Competition Detail
Competition Code2019073
Date24 aug. 2019
25 aug. 2019
OrganizerKVINN - Kvinnherad Bogeskyttarklubb
PlaceTveitedalen, Kvinnherad
NameNM 3D
DescriptionNorsk mesterskap
NotesResultater for 9-> etter rankingrunden søndag ligger her:
http://www.ianseo.net/TourData/2019/5835/resultat%20rankingrunde.pdf
Beste Klubb finnes her:
http://www.ianseo.net/TourData/2019/5835/beste%20klubb.pdf
Invitation PackageInvitation Package
Competition ResultsDivision/Class rank Division/Class rank
Division/Class Team rank Division/Class Team rank
Final rank Final rank
Final Team rank Final Team rank
Qualification rank Qualification rank
Qualification Team rank Qualification Team rank
Grids Grids
Team grids Team grids
Final rank Qualification rank Archer Club Total Golds X/Nines
Barebow Damer
1 1 Csakvari Orsolya Sande Sandefjord Bueskyttere370 15 7
2 2 Standerholen Nina Andrea Lauge Laugen Bueskytterklubb310 5 3
3 3 Møinichen Brandtzæg Janne Berge Bergen Bueskyttere308 12 3
4 5 Edvardsen Inger Fjelstad Hvale Hvaler IL - Bueskyttere262 5 1
5 4 Molvik Jeanette Berge Bergen Bueskyttere283 8 3
6 7 Kvalheim Engelsen Marianne Berge Bergen Bueskyttere171 2 0
7 6 Kuntze Turid Anne FANA Fana Bueskytterklubb201 3 2
Barebow Herrer
1 1 Bøe Terje Sande Sandefjord Bueskyttere397 19 12
2 7 Edvardsen Rune Hvale Hvaler IL - Bueskyttere325 7 1
3 3 Berget Stig Gøran Sande Sandefjord Bueskyttere372 19 8
4 6 Halvorsen Tom Berge Bergen Bueskyttere338 16 5
5 2 Sørlie Lars Marius SOLOR Solør Bueskyttere396 18 8
6 5 Baller Frank Ås Ås Bueskyttere341 13 3
7 8 Hoff Victor FANA Fana Bueskytterklubb323 14 4
8 4 Storengen Stian Moss Moss Bueskyttere344 12 5
9 9 Aaseth Torjus Lillh Lillehammer Bueskytterklubb282 7 3
10 10 Herlofsen Jack Krist Kristiansand Bueskyttere235 2 0
11 11 Eggesbø Hoover Elliot Berge Bergen Bueskyttere232 2 2
12 12 Storesund Stian Berge Bergen Bueskyttere218 5 2
13 13 Rui Helge Krist Kristiansand Bueskyttere171 8 1
14 14 Olsen Tor M. Krist Kristiansand Bueskyttere153 1 1
Barebow Rekrutt
1 1 Johannesen Kvalheim Nathalie Berge Bergen Bueskyttere265 7 1
Buejeger Buejeger
1 2 Thorkildsen Ernst SOLOR Solør Bueskyttere450 34 18
2 4 Erkinharju Taisto KVINN Kvinnherad Bogeskyttarklubb419 23 9
3 5 Soldal Rune Harda Hardanger Bogeskyttarklubb386 17 5
4 3 Sætre André Lillh Lillehammer Bueskytterklubb432 24 9
5 6 Skirbekk Oddvar SOLOR Solør Bueskyttere383 16 5
6 1 Vikør Aun Egil Harda Hardanger Bogeskyttarklubb460 31 17
Compound Damer
1 2 Tveiten Lene Orsteen Dramm Drammen Bueskyttere361 21 8
