Competition Detail
Competition Code2019067
Date10 aug. 2019
OrganizerMoss - Moss Bueskyttere
PlaceNoreødegården, 1599 Moss
NameKråkestevne åpent KM
DescriptionRegionalt mesterskap
OptionsFinals
NotesHoveddommer Jan Erik Ellingsen
Åpent kretsmesterskap for Østfold Bueskytterkrets
720-runde med finaler, mesterskapsklasser + 5 og 6.

Endringer gjort 15. mai, iht. deres e-post til oss fra Stian Storengen av 13. mai.

mvh
NBF-kontoret
Stephen
Invitation PackageInvitation Package
Competition ResultsDivision/Class rank Division/Class rank
Division/Class Team rank Division/Class Team rank
Final rank Final rank
Final Team rank Final Team rank
Qualification rank Qualification rank
Qualification Team rank Qualification Team rank
Grids Grids
Team grids Team grids
Final rank Qualification rank Archer Club Total Golds X/Nines
Barebow Damer
1 3 Angvik Cicilie Moss Moss Bueskyttere511 4 0
2 1 Avdal Siw Caroline Hvale Hvaler IL - Bueskyttere564 7 1
3 4 Spange Inger Marie Moss Moss Bueskyttere375 0 0
4 2 Myrstad Veslemøy Lille Lillestrøm & Omegn Bueskyttere522 5 2
Barebow Herrer
1 1 Gjelseth Fred Arne Fredr Fredrikstad Bueskyttere606 12 3
2 3 Johansen Ole Jonny Moss Moss Bueskyttere552 4 1
3 2 Solgaard Jan Fredrik Moss Moss Bueskyttere553 4 0
4 4 Sortland Morten Hvale Hvaler IL - Bueskyttere534 7 3
5 5 Spange Frode Moss Moss Bueskyttere358 3 1
Barebow Kadett
1 1 Myrstad Nikolai Lille Lillestrøm & Omegn Bueskyttere575 12 4
2 2 Johansen Mathias Angvik Moss Moss Bueskyttere411 1 1
Barebow M Jenter
1 1 Sivertsen Lisa Sande Sandefjord Bueskyttere267 1 0
Barebow Rekrutt
1 2 Johansen Marie Angvik Moss Moss Bueskyttere460 1 0
2 1 Sivertsen Tobias Sande Sandefjord Bueskyttere477 1 0
Compound Herrer
1 2 Isnes Trym Tønsb Tønsberg & Omegn Bueskyttere679 36 16
2 1 Johnsen Jon William Lille Lillestrøm & Omegn Bueskyttere683 39 13
3 3 Langved Jacobsen Emil Tønsb Tønsberg & Omegn Bueskyttere634 18 6
4 4 Linde-Nielsen Erik Dramm Drammen Bueskyttere632 16 5
Compound Rekrutt Jenter
1 1 Isnes Oda Tønsb Tønsberg & Omegn Bueskyttere699 52 18
Instinktiv Herrer
1 1 Sjøstjern Svein ASKIM Askim Bueskytterklubb625 18 4
2 2 Pettersen Jon-Erik Fredr Fredrikstad Bueskyttere361 1 1
Langbue Damer
1 1 Vestlund Malin Victoria Moss Moss Bueskyttere513 5 0
2 2 Christiansen Line Moss Moss Bueskyttere468 7 1
Langbue Herrer
1 3 Hansen Ulf Moss Moss Bueskyttere593 8 2
2 1 Lauritsen Andreassen Daniel Moss Moss Bueskyttere622 14 2
3 2 Kvitnes Trond Moss Moss Bueskyttere599 10 1
4 4 Felde Rune Moss Moss Bueskyttere542 7 2
Recurve Damer
1 3 Gulland Maria Fredr Fredrikstad Bueskyttere563 7 2
2 1 Iversen Lisbeth Fredr Fredrikstad Bueskyttere586 7 3
3 2 Vestlund Lin Kristin Moss Moss Bueskyttere579 13 1
4 4 Nesøen Marthe Gangfløt Fredr Fredrikstad Bueskyttere360 1 0
Recurve Herrer
1 1 Hasthi Sander Thorbjørnsen Sarps Sarpsborg Bueskyttere621 17 6
2 3 Nilsen Magne Fredr Fredrikstad Bueskyttere581 12 4
3 2 Willassen Ole Petter Fredr Fredrikstad Bueskyttere585 9 3
4 4 Ruud Bjørn Sarps Sarpsborg Bueskyttere402 0 0
Recurve Herrer 50
1 1 Dalan Jan Arne Fredr Fredrikstad Bueskyttere585 10 1
Recurve M Jenter
1 1 Ekrann Jeppe Sarps Sarpsborg Bueskyttere624 17 7
2 2 Johansen Ludvik André Sarps Sarpsborg Bueskyttere447 4 0
Recurve Rekrutt Gutter
1 1 Borgaas Emil Sarps Sarpsborg Bueskyttere600 13 4
2 2 Søberg Sander Hvale Hvaler IL - Bueskyttere218 0 0
Recurve Rekrutt Jenter
1 2 Hansen Tilde Wahl ASKIM Askim Bueskytterklubb602 14 3
2 1 Hansen Inger Margrethe Tønsb Tønsberg & Omegn Bueskyttere640 17 3