Competition Detail
Competition Code2019074
Date26 Jan 2019
OrganizerTinde - Tinden Bueskytterklubb
PlaceTjeldsund hallen
NameSolpilen
DescriptionNasjonalt stevne
NotesHoveddommer Oddvin Storelv

Påmeldingsfrist er søndag 20.01.19
Invitation PackageInvitation Package
Competition ResultsDivision/Class rank Division/Class rank
Division/Class Team rank Division/Class Team rank
Final rank Final rank
Qualification rank Qualification rank
Grids Grids
Final rank Qualification rank Archer Club Total Golds X/Nines
Barebow 5
1 1 Lybeck Iversen Sanna SORT Sortland Bueskytterklubb399 5 12
Compound 2
1 4 Mikalsen Viggo Harst Harstad Bueskyttere542 19 32
2 3 Storelv Kristine Tinde Tinden Bueskytterklubb555 23 30
3 2 Olsen Jonas Havør Havørn/Senjahopen UIL557 20 37
4 1 Drayton Jan Havør Havørn/Senjahopen UIL562 23 36
5 6 Johansen Eirik Harst Harstad Bueskyttere534 11 37
6 5 Olsen Johanna Havør Havørn/Senjahopen UIL535 8 40
Compound 3
1 1 Helme Cecilie SORT Sortland Bueskytterklubb536 5 47
Compound 4
1 1 Ludviksen Marthe Tinde Tinden Bueskytterklubb549 13 43
2 2 Storelv Adele Tinde Tinden Bueskytterklubb511 5 38
Felles 6
Støle Elise Harst Harstad Bueskyttere
Olsen Villemo Tinde Tinden Bueskytterklubb
Langbue 1
1 1 Johansen Sven-Ove Harst Harstad Bueskyttere493 12 15
2 2 Johansen Finn Erik Harst Harstad Bueskyttere490 7 23
3 3 iversen Bent Ivar SORT Sortland Bueskytterklubb371 4 7
Recurve 1
1 1 Furnes Christoffer SKåN Skånland og Omegn IF - Bueskyttergruppe553 27 21
2 3 Lykseth Kåre SORT Sortland Bueskytterklubb547 23 25
3 2 Storelv Jon-Arne Tinde Tinden Bueskytterklubb551 26 22
4 5 Eriksen Arnt Marius SKåN Skånland og Omegn IF - Bueskyttergruppe525 19 25
5 4 Kristiansen Elin M. Tinde Tinden Bueskytterklubb538 17 29
Recurve 2
1 1 Mikalsen Bård Sigbjørn Tinde Tinden Bueskytterklubb515 16 16
2 2 Svendgård Julie Tinde Tinden Bueskytterklubb389 5 9
Recurve 3
1 1 Berntsen Svein Viktor SORT Sortland Bueskytterklubb483 6 18
2 2 Jakobsen Lisa Aa Harst Harstad Bueskyttere473 7 16
3 5 Lene Susann Vestly Hansen SORT Sortland Bueskytterklubb421 3 9
4 3 Olsen Rudi Tinde Tinden Bueskytterklubb449 5 11
5 4 Myhre Ronny SORT Sortland Bueskytterklubb427 6 9
Recurve 4
1 2 Blindheimsvik Ida Linnea VIGRA Vigra IL - Bueskyttere537 16 28
2 1 Storelv Amalie Tinde Tinden Bueskytterklubb563 30 23
3 3 Ludviksen Torje Tinde Tinden Bueskytterklubb515 13 24
4 4 Klo Ingrid Støle Harst Harstad Bueskyttere452 8 12
Recurve 5
1 1 Jakobsen Mika Aanstad Harst Harstad Bueskyttere499 12 15