2 1 Andersen Vikør Gry Harda Hardanger Bogeskyttarklubb366 16 3
Compound Herrer
1 3 Øyen Eddie Asgeir Lauge Laugen Bueskytterklubb485 40 21
2 6 Hjelle Petter Vidar Vidar Sportsklubben - Bueskyttergr.467 37 15
3 5 Mydland Morten Klepp Klepp Bueskyttere469 36 19
5 1 Lie Eivind Klepp Klepp Bueskyttere499 45 28
6 2 Helland Atle KVINN Kvinnherad Bogeskyttarklubb489 41 23
7 4 Fykse Gunnar Klepp Klepp Bueskyttere479 39 23
8 8 Tveiten Bjørn Orsteen Dramm Drammen Bueskyttere458 34 12
9 9 Bøe Morten Sande Sandefjord Bueskyttere452 32 18
10 10 Holte Ole Jørgen Berge Bergen Bueskyttere450 34 21
11 11 Rogstad Marius Sverr Sverresborg Bueskyttere443 31 14
12 12 Haugen Terje Angell KVINN Kvinnherad Bogeskyttarklubb443 30 19
13 13 Sannerud Stian Lille Lillestrøm & Omegn Bueskyttere442 30 16
16 16 Helle Trond Harda Hardanger Bogeskyttarklubb431 26 12
17 17 Westby Frank Sande Sandefjord Bueskyttere414 27 8
18 18 Toth Gabor Sande Sandefjord Bueskyttere409 25 5
Compound Rekrutt Jenter
1 1 Kjensli Rebekka Lille Lillestrøm & Omegn Bueskyttere369 20 5
Instinktiv Damer
1 3 Schiele Laura Lillh Lillehammer Bueskytterklubb304 9 1
2 2 Fyrun Aud Mari Brimi Dramm Drammen Bueskyttere310 14 4
3 1 Huse Ingunn Harøy Harøy Bogeskytarlag331 13 4
4 4 Haldorhamn Hilde Marie Dramm Drammen Bueskyttere282 7 1
5 5 Lien Liv Lauge Laugen Bueskytterklubb223 4 2
6 6 Hagerup Kristin Lauge Laugen Bueskytterklubb219 2 0
7 7 Nergaard Monicha HEGIL H.E.G. IL - Bueskyttergruppe140 0 0
Instinktiv Herrer
1 7 Amundsen Lars Erik HEGIL H.E.G. IL - Bueskyttergruppe334 9 2
2 4 Hagerup Trond Lauge Laugen Bueskytterklubb344 16 10
3 5 Holmedal Hans Einar KVINN Kvinnherad Bogeskyttarklubb344 11 3
4 3 Bryne Rolf Inge Krist Kristiansand Bueskyttere349 12 4
5 1 Klåpbakken Ola Lauge Laugen Bueskytterklubb371 16 5
6 2 Bakke Terje KVINN Kvinnherad Bogeskyttarklubb368 18 5
7 8 Storøien Bjørn Fjord Fjordane Bogeskytarlag315 10 2
8 6 Johnsen Frank KVINN Kvinnherad Bogeskyttarklubb337 14 4
9 9 Johansson Per Axel Harda Hardanger Bogeskyttarklubb314 13 6
10 10 Huse Rikard Harøy Harøy Bogeskytarlag311 10 6
11 11 Sagvold Bjørnar Fjord Fjordane Bogeskytarlag311 10 2
12 12 Hellwig Sven Molde Molde Bueskyttere309 13 5
13 13 Messenlien Pål Lillh Lillehammer Bueskytterklubb308 11 4
14 14 Olufsen Bjørn Iver SOLOR Solør Bueskyttere291 10 2
15 15 Huuse Gunnar Lillh Lillehammer Bueskytterklubb266 3 1
16 16 Russell Roberts Eirik Dramm Drammen Bueskyttere265 7 0
17 17 Alm Morten Lillh Lillehammer Bueskytterklubb263 8 2
18 18 Rasmussen Ivar Berge Bergen Bueskyttere260 3 0
