403 15 2
7 7 Amundsen Lars Erik HEGIL H.E.G. IL - Bueskyttergruppe397 9 5
8 8 Messenlien Pål Lillh Lillehammer Bueskytterklubb384 14 8
9 9 Hagerup Trond Lauge Laugen Bueskytterklubb380 9 5
10 10 Huse Rikard Harøy Harøy Bogeskytarlag362 8 2
11 11 Storøien Odin Fjord Fjordane Bogeskytarlag358 6 3
12 12 Huuse Gunnar Lillh Lillehammer Bueskytterklubb326 8 1
13 13 Valvåg Odd Atle Molde Molde Bueskyttere296 7 0
14 14 Bukkvoll Olav HEGIL H.E.G. IL - Bueskyttergruppe289 5 0
15 15 Salvesen Joachim Adrian HEGIL H.E.G. IL - Bueskyttergruppe281 6 1
16 16 Brusdal Bjørn Harøy Harøy Bogeskytarlag267 4 0
17 17 Myklebust Perry Harøy Harøy Bogeskytarlag245 6 1
19 19 Breivik Kim André Harøy Harøy Bogeskytarlag155 1 1
Langbue Damer
1 2 Finnøy Iris Harøy Harøy Bogeskytarlag276 6 2
2 1 Huuse Bente Lillh Lillehammer Bueskytterklubb307 9 1
3 4 Brusdal Magni Sandnes Harøy Harøy Bogeskytarlag198 6 3
4 3 Sandøy Surowiec Åshild Harøy Harøy Bogeskytarlag251 9 1
Langbue Herrer
1 3 Koloske Jens Molde Molde Bueskyttere325 9 3
2 4 Føynum Ståle Larvi Larvik Bueskyttere307 8 1
3 2 Langeland Odd Arne Ålesu Ålesund Bueskytterklubb 364 9 4
4 1 Pahlm Per Ivar Fjord Fjordane Bogeskytarlag381 6 3
5 5 Huse Kjell Håvar Harøy Harøy Bogeskytarlag293 9 3
6 6 Brendhaugen Kristen Lauge Laugen Bueskytterklubb234 1 0
7 7 Johansen Finn Larvi Larvik Bueskyttere189 2 1
9 9 Støbakk Knut VIGRA Vigra IL - Bueskyttere160 5 3