Competition Detail
Competition Code2019109
Date24 feb. 2019
OrganizerSOLOR - Solør Bueskyttere
PlaceKanonhallen Haslemoen
NameKanonjakta dag 2- Innendørs 3D-stevne
DescriptionNasjonalt stevne
Notes
Invitation PackageInvitation Package
Competition ResultsDivision/Class rank Division/Class rank
Division/Class Team rank Division/Class Team rank
Final rank Qualification rank Archer Club Total Golds X/Nines
Barebow 1
1 1 Hovland Jørn Dramm Drammen Bueskyttere393 17 8
2 2 Sørlie Lars Marius SOLOR Solør Bueskyttere393 17 4
3 3 Herud Linda Cathrine HEGIL H.E.G. IL - Bueskyttergruppe392 15 4
5 5 Edvardsen Rune Hvale Hvaler IL - Bueskyttere375 15 5
6 6 Søgård Jørn Ronny SOLOR Solør Bueskyttere359 11 4
7 7 Edvardsen Inger Fjelstad Hvale Hvaler IL - Bueskyttere351 11 3
8 8 Okon Zbigniew Hamar Hamar og Omegn Bueskyttere335 12 2
9 9 Sjøtun Svein-Ole Lille Lillestrøm & Omegn Bueskyttere324 11 5
10 10 Lernons Henriksen Tina Helene Dramm Drammen Bueskyttere322 14 1
11 11 Baller Frank Ås Ås Bueskyttere317 12 4
12 12 Fatland Ragnar Inge Oslo Oslo Bueskyttere288 6 1
13 13 Meisal Pedersen Ivar Jarl GOMA Goma IL - Bueskyttergruppe285 7 4
14 14 Martinsen Øystein Oslo Oslo Bueskyttere266 6 0
Buejeger 1
1 1 Thorkildsen Ernst SOLOR Solør Bueskyttere460 35 12
2 2 Hansen Thorfinn SOLOR Solør Bueskyttere441 28 16
Compound 1
4 4 Westby Frank Sande Sandefjord Bueskyttere469 33 19
5 5 Syversen Bjørn SOLOR Solør Bueskyttere468 36 15
6 6 Hjelle Petter Vidar Vidar Sportsklubben - Bueskyttergr.466 36 19
7 7 Berg Lars SOLOR Solør Bueskyttere463 34 14
9 9 Hjelle Ylva Vidar Vidar Sportsklubben - Bueskyttergr.453 29 20
10 10 Devold-Haagensen Stein SOLOR Solør Bueskyttere422 27 10
11 11 Svensen June Lille Lillestrøm & Omegn Bueskyttere386 15 4
Instinktiv 1
3 3 Klåpbakken Ola Lauge Laugen Bueskytterklubb402 19 4
4 4 Olufsen Bjørn Iver SOLOR Solør Bueskyttere389 19 7
5 5 Hagerup Trond Lauge Laugen Bueskytterklubb378 18 4
6 6 Bryne Rolf Inge Krist Kristiansand Bueskyttere369 15 6
7 7 Bakke Terje KVINN Kvinnherad Bogeskyttarklubb365 15 4
8 8 Amundsen Lars Erik HEGIL H.E.G. IL - Bueskyttergruppe354 9 2
9 9 Ødegård Eskil HEGIL H.E.G. IL - Bueskyttergruppe335 13 7
10 10 Storøien Bjørn Fjord Fjordane Bogeskytarlag335 13 5
11 11 Russell Roberts Eirik Dramm Drammen Bueskyttere310 9 3
12 12 Sagvold Bjørnar Førde Førde Bogeskyttarklubb309 6 1
13 13 Haldorhamn Hilde Marie Dramm Drammen Bueskyttere300 7 1
14 14 Foseid Leif SOLOR Solør Bueskyttere283 10 1
15 15 Utgaard Roy SOLOR Solør Bueskyttere283 9 4
16 16 Ødegård Espen HEGIL H.E.G. IL - Bueskyttergruppe261 3 1
17 17 Hagerup Kristin Lauge Laugen Bueskytterklubb256 5 3
18 18 Lien Liv Lauge Laugen Bueskytterklubb238 5 2
19 19 Rundhaug Ole Joar Hamar Hamar og Omegn Bueskyttere223 2 0
20 20 Ryen John Rasmus HEGIL H.E.G. IL - Bueskyttergruppe213 3 1
Instinktiv 2
1 1 Godtlund Sørlie Heidi Merete SOLOR Solør Bueskyttere342 12 5
2 2 Hansen Lars Thomas Oslo Oslo Bueskyttere339 8 2
Instinktiv 5
1 1 Bekkos Magnus HEGIL H.E.G. IL - Bueskyttergruppe290 6 3
Langbue 1
1 1 Erdal Ove Harda Hardanger Bogeskyttarklubb353 10 4
2 2 Andersen Harald Harda Hardanger Bogeskyttarklubb345 12 6
4 4 Børrud Tor Lille Lillestrøm & Omegn Bueskyttere295 8 3
Langbue 2
1 1 Russell Roberts Solveig Dramm Drammen Bueskyttere303 8 3
Recurve 1
1 1 Burhol Simen S. Lille Lillestrøm & Omegn Bueskyttere466 35 12
2 2 Pettersen Anders Oslo Oslo Bueskyttere429 23 12
Recurve 2
1 1 Betten Trym GOMA Goma IL - Bueskyttergruppe420 26 4
2 2 Mahle Simen GOMA Goma IL - Bueskyttergruppe341 11 3
Recurve 4
1 1 Nordhagen-Martinsen Filip Ullen Ullensaker Bueskytterklubb420 27 7
2 2 Borgaas Emil Sarps Sarpsborg Bueskyttere417 26 8