Competition Detail
Competition Code2019110
Date11 jan. 2019
OrganizerUllen - Ullensaker Bueskytterklubb
PlaceMogreina, Ullensaker
NameKveldscup
NotesHoveddommer: Carlo Damgård.
Kun klasse 1-4 alle buetyper. (18 meter).
Premiering på siste kveldscup for sesongen.
Invitation PackageInvitation Package
Competition ResultsDivision/Class rank Division/Class rank
Division/Class Team rank Division/Class Team rank
Final rank Qualification rank Archer Club Total Golds X/Nines
Barebow 1
1 1 Sørlie Lars Marius SOLOR Solør Bueskyttere237 4 8
2 2 Okon Zbigniew Hamar Hamar og Omegn Bueskyttere211 1 4
Barebow 2
1 1 Elisenberg Rita Hamar Hamar og Omegn Bueskyttere242 5 5
2 2 Hauge Carl Erik SøRUM Sørumsand IF - Bueskyttergruppe239 3 7
3 3 Wang Rørdam Marte Hamar Hamar og Omegn Bueskyttere201 0 7
Barebow 4
1 1 Grosberghaugen Stina Hamar Hamar og Omegn Bueskyttere105 0 2
Compound 2
1 1 Johannessen Elisabeth Ullen Ullensaker Bueskytterklubb264 0 24
Compound 4
1 1 Kjensli Rebekka Lille Lillestrøm & Omegn Bueskyttere281 12 17
Instinktiv 1
1 1 Godtlund Sørlie Heidi Merete SOLOR Solør Bueskyttere254 5 11
2 2 Hansen Lars Thomas Oslo Oslo Bueskyttere222 2 6
3 3 Pettersen Anders Oslo Oslo Bueskyttere215 2 9
4 4 Evang Jan Marius Ullen Ullensaker Bueskytterklubb206 1 4
5 5 Espe Berit Ullen Ullensaker Bueskytterklubb156 0 4
6 6 Fjeldheim Ola Ullen Ullensaker Bueskytterklubb150 0 1
7 7 Flatby John Ullen Ullensaker Bueskytterklubb85 0 1
Langbue 1
1 1 Børrud Tor Lille Lillestrøm & Omegn Bueskyttere224 0 9
2 2 Hviding Roy Finst Finstadbru Bueskyttere222 2 6
3 3 Johannessen Janne SøRUM Sørumsand IF - Bueskyttergruppe204 2 8
Recurve 1
1 1 Burhol Simen S. Lille Lillestrøm & Omegn Bueskyttere287 19 9
2 2 Aarhaug Sigmund SøRUM Sørumsand IF - Bueskyttergruppe284 17 11
3 3 Refseth George Oslo Oslo Bueskyttere283 17 9
4 4 Aarhaug Jørgen SøRUM Sørumsand IF - Bueskyttergruppe272 13 10
Recurve 2
1 1 Mosbakk Ketil Ullen Ullensaker Bueskytterklubb271 9 15
2 2 Østengen Vik-Strandli Hedvig Martine Ullen Ullensaker Bueskytterklubb265 6 16
3 3 Moldenhauer Manfred Lille Lillestrøm & Omegn Bueskyttere256 6 11
4 4 Grøv Gunnar H. Ullen Ullensaker Bueskytterklubb253 8 7
5 5 Nordhagen-Martinsen Filip Ullen Ullensaker Bueskytterklubb252 3 12
6 6 Johannessen Birger Ullen Ullensaker Bueskytterklubb250 8 6
7 7 Baginski Linda J Lille Lillestrøm & Omegn Bueskyttere244 4 11
8 8 Lønn Vidar Ullen Ullensaker Bueskytterklubb238 4 9
9 9 Østengen Vik-Strandli Maria Kristina Ullen Ullensaker Bueskytterklubb230 5 8
10 10 Dannemark Torgeir SøRUM Sørumsand IF - Bueskyttergruppe206 1 5
11 11 Mosbakk Gyda Ullen Ullensaker Bueskytterklubb198 2 4
12 12 Evang Sara Ullen Ullensaker Bueskytterklubb175 4 1
Recurve 3
1 1 Grosberghaugen Jonas Hamar Hamar og Omegn Bueskyttere274 10 14
2 2 Olsen Leif Ansgar Lille Lillestrøm & Omegn Bueskyttere261 9 9
3 3 Grime Lars Erik Ullen Ullensaker Bueskytterklubb247 8 8
4 4 Grosberghaugen Jon Olav Hamar Hamar og Omegn Bueskyttere247 6 6
5 5 Klumsten Jeanette Lille Lillestrøm & Omegn Bueskyttere241 4 9
6 6 Sørhagen Trine Ullen Ullensaker Bueskytterklubb216 2 7
Recurve 4
1 1 Fjeldheim Ragne Marie Ullen Ullensaker Bueskytterklubb221 4 7
2 2 Fjeldheim Oda Emilie Ullen Ullensaker Bueskytterklubb211 1 4
3 3 Bergundhaugen Bakkemo Rebekka Ullen Ullensaker Bueskytterklubb204 2 5