Competition Detail
Competition Code2019029
Date19 jan. 2019
OrganizerFANA - Fana Bueskytterklubb
PlaceUlsmåg skole
Name60 piler
DescriptionNasjonalt stevne
NotesHoveddommer Kjerstin Hoff
Invitation PackageInvitation Package
Competition ResultsDivision/Class rank Division/Class rank
Division/Class Team rank Division/Class Team rank
Final rank Qualification rank Archer Club Total Golds X/Nines
Barebow 1
1 1 Halvorsen Tom Berge Bergen Bueskyttere490 6 8
2 2 Moinichen Brandtzaeg Janne Berge Bergen Bueskyttere474 2 10
3 3 Hustveit Arthur FANA Fana Bueskytterklubb434 6 3
4 4 Kuntze Turid Anne FANA Fana Bueskytterklubb407 2 5
5 5 Gjertsen Bård Artur Berge Bergen Bueskyttere383 1 3
6 6 Basteson Kristine FANA Fana Bueskytterklubb305 0 1
Barebow 2
1 1 Hoelgaard Henrik Berge Bergen Bueskyttere459 4 5
2 2 Storesund Stian Berge Bergen Bueskyttere435 1 8
Barebow 4
1 1 Johannesen Kvalheim Nathalie Berge Bergen Bueskyttere382 2 3
Barebow 5
1 1 Storesund Benjamin Berge Bergen Bueskyttere394 1 5
Compound 1
1 1 Holte Ole Jørgen Berge Bergen Bueskyttere568 10 20
Compound 2
1 1 Schumann-Olsen Terje Berge Bergen Bueskyttere547 3 26
2 2 Hoff Victor FANA Fana Bueskytterklubb544 8 18
3 3 Hoff Kjerstin FANA Fana Bueskytterklubb540 4 20
4 4 Lilletvedt Solveig FANA Fana Bueskytterklubb524 6 16
5 5 Henriksen Eli Karin Dirdal FANA Fana Bueskytterklubb523 4 21
Compound 3
1 1 Bostad Marius Antero Salmi FANA Fana Bueskytterklubb534 2 24
2 2 Henriksen Steffen FANA Fana Bueskytterklubb532 6 17
Felles 6
Grinpukale Elizabete FANA Fana Bueskytterklubb
Instinktiv 1
1 1 Holmedal Hans Einar KVINN Kvinnherad Bogeskyttarklubb526 11 10
2 2 Bakke Terje KVINN Kvinnherad Bogeskyttarklubb524 8 10
3 3 Johnsen Frank KVINN Kvinnherad Bogeskyttarklubb513 5 13
4 4 Sagvold Bjørnar Førde Førde Bogeskyttarklubb475 6 7
5 5 Rusten Øystein KVINN Kvinnherad Bogeskyttarklubb427 1 4
6 6 Johannesen Erik Berge Bergen Bueskyttere367 4 3
Langbue 1
1 1 Johnsen Knut-Inge FANA Fana Bueskytterklubb447 3 9
Recurve 2
1 1 Hustveit Malin Bratlund FANA Fana Bueskytterklubb513 8 12
2 2 Sekkelsten Jan Roar Førde Førde Bogeskyttarklubb511 2 14
3 3 Orvedal Asbjørn Olav FANA Fana Bueskytterklubb494 7 7
5 5 Johansen Bettina Moberg FANA Fana Bueskytterklubb474 1 8
6 6 Andreassen Inge FANA Fana Bueskytterklubb451 5 6
7 7 Taranger Roy FANA Fana Bueskytterklubb430 2 4
Recurve 3
1 1 Brennesvik Asgeir Flakt Flaktveit IK - Bueskyttergruppe455 4 15
2 2 Sundsøy Tone Helen Førde Førde Bogeskyttarklubb434 5 5
Recurve 4
1 1 Tørresdal Even Nerheim FANA Fana Bueskytterklubb439 5 8
2 2 Asphaug Amalie Vikestrand FANA Fana Bueskytterklubb416 3 11
Recurve 5
1 1 Grinpukals Edvards FANA Fana Bueskytterklubb470 3 8