Detaljer
Stevne-Id2019060
Dato23 Jan 2019
ArrangørMoss - Moss Bueskyttere
StedBueskytterhallen, Østre Øre 3. 1523 Moss
NavnKråkestevne
BeskrivelseNasjonalt stevne
Merknader
InvitasjonInvitasjon
ResultaterResultatliste - Individuelt Resultatliste - Individuelt
Resultatliste - Lag Resultatliste - Lag
Eliminasjon og finalerunden - Individuell plassering Kvalifiseringsrunde - Individuell Skyttere Klubb Totalt Gull X/9
Barebow 2
1 1 Hauge Carl Erik SøRUM Sørumsand IF - Bueskyttergruppe494 11 18
2 2 Johansen Mathias Angvik Moss Moss Bueskyttere385 6 5
Barebow 4
1 1 Johansen Marie Angvik Moss Moss Bueskyttere291 2 3
Barebow 5
1 1 Solgaard Odin Andre Moss Moss Bueskyttere264 1 3
Compound 1
1 1 Johnsen Jon William Lille Lillestrøm & Omegn Bueskyttere579 39 21
2 2 Thorkildsen Ernst SOLOR Solør Bueskyttere553 18 38
3 3 Devold-Haagensen Stein SOLOR Solør Bueskyttere524 10 32
Compound 2
1 1 Hansen Kent William Sarps Sarpsborg Bueskyttere553 17 39
2 2 Johansen Jan-Åge Fredr Fredrikstad Bueskyttere545 10 45
Compound 3
1 1 Jensen Per Emil Fredr Fredrikstad Bueskyttere429 3 17
Compound 4
1 1 Magnussen-Uteng Benjamin Sarps Sarpsborg Bueskyttere482 1 23
Felles 6
Håland Ruben Chan Sarps Sarpsborg Bueskyttere
Pedersen Nathalie C. Schytte ASKIM Askim Bueskytterklubb
Langbue 1
1 1 Lauritsen Andreassen Daniel Moss Moss Bueskyttere507 12 24
2 2 Hansen Ulf Moss Moss Bueskyttere489 5 16
3 3 Christiansen Line Moss Moss Bueskyttere441 7 14
4 4 Johannessen Janne SøRUM Sørumsand IF - Bueskyttergruppe378 5 4
Recurve 1
1 1 Hasthi Sander Thorbjørnsen Sarps Sarpsborg Bueskyttere580 41 18
2 2 Gulland Maria Fredr Fredrikstad Bueskyttere559 29 23
3 3 Rusås Per-Olav Sarps Sarpsborg Bueskyttere554 28 21
Recurve 2
1 1 Rusås Martine Sarps Sarpsborg Bueskyttere539 21 24
2 2 Søgnen Bjørn Reinhardt EIDSV Eidsvoll Bueskyttere491 12 19
3 3 Ruud Bjørn Sarps Sarpsborg Bueskyttere489 7 19
4 4 Moe Børge Ås Ås Bueskyttere482 13 19
5 5 Baginski Linda J Lille Lillestrøm & Omegn Bueskyttere465 12 19
6 6 Aune Sander Espeseth ASKIM Askim Bueskytterklubb459 6 13
7 7 Lensebråten Kristine Sarps Sarpsborg Bueskyttere437 6 14
Recurve 3
1 1 Jensen Ronald Moss Moss Bueskyttere484 14 11
2 2 Sobocinski Marek Moss Moss Bueskyttere435 6 9
Recurve 4
1 1 Hansen Tilde Wahl ASKIM Askim Bueskytterklubb543 18 32
2 2 Borgaas Emil Sarps Sarpsborg Bueskyttere529 16 23
3 3 Olsen Adrian Wahlmann Sarps Sarpsborg Bueskyttere440 5 16
Recurve 5
1 1 Øren Constance Alexandra Simone Sarps Sarpsborg Bueskyttere429 3 4
2 2 Ekrann Jeppe Sarps Sarpsborg Bueskyttere423 2 7
3 3 Knutsen Christoffer ASKIM Askim Bueskytterklubb411 4 13