Competition Detail
Competition Code2019108
Date23 feb. 2019
OrganizerSOLOR - Solør Bueskyttere
PlaceKanonhallen Haslemoen
NameKanonjakta dag 1- Innendørs 3D-stevne
DescriptionNasjonalt stevne
NotesKanonjakta dag1
Innendørs 3D-stevne
Nasonalt stevne
Invitation PackageInvitation Package
Competition ResultsDivision/Class rank Division/Class rank
Division/Class Team rank Division/Class Team rank
Final rank Qualification rank Archer Club Total Golds X/Nines
Barebow 1
1 1 Herud Linda Cathrine HEGIL H.E.G. IL - Bueskyttergruppe389 18 8
2 2 Edvardsen Rune Hvale Hvaler IL - Bueskyttere369 16 5
4 4 Okon Zbigniew Hamar Hamar og Omegn Bueskyttere352 12 2
5 5 Sørlie Lars Marius SOLOR Solør Bueskyttere340 15 3
6 6 Hovland Jørn Dramm Drammen Bueskyttere338 11 6
7 7 Søgård Jørn Ronny SOLOR Solør Bueskyttere327 13 1
8 8 Edvardsen Inger Fjelstad Hvale Hvaler IL - Bueskyttere323 11 6
9 9 Baller Frank Ås Ås Bueskyttere321 8 0
10 10 Fatland Ragnar Inge Oslo Oslo Bueskyttere314 10 1
11 11 Sjøtun Svein-Ole Lille Lillestrøm & Omegn Bueskyttere312 13 2
12 12 Meisal Pedersen Ivar Jarl GOMA Goma IL - Bueskyttergruppe299 8 1
13 13 Lernons Henriksen Tina Helene Dramm Drammen Bueskyttere267 4 0
14 14 Martinsen Øystein Oslo Oslo Bueskyttere258 8 1
Buejeger 1
1 1 Thorkildsen Ernst SOLOR Solør Bueskyttere490 43 23
2 2 Hansen Thorfinn SOLOR Solør Bueskyttere397 16 11
Compound 1
4 4 Westby Frank Sande Sandefjord Bueskyttere461 35 13
5 5 Syversen Bjørn SOLOR Solør Bueskyttere458 36 13
7 7 Berg Lars SOLOR Solør Bueskyttere455 34 14
8 8 Hjelle Petter Vidar Vidar Sportsklubben - Bueskyttergr.454 36 15
9 9 Hjelle Ylva Vidar Vidar Sportsklubben - Bueskyttergr.452 35 12
10 10 Kaladamis Georgios Moss Moss Bueskyttere447 34 13
11 11 Devold-Haagensen Stein SOLOR Solør Bueskyttere425 24 10
12 12 Svensen June Lille Lillestrøm & Omegn Bueskyttere368 15 3
Compound 2
1 1 Rønne Gøran Oslo Oslo Bueskyttere443 31 9
Compound 5
1 1 Rønne Jørgen Martin Oslo Oslo Bueskyttere263 5 2
Instinktiv 1
2 2 Klåpbakken Ola Lauge Laugen Bueskytterklubb395 20 6
3 3 Olufsen Bjørn Iver SOLOR Solør Bueskyttere380 14 7
4 4 Bryne Rolf Inge Krist Kristiansand Bueskyttere371 15 2
5 5 Bakke Terje KVINN Kvinnherad Bogeskyttarklubb341 12 4
6 6 Storøien Bjørn Fjord Fjordane Bogeskytarlag339 15 4
7 7 Amundsen Lars Erik HEGIL H.E.G. IL - Bueskyttergruppe337 14 4
8 8 Messenlien Pål Lillh Lillehammer Bueskytterklubb336 11 4
9 9 Westbø Jack Hønef Hønefoss Bueskytterklubb334 11 3
10 10 Haldorhamn Hilde Marie Dramm Drammen Bueskyttere330 15 5
11 11 Hagerup Trond Lauge Laugen Bueskytterklubb330 10 1
12 12 Huuse Gunnar Lillh Lillehammer Bueskytterklubb302 8 3
13 13 Hagerup Kristin Lauge Laugen Bueskytterklubb284 8 2
14 14 Ødegård Espen HEGIL H.E.G. IL - Bueskyttergruppe283 6 2
15 15 Ødegård Eskil HEGIL H.E.G. IL - Bueskyttergruppe281 5 1
16 16 Foseid Leif SOLOR Solør Bueskyttere270 7 3
17 17 Pettersen Anders Oslo Oslo Bueskyttere269 6 3
18 18 Utgaard Roy SOLOR Solør Bueskyttere261 5 1
19 19 Schiele Laura Lillh Lillehammer Bueskytterklubb255 8 1
20 20 Russell Roberts Eirik Dramm Drammen Bueskyttere245 8 3
21 21 Lien Liv Lauge Laugen Bueskytterklubb238 5 0
22 22 Ryen John Rasmus HEGIL H.E.G. IL - Bueskyttergruppe177 1 0
Instinktiv 2
1 1 Sagvold Bjørnar Førde Førde Bogeskyttarklubb348 10 1
2 2 Hansen Lars Thomas Oslo Oslo Bueskyttere311 11 1
3 3 Evang Jan Marius Ullen Ullensaker Bueskytterklubb193 3 2
Instinktiv 5
1 1 Bekkos Magnus HEGIL H.E.G. IL - Bueskyttergruppe258 3 1
Langbue 1
1 1 Andersen Harald Harda Hardanger Bogeskyttarklubb346 15 5
2 2 Erdal Ove Harda Hardanger Bogeskyttarklubb332 11 3
4 4 Jensen Arne Lillh Lillehammer Bueskytterklubb277 5 2
5 5 Børrud Tor Lille Lillestrøm & Omegn Bueskyttere269 4 0
6 6 Huuse Bente Lillh Lillehammer Bueskytterklubb227 2 0
Langbue 2
1 1 Russell Roberts Solveig Dramm Drammen Bueskyttere233 7 3
Recurve 1
1 1 Burhol Simen S. Lille Lillestrøm & Omegn Bueskyttere454 35 16
2 2 Søgnen Bjørn Reinhardt EIDSV Eidsvoll Bueskyttere363 13 4
Recurve 2
1 1 Betten Trym GOMA Goma IL - Bueskyttergruppe410 25 9
2 2 Trøen Espen Lillh Lillehammer Bueskytterklubb342 13 2
3 3 Evang Sara Ullen Ullensaker Bueskytterklubb305 14 4
4 4 Mahle Simen GOMA Goma IL - Bueskyttergruppe302 9 3
Recurve 4
1 1 Nordhagen-Martinsen Filip Ullen Ullensaker Bueskytterklubb390 20 6
2 2 Borgaas Emil Sarps Sarpsborg Bueskyttere370 20 5