20 20 Salvesen Joachim Adrian HEGIL H.E.G. IL - Bueskyttergruppe232 7 2
21 21 Rusten Øystein KVINN Kvinnherad Bogeskyttarklubb229 3 1
22 22 Ødegård Eskil HEGIL H.E.G. IL - Bueskyttergruppe226 7 2
23 23 Johannesen Erik Berge Bergen Bueskyttere218 7 3
24 24 Gertz Hans Dieter KVINN Kvinnherad Bogeskyttarklubb195 5 1
25 25 Røe Magne HEGIL H.E.G. IL - Bueskyttergruppe165 2 1
26 26 Engelsen Rune Berge Bergen Bueskyttere110 0 0
Instinktiv Rekrutt
1 1 Sunde Lukas Aleksander KVINN Kvinnherad Bogeskyttarklubb180 4 0
2 2 Øvrehus Kristianna KVINN Kvinnherad Bogeskyttarklubb175 2 0
Langbue Damer
1 1 Huuse Bente Lillh Lillehammer Bueskytterklubb265 6 3
2 3 Manou Hellem Anja Lillh Lillehammer Bueskytterklubb134 2 0
3 2 Strømland Marny FANA Fana Bueskytterklubb204 5 4
Langbue Herrer
1 3 Neergaard Knut Dramm Drammen Bueskyttere310 9 6
2 1 Pahlm Per Ivar Fjord Fjordane Bogeskytarlag325 10 3
3 7 Børrud Tor Lille Lillestrøm & Omegn Bueskyttere253 2 2
4 5 Erdal Ove Harda Hardanger Bogeskyttarklubb297 8 5
5 2 Hansen Kristian Klepp Klepp Bueskyttere312 7 1
6 4 Anzjøn Stein Klepp Klepp Bueskyttere309 6 4
7 6 Huse Kjell Håvar Harøy Harøy Bogeskytarlag259 4 2
8 8 Koloske Jens Molde Molde Bueskyttere249 4 1
9 9 Langeland Odd Arne Ålesu Ålesund Bueskytterklubb 237 4 2
10 10 Jensen Arne Lillh Lillehammer Bueskytterklubb237 4 0
11 11 Rytberg Hendrik KVINN Kvinnherad Bogeskyttarklubb234 5 3
12 12 Andersen Magne Krist Kristiansand Bueskyttere234 3 1
13 13 Fredriksen Svein Krist Kristiansand Bueskyttere184 2 0
14 14 Henriksen Harald FANA Fana Bueskytterklubb183 4 1
15 15 Johnsen Knut-Inge FANA Fana Bueskytterklubb179 4 1
16 16 Strømmen Terje Harda Hardanger Bogeskyttarklubb174 4 1
17 17 Lie Jon Åsmund Jørgensen FANA Fana Bueskytterklubb173 2 2
Langbue Kadett
1 1 Johnsen Håkon Strømland FANA Fana Bueskytterklubb201 5 2
Langbue Rekrutt
1 1 Russell Roberts Ina Kristin Dramm Drammen Bueskyttere155 2 2
Recurve Damer
1 2 Baginski Linda J Lille Lillestrøm & Omegn Bueskyttere347 15 5
2 1 Ridderström Line Blomén Klepp Klepp Bueskyttere415 25 7
3 3 Hoff Kjerstin FANA Fana Bueskytterklubb323 11 4
4 4 Henriksen Eli Karin Dirdal FANA Fana Bueskytterklubb295 8 1
Recurve Herrer
1 2 Søgnen Bjørn Reinhardt EIDSV Eidsvoll Bueskyttere341 12 2
2 1 Burhol Simen S. Lille Lillestrøm & Omegn Bueskyttere448 33 12
3 3 Trøen Espen Lillh Lillehammer Bueskytterklubb308 10 5
Recurve Kadett Gutter
1 1 Orvedal Asbjørn Olav FANA Fana Bueskytterklubb343 14 6
Recurve Rekrutt Gutter
1 1 Nordhagen-Martinsen Filip EIDSV Eidsvoll Bueskyttere395 24 11