Competition Detail
Competition Code2019083
Date23 Mar 2019
OrganizerASKIM - Askim Bueskytterklubb
PlaceAskim Bueskytterhall
NameKM Innendørs 2019, Østfold
DescriptionRegionalt mesterskap
NotesStevnet åpnet kun for Østfold Krets.
Invitation PackageInvitation Package
Competition ResultsDivision/Class rank Division/Class rank
Division/Class Team rank Division/Class Team rank
Final rank Final rank
Qualification rank Qualification rank
Grids Grids
Final rank Qualification rank Archer Club Total Golds X/Nines
Barebow Damer
1 1 Avdal Siw Caroline Hvale Hvaler IL - Bueskyttere244 7 7
2 2 Edvardsen Inger Fjelstad Hvale Hvaler IL - Bueskyttere220 0 10
Barebow Herrer
1 1 Edvardsen Rune Hvale Hvaler IL - Bueskyttere251 6 9
2 2 Helgesen Andreas Sarps Sarpsborg Bueskyttere234 4 7
3 3 Sortland Morten Hvale Hvaler IL - Bueskyttere224 1 6
4 4 Sjøstjern Svein ASKIM Askim Bueskytterklubb204 4 3
5 5 Johansen Ole Jonny Moss Moss Bueskyttere204 1 4
6 6 Pedersen Freddy Hvale Hvaler IL - Bueskyttere66 0 0
Barebow Kadett
1 1 Johansen Mathias Angvik Moss Moss Bueskyttere187 3 3
Barebow Rekrutt
1 1 Johansen Marie Angvik Moss Moss Bueskyttere167 1 4
2 2 Røed Ingvild Langerud Moss Moss Bueskyttere150 1 2
Compound Herrer
1 1 Helfredsen Henrik Fredr Fredrikstad Bueskyttere279 9 21
Instinktiv Herrer
1 1 Jensen Tor Willy Fredr Fredrikstad Bueskyttere224 2 10
2 2 Pettersen Jon-Erik Fredr Fredrikstad Bueskyttere103 0 2
Langbue Damer
1 1 Christiansen Line Moss Moss Bueskyttere191 2 4
Langbue Herrer
1 2 Hansen Ulf Moss Moss Bueskyttere216 3 3
2 1 Nyhus Gunnar Ørje Ørje IL - Bueskyttergruppe217 5 4
Langbue Rekrutt
1 1 Pedersen Eirik Hvale Hvaler IL - Bueskyttere205 3 3
Recurve Damer
1 1 Iversen Lisbeth Fredr Fredrikstad Bueskyttere276 12 13
2 2 Gulland Maria Fredr Fredrikstad Bueskyttere276 9 18
3 3 Lensebråten Kristine Sarps Sarpsborg Bueskyttere229 2 7
Recurve Herrer
1 1 Willassen Ole Petter Fredr Fredrikstad Bueskyttere266 12 9
2 2 Hovland-Johansen Robert ASKIM Askim Bueskytterklubb231 4 7
Recurve Herrer 50
1 2 Gåseby Egil Ørje Ørje IL - Bueskyttergruppe247 6 6
2 1 Dalan Jan Arne Fredr Fredrikstad Bueskyttere268 10 12
Recurve Kadett Gutter
1 1 Aune Sander Espeseth ASKIM Askim Bueskytterklubb213 0 6
Recurve Rekrutt Gutter
1 2 Borgaas Emil Sarps Sarpsborg Bueskyttere266 8 14
2 1 Heier Daniel Fagerbakken ASKIM Askim Bueskytterklubb267 6 15
3 4 Søberg Sander Hvale Hvaler IL - Bueskyttere231 7 1
4 3 Olsen Adrian Wahlmann Sarps Sarpsborg Bueskyttere235 2 10
5 5 Kjerstison Emil Müller Sarps Sarpsborg Bueskyttere224 7 5
Recurve Rekrutt Jenter
1 1 Hansen Tilde Wahl ASKIM Askim Bueskytterklubb259 6